Spb Mobile Shell Görsel Paket ( Çok Hoşunuza Gidecek)

Sponsorlu Bağlantılar

deneyelim

Üye
    Konu Sahibi
Spb Mobile Shell Görsel Paket ( Çok Hoşunuza Gidecek)
Merhaba arkadaşlar, Sizlere kendi kullandığım ''KayraBey'in'' paylaşmış olduğu http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...n-onizlemeli-34-adet-gorsel-paket-428200.html görsel paketlerden derlediğim paketi paylaşıyorum, Konuyu açan arkadaşımızın iznini bekledim, tekrar KayraBey arkadaşımıza emeği için teşekkür ederim, umarım benimde bir katkım olur, şimdi gelelim işlemlere;

Öncelikle yazılım güncellemenizi ve hard format atmanızı kesinlikle tavsiye ederim, emekleriniz boşa gidebilir. Tüm bu işlemleri yaptığınızı farzederek önce Spb Mobile Shell'i yükleyin, aktivasyon kodu forumda mevcuttur, sonra rar dosyasının içindeki ''SPBShell'' klasörünü hafıza kartınızda ''Other'' veya ''Diğer'' klasörünün içine kopyalayın, ekranda göründüğü gibi olmasını istiyosanız paylaştığım temayı uygulayın şayet farklı tema kullanırsanız ikonlar bu şekilde olmayabilir, Carusel sorunu yoktur tüm işlevler sorunsuz çalışmaktadır, ek olarak ana ekran tasarımını sizde deneyerek daha güzel bir halede getirebilirsiniz, umarım birşey unutmamışımdır, bir teşekkürü çok görmeyin, saygılarımla...

Ve buda paket:

• Beğen
Tepkiler: sbilen, dust61, gazihan ve 2 diğerleri

Tuba

Tuba

Üye
teşekkürler...

karaca2121

Üye
yayınladıgın için teşekkürler

zordayim

zordayim

Üye
harika olmus, ellerinize saglık. tesekkurler

deneyelim

Üye
    Konu Sahibi
ben teşekkür ederim arkadaşlar...

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Teşekkürler

zordayim

zordayim

Üye
yeni calısmalar bekliyoruz hocam

ByKajmeraN

Üye
Şunu siteye yükleyebilir misiniz cepten indiremiyoruz teşekkürler paylaşım için

deneyelim

Üye
    Konu Sahibi
Yeni üye olduğum için direk siteye yüklemedim telefonunuzun modelini bilmiyorum ama kendi tarayıcısında sorun olmuyor o yüzden o siteye yükledim.

merkem

Üye
Kardeş bende bunun gibi paket hazırlamak istiyorum karma bir paket ama dat dosyalarını açamıyorum neyin ne olduğunun görmeliyimki paketi yapayım ama bulamadım sen nasıl düzenledin biraz yardımcı olabilirmisin.

deneyelim

Üye
    Konu Sahibi
Eğer işlerden dolayı fırsat bulursam en başta hangi dosyanın ne işe yaradığını detaylı olarak anlatacam,ben bu paketi 2 haftada seçe seçe tek tek deneyerek bu hale getirdim hangi dosya ne işe yarıyor öğrendim ama bunu resimli olarak burada anlatmayı düşünüyorum...

merkem

Üye
vala çok teşekkür ederim kardeşim gerçekten çok faydalı bir konu olur yaparsan. Mesela bir paketin saati güzeldir diğerinn simgeleri vs. yani bunları paketlerden seçerek tek tek kendimiz yerleştirsek içimize siner diye düşünüyorum. Ben biraz uğraşıcam ama sanırım senin konu açmanı beklemeliyim şimdiden teşkkür ...

ByKajmeraN

Üye
en azından multi upload sitesine yükler misiniz

deneyelim

Üye
    Konu Sahibi
Tabi birazdan ekliyorum...

CONNECTED7

CONNECTED7

Üye
iyi güzel emegine saglık 1 hafta kullandım ama bizim emektarın şarjı 1 gün bile gitmediği için programı kaldırdım

ayvalıkonur

ayvalıkonur

Üye
teşekkürler

anık

Üye
TeSekkurler

nizam

nizam

Üye
eline sağlık tşk

savas_yal