Sounessın Anelka Aşkı Depreşti...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maavii

Üye
    Konu Sahibi
Sounessın Anelka Aşkı Depreşti...
İskoç teknik adamın baskısına dayanamayan İngiliz yöneticiler, Fenerbahçe ile görüşmek için ay sonunda İstanbul’a gelecek... Newcastle’ın bu transfer için 10 milyon 500 bin sterlinlik bir bütçe ayıracağı öğrenildi

YILDIRIM’LA GÖRÜŞECEKLER

Newcastle United, Anelka’nın peşini bırakmıyor... İngiliz kulübünün teknik patronu Graeme Souness’ın alınmasını ısrarla istediği Fransız golcü için İngiliz yöneticilerin yeniden harekete geçtikleri ve aralık ayı sonunda İstanbul’a gelmeyi planladıkları öğrenildi. Başkan Aziz Yıldırım ile bir görüşme yapmayı planlayan Newcastle’lı yöneticilerin cazip bir teklif sunacağı belirtiliyor.

24 MİLYON YTL

İngiliz kulübüne yakın çevrelerden sızan bilgilere göre, yöneticiler bu transfer için Fener ve Anelka’ya verilmek üzere 10 milyon 500 bin sterlinlik (Yaklaşık 24 milyon YTL) bütçe ayırdılar.

depresif

Üye
Fenerin aklı varsa satmaz valla anelka bana göre fenerde en karizma en ayağına top yakışan ne yaptığını bilen tek futbolcu
hele de o dururken nobre gol atıyor yaa o zaman futbolun adaletinin olmadığını anlıyor insan.Fener satarsa anelkayı bi on sene hayıflanırda durur

maavii

Üye
    Konu Sahibi
ama Anelka gitmek isterse satmaya mecbur bence. ha Newcastle istedi ben kalmak istiyorum diyor ama daha büyük bir kulüp isterse en başta o gitmek istemez umarım. ve ayrıca Fener Anelka'nın yanına iyi bir forvet almalı Nobre ile yürümez...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Yine mi..

maavii

Üye
    Konu Sahibi
almadan rahat bırakmaz herhalde....

muraoyak

Üye
öf bi gitsinler başımızdan ya kalsın anelka

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt