Sözde Demokrasi ve Birlik Gününde Maxicep Demokrasi Örneği

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bülent872

Bülent872

Üye
    Konu Sahibi
Sözde Demokrasi ve Birlik Gününde Maxicep Demokrasi Örneği
Yıllardır buradayım belki 3-4 tane konum vardır konu açmayı sevmeyen bir tipim.Hülasa bu vukû bulan hadiseyi yüce Türk halkı cefasını yıllardır çekiyor sözde demokrasi yanlısı ve kurtarıcısı olup kendi fikiriyatına uymayan davranışları, faaliyetleri engelleme çabaları.
Tarihte bol örnekli bu hadiseden bir de Maxicep örneği vererek konuyu sonlandıralım.
Tipik diktatize baskılar artacak ve cezai faaliyete dönüşecekse konuyu kaldırabilirim.
@minoo

minoo

minoo

Üye
Hayır kalsın sorun yok. Mesajını silmemle baskının da alakası yok. Nasıl ki başka birisi çıkıp da bize "ne askeri hepsi terörist ölsün gebersin" falan diyemez, beni kışkırtamazsa; sen ben de aynı şeyi yapamayız. Fikrine katılmam demek, mesajın yazılmaması gerektiği anlamına gelmez. Burada herkesin sükunetini sağlamak durumundayız. Ben Beşiktaş taraftarıyım. Nasıl ki birisi kalkıp Beşiktaş'a beni kışkırtan yorum yapamaz; bir Beşiktaşlı da burada farklı taraftarı kışkırtamaz.

Umarım verdiğim örnekle açıklayabilmişimdir. Sorun varsa yine yazabilirsin, sorabilirsin kardeş.

Bülent872

Bülent872

Üye
    Konu Sahibi
Verdiğin örnek başlıca konumuza tutmaz, yaztıklarımda sadece fikir vardır ve tartışmaya kapalıdır çünkü birisine reddiye yahut fikri aşılamak için değil sadece düşünce olduğu içindir lakin şuan sizin cevabınız ise bir tartışma yaratmaya yetecek niteliktedir eğer adil-adalet gibi var olmayan saçma kavramlara sahip olduğunuzu düşünüyorsanız kuvvet-i hükümünü zâtınıza neşretmenizi bekliyorum.

Ozan

Ozan

Admin
Arkadaşlar bu konuda, tüm basın yayın kuruluşlarında olduğu gibi biz de kendimizce fikri değil, tarafsız yayın yapmak durumundayız o yüzden yöneticilerin müdehalelerine sağduyu ile yaklaşmanızı rica ederiz.

Bülent872

Bülent872

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bu konuda, tüm basın yayın kuruluşlarında olduğu gibi biz de kendimizce fikri değil, tarafsız yayın yapmak durumundayız o yüzden yöneticilerin müdehalelerine sağduyu ile yaklaşmanızı rica ederiz.
Burada tarafsız değil kişisel ideoloji kapsamına giren bir beğenmeme söz konusu.

minoo

minoo

Üye
Ben senin derdinin ne olduğunu hala anlayamadım.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Konuyu tam bilmiyorum ama tahminlerim var. Arkadaşım "demokrasi" ayağına burada siyaset falan yapamazsın. Gücü elinize aldınız ya iyice şımardınız. Maxicep'te bunun yeri yok. Demokrasi konunu başka forumlarda açabilirsin ama Maxicep'te forumun adabına uygun hareket etmek zorundasın.

Buğra

Buğra

Admin
Konuyu kilitliyorum daha fazla uzamaması icin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...