Sorun nerede

Sponsorlu Bağlantılar

boyabatlı

boyabatlı

Üye
    Konu Sahibi
Sorun nerede
Arkadaşlar benim bir sorunum var yaklaşık 3 az önce türk telekom internet bağlantısı yaptırdım sözde 16 megabit ama gel gör bir türlü Randıman alamadım Ya ping çok geç 3350 görüyorum ya indirme hızı sıfır ya yükleme hızı sıfır yani yapıldı deniyor 1 hafta Sonra yok internet resmen bile video takılmalarını saymıyorum bile en son modem bozuk dediler modemi kendileri yeni taktılar alalı 3 ay oldu sizce sorun nedir

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Ana bayisine giderek rahatsızlık duyduğunuz konuyu detaylı şekilde şikayet etmelisin, ama orada ısrarcı ve çözüm istediğini çok fazla şekilde belli etmelisin bu şekilde hatta kablolara bakmaya kontrol etmeye gelebilirler. Eğer yinede gelen ilgilenen olmazsa yazılı şikayetini diğer bayiliklere il bayiliğine ana bayiliklere gönderip bakmalarını sağlayabilirsin.

By_Casparov

By_Casparov

Üye
Hatayı başında ttnet ile anlaşarak yapmışsın şimdi hatalar sorunlar diyorsun. Neden firmayı araştırmadınız. Şuan artık türknet in çoğu yerde altyapısı var bi an önce sözleşme feshedip türknet e geçmenizi tavsiye ederim

• Beğen
Tepkiler: boyabatlı
boyabatlı

boyabatlı

Üye
    Konu Sahibi
4 aydır kullanıyorum sözleşmeyi feshedersem ne kadar ödeyeceğim

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Kaç aylık sözleşme yapıldı ve kaç Tl ödüyorsunuz aylık ?

burak5310

Üye
Eğer bulunduğunuz bölge kırsal yerdeyse yani telekom binasına uzak yerdeyse yavaşlamalar olabilir. Yer altından değilde direk üzerinden kablolar geiyorsa, direkteki kutulardan ek tazelemeleri yapılmalıdır. Oksitlenmiş bakır kablolar hızı çok düşürüyor.

boyabatlı

boyabatlı

Üye
    Konu Sahibi
Sorun TP link vDsl Modem den kaynaklı imiş servise yolladım adamlar yapmamış geri yollamış bende gene geri yolladım bakalım ne zaman gelir şu an Dsl modem kullanıyor telden 8 mbit geçiyor pc den 12 mbit filan
Kaç aylık sözleşme yapıldı ve kaç Tl ödüyorsunuz aylık ?
66 idi 25 gb daha verelim 3 tl dediler Sonra aradılar 50 gb daha 12 tl şimdi 80 tl ödüyorum ama ek paketler den istediğim zaman çıkabiliyorum sözleşme yok
24 ay normal sözleşme

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Sorun TP link vDsl Modem den kaynaklı imiş servise yolladım adamlar yapmamış geri yollamış bende gene geri yolladım bakalım ne zaman gelir şu an Dsl modem kullanıyor telden 8 mbit geçiyor pc den 12 mbit filan

66 idi 25 gb daha verelim 3 tl dediler Sonra aradılar 50 gb daha 12 tl şimdi 80 tl ödüyorum ama ek paketler den istediğim zaman çıkabiliyorum sözleşme yok
24 ay normal sözleşme
80 x kalan ay sayısı = cayma bedeli
Eğer hala kapatmak istiyorsan. Fazla ödediğini düşünüyorum eğer çok kullanım yok ise.

• Beğen
Tepkiler: boyabatlı

tekhece57

Üye
Modem geldi ara sıra yine bağlantı hataları vardı ama eski sorun değil bu sefer ping geçilmesi internet hız düşmesi çıkması gibi neyse müşteri hizmetleri aradı yeni kampanya var 24 mbt ve 100 gb paket 71 lira seni bu pakete alalım dedi bende dedim ki aldım alalı sorun var elimde olsa kapatacağım dediki Modem vDsl olduğu için senin bağlantı ADSL o yüzden böyle seni bu vdsle alalım sorun düzelir dedi eğer düzelmez ise tekrar eski paketini alırsın dedi dün geçiş yaptım Wifi ile 22 23 megabit hız alıyorum bağlantım vdsl oldu ne sorun kaldı ne kesinti inşallah bir daha sorun yaşamam

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
80 x kalan ay sayısı = cayma bedeli
Eğer hala kapatmak istiyorsan. Fazla ödediğini düşünüyorum eğer çok kullanım yok ise.
Hesaplamada hata var
Taahüt gereği yapılmış indirim sayısı x kullanılan ay miktarı = taahüt cayma bedeli olacak direk ttneti arayıpta öğrenilebiliyor

Modem geldi ara sıra yine bağlantı hataları vardı ama eski sorun değil bu sefer ping geçilmesi internet hız düşmesi çıkması gibi neyse müşteri hizmetleri aradı yeni kampanya var 24 mbt ve 100 gb paket 71 lira seni bu pakete alalım dedi bende dedim ki aldım alalı sorun var elimde olsa kapatacağım dediki Modem vDsl olduğu için senin bağlantı ADSL o yüzden böyle seni bu vdsle alalım sorun düzelir dedi eğer düzelmez ise tekrar eski paketini alırsın dedi dün geçiş yaptım Wifi ile 22 23 megabit hız alıyorum bağlantım vdsl oldu ne sorun kaldı ne kesinti inşallah bir daha sorun yaşamam

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Büyük hatayı orda yapmışsınız zaten hocam ADSL hatta VDSL , VDSL hatta ADSL modem kullanılmaz. Taahüt miktsrınız çok yoksa türknet e geçmenizi önerebilirim 65 tl aknsiz verilenilecek en yüksek hat hızı kaçsa o sitelerine girip telefon numaranız ile sorgulama yapabilirsiniz. Telekomun fahiş fiyatlarından iyi olacaktır

Üst Alt