Sorunsuz XP ISO bulmak?

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Sorunsuz XP ISO bulmak?
Elimde bir emektar var xp . Arada lazım oluyor da internette vs. sıkıntılar var zannedersem sistem dosyası sorunundan . Format atacağım da sorunsuz xp pro 32 bit iso ' su bildiğiniz varsa atar mısınız

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Microsoft web sayfasında bulunmamaktadır. (Resmi destek olmadığı için) Dilerseniz web'de araştırma yaparak orijinal üzerinde değişiklik yapılmamış son sürüm 'Windows XP' İSO dosyasını bulabilirsiniz.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2526643
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Hocam link boş
aynı siteden buldum da full + Driver yazıyor. Driverlar için sorun olur mu

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
İnternetten temiz Xp bulamazsın. Hepsi oynanmıştır. Bende var orjinal Xp sp3 ancak İngilizce. İstersen senin için internete yukleyebilirim ancak biraz uzun sürebilir. Türkçe olanların hepsi modifiye edilmiş surumlerdir. Özellikle forumlarda paylaşılanlar dan uzak dur.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2526643 ve MAERKEK
cyborg78

cyborg78

Üye
bende windows xp kullanıyorum kaç kere format attım aynı cd'yle sp2 üstelik ve Türkçe , ayretten sp3 yüklüyorum

• Beğen
PALA.

PALA.

Üye
Tarayıcı ve antivirüs desteği bittiği için, donanım desteklerse windows 7 ve üzerini tavsiye ederim.

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Benim elimdeki orjinal cd'dir ve Sp3'tür. Sonradan tekrar Sp3 aramakla kurmakla uğraşmazsın. Ayrıca bilgisayar kullanmasını biliyorsan zaten ingilizce olması birşey fark etmeyecektir. Ben yıllarca ingilizce Xp kullandım.

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bende cdleri var da hangisi orjinal ayarında service pack 2 hatırlamıyorum . İso ya dönüştürebilir misin ?

• Beğen
cyborg78

cyborg78

Üye
free dvd iso maker ile çevirdim ben iso'ya arşivi otomatil çevirdiği için track1 yazıyor doysa winrarlı

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Silinen Üye 2526643
PALA.

PALA.

Üye
Sorunsuz XP ISO bulmak?

Orjinal iso kolay bir şekil de CD/DVD ye yazdırılır ve kullanılır.
Aksi durum ekstra işleme tabidir. Yani Dvd yi iso yap sonra iso yu dvd yap çalışmama ihtimali yüksek.
Belirli bir sıra ve düzen ile yazılması lazım format için hazırlanan iso yoksa elinizde sadece windows dosyaları olur, önyükleme yapmayabilir.
Yani microsoft tarafından dağıtılan ilk üretilen iso gibi sorunsuz kurulum sağlamayabilir.

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Eğer istiyorsan ben sana yüklerim ama dediğim gibi yükleme hızı at arabası hızında olduğundan anca yarına yetişir. :)

• Beğen
cyborg78

cyborg78

Üye

Windows xp sp2 - 32bit Türkçe (iso) // Parola ( 1978 )
xp keyi klasör içinde xp key-passvord yazıyor.
4 sene evel arkadaştan aldıydım cd'yi hala kullanıyorum , sp3 bu programla yapıyorum _ WindowsXP-KB936929-SP3-x86-TRK

• Beğen
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Geç geldim . Herkese teşekkürler cevap için . Acelem yok zaman olarak yarın olur fakat indirdiğim 2 farklı sitedeki isodan da format atmayı deniyorum boot ekranı işlemlerinden sonra dosya okuma bölümünde mavi ekran veriyor . UsbLoader miydi unuttum programın adını onunla yaptım . Rufusu açmıyor bilgisayar . Temiz format için farklı bir yöntem de varsa ikrama geçer . Bu arada win7 soran hocam donanım desteklemiyor maalesef .
Bu arada ingilizce olması benim için daha iyi hoşuma gidiyor en azından birkaç kelime de olsa öğreniyorum da tek ben kullanmıyorum bilgisayarı kardeşlerim var yaşları biraz küçük onlar da oynuyorlar . Türkçe dil paketi sonradan yüklenemez mi

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
PALA.

PALA.

Üye
Bu arada win7 soran hocam donanım desteklemiyor maalesef .
Windows 10 yükle o zaman :gul:
Akşam düğmeye bas, sabaha açılır :)
Forumdan bir çare bulamazsan, bu siteyi bir dene. Not; güvenmiyorum.

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Geç geldim . Herkese teşekkürler cevap için . Acelem yok zaman olarak yarın olur fakat indirdiğim 2 farklı sitedeki isodan da format atmayı deniyorum boot ekranı işlemlerinden sonra dosya okuma bölümünde mavi ekran veriyor . UsbLoader miydi unuttum programın adını onunla yaptım . Rufusu açmıyor bilgisayar . Temiz format için farklı bir yöntem de varsa ikrama geçer . Bu arada win7 soran hocam donanım desteklemiyor maalesef .
Bu arada ingilizce olması benim için daha iyi hoşuma gidiyor en azından birkaç kelime de olsa öğreniyorum da tek ben kullanmıyorum bilgisayarı kardeşlerim var yaşları biraz küçük onlar da oynuyorlar . Türkçe dil paketi sonradan yüklenemez mi
Ben senin için yükleyeceğim o zaman bugün. Akşama anca yüklenir herhalde. Xp'lere dil paketi kurulmuyor. Bende çok uğraştım ama olmuyor. Akşama linki veririm sana.

• Beğen
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Ben senin için yükleyeceğim o zaman bugün. Akşama anca yüklenir herhalde. Xp'lere dil paketi kurulmuyor. Bende çok uğraştım ama olmuyor. Akşama linki veririm sana.
Sağolun hocam . Bu arada konu içinde konu oluyor ama dvdsi olmayan driverlar için ne yapılmalı otomatik kuran programlar pek önerilmiyor. XP'de de win7-10 gibi aygıt yöneticisinden sürücü güncelleştir yaparak kurulabilir mi ? Ben Driver Booster kullanıyordum genelde.
yabancı bir sitede şu başlıkla buldum ama gerçek midir acaba ?Link verince çalışmıyor başlığı yazayım
Windows XP SP3 ISO Full Version Free Download [Original] "softlay.net"

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Ben yüklüyorum mediafire ya akşama linki aticam temiz ISO dosyasidir. Orjinal sp3 tür ben de uzun yıllar kullandım. İnternetten indireceklerinin çoğunda oynama yapılmıştır. hiç indirme ben sana vericem temiz Windows Xp. Sürücü kurma işine gelince ben de driver booster kullanıyorum benim PC de çok eskidi. Hiç sürücü aramakla uğraşmıyorum. Eski bilgisayarların sürücülerini bulmak çok zor çünkü.
Ben yüklüyorum mediafire ya akşama linki aticam temiz ISO dosyasidir. Orjinal sp3 tür ben de uzun yıllar kullandım. İnternetten indireceklerinin çoğunda oynama yapılmıştır. hiç indirme ben sana vericem temiz Windows Xp. Sürücü kurma işine gelince ben de driver booster kullanıyorum benim PC de çok eskidi. Hiç sürücü aramakla uğraşmıyorum. Eski bilgisayarların sürücülerini bulmak çok zor çünkü.
Anladığım kadarı ile USB den kuracaksın Windows Xp yi. Ben sana nasıl yapacağını da anlatırım akşama.

• Beğen
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Allah razı olsun :)

garb02

Üye

Anladığım kadarı ile USB den kuracaksın Windows Xp yi. Ben sana nasıl yapacağını da anlatırım akşama.
Memoli Sp3 dedin de sp1 sp2 giibi bunlar oynanmış windows Nlite ile ek paketini ekletiyorlar.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Memoli Sp3 dedin de sp1 sp2 giibi bunlar oynanmış windows Nlite ile ek paketini ekletiyorlar.
Kardeşim elimdeki orjinal cd den ISO olusturdum onu paylasicam. Herhangi bir oynama ekleme çıkarma yok. Ben yıllarca kullandim. Güvenle kurup kullanabilirsiniz.
Kendi cd'mi internete yükleyemedim ancak sana temiz Windows XP'ler buldum, hepsinin dili ingilzce, türkçe olanların hemen hepsi modifiyeli o yüzden link eklemedim. Torrentten indirebilirsen senin için daha güzel olur. Torrent'ten indiremem dersen aşağıya diğer linkleri de bırakıyorum, hepsi temiz iso dosyalarıdır, hiçbir ekleme çıkarma yapılmamıştır. Kendim indirip baktım. Umarım işine yarar. ;)

Windows XP SP3 Torrent Linkleri:

Bu sürümde aktivasyon yapılmıştır, senin tekrar aktivasyonla uğraşmana gerek yok.

Bunlarda modifiye edilmiş Windows XP Sürümleri, eğer biraz ingilizcen varsa neler içerdiğini sayfadan okuyabilirsin.

Windows XP SP3 Diğer Torrent Linkleri:

Windows XP SP3 Web Linki:

Bu da usb'den nasıl kurabileceğini anlatan siteler:

• Beğen
Tepkiler: garb02 ve Silinen Üye 2526643

Üst Alt