Sorularım var

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
Sen neden Nitdroid kurmayı düşünmüyorsun :hmmm

devel-su

Üye
Office dosyalarını açmakta sorunu yok, düzenleme yapılmıyor sadece.

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady
pRime.

pRime.

Üye

Ya adımları yanlış yaparsan falan. Öyle ciddi bir risk yok. Tamam itiraf ediyorum fazla tembelim o işle uğraşmak için. :D Ama şu da var işe girip para kazanana kadar telefon almak istemediğim için telefon üzerinde ciddi operasyonlara gitmiyorum.

• Beğen
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
Türkiye'de siyah 64'ün olmayışı çok kötü. Avrupa'da var mı peki çok istiyorum siyahını :D

- - - Eklendi - - -

Çok tembelleştim ben. Eskiden açar kendim bakardım :D
yarın bakarım artık iyi geceler

pRime.

pRime.

Üye
Siyah 64 bir ara vatan'a gelmişti ama sınırlı sayıdaydı. Tabi bu yaklaşık 1 sene önce falandı. Şu anda Türkiye'den bulman imkansız gibi. internetten araştır yine de sen. ama ben beyazını öneririm.

• Beğen
MertcaN9

MertcaN9

Üye
hocam bende şu twitter meselesine deyiniyim tam bir twitter hastasıyım ve inan ki telin kendi twitter uygulaması + tweetian uygulaması beraber telefonu uçuruyor birde qneptia mı ne öyle bir şey var o çok dehşet bir şey ben tasarımını sevmediğim için kullanmıyorum geliştirmeye devam etmekte olan bir twitter o açık kaynaklı çok hızlı ama dediğim gibi zevk meselesi :D işte youtube de güzel ama öz eleştiriye gelincede ilk aldığın 1 aylık zaman dilimi zengin bir dünyanın kapılarını aralar sonra ise artık tamamen arayış ve kaçınılmaz olarak geliştirme bölümüne geçiş yaparsın bunu eleştirmek için söylüyorum ama 2.safha çok daha harika bence telefon üzerinde yapılabilen şeyler harika cidden ben çok memnunum yeni halinden qtweak harika bir şey :D ıphone da olduğu gibi şarj yüzdesi ekleme üst bara yeni özellikler kazandırma vs... herşey harika android oyunlarda artık kolayca kuruluyor meegonun özüne friut ninja hd grafik ile çok güzel oynanıyor seviyorum oyunu :D nitroid kurmadım kurmak da zaten cesaret ve artık nasıl diyim farklı bir karar yani belki 1 seneye kalmaz bende geçerim belli olmaz :D yani kısacası android ve ios kadar zengin bir dünyası yok kabul hani mağazaya girince aaa bu çıkmış diyemezsin ama geliştirici kısmı işin piyasada rakipsiz yapıyor meegoyu ayrıca whatsapp yüzde yüz bedava bunu da söyleyeyim sorunsuz yaklaşık 2 aydır tele kontör yüklemiyorum whatsapp yüzünden :D gerek kalmıyor kontöre :D

• Beğen
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
Siyah 64 bir ara vatan'a gelmişti ama sınırlı sayıdaydı. Tabi bu yaklaşık 1 sene önce falandı. Şu anda Türkiye'den bulman imkansız gibi. internetten araştır yine de sen. ama ben beyazını öneririm.

Beyaz mı :hmmm
Bu çok güzel :D mynokiablog.com/wp-content/uploads/2011/12/white-unicorn.jpg

Ama bi siyah değil :(

- - - Eklendi - - -

hocam bende şu twitter meselesine deyiniyim tam bir twitter hastasıyım ve inan ki telin kendi twitter uygulaması + tweetian uygulaması beraber telefonu uçuruyor birde qneptia mı ne öyle bir şey var o çok dehşet bir şey ben tasarımını sevmediğim için kullanmıyorum geliştirmeye devam etmekte olan bir twitter o açık kaynaklı çok hızlı ama dediğim gibi zevk meselesi :D işte youtube de güzel ama öz eleştiriye gelincede ilk aldığın 1 aylık zaman dilimi zengin bir dünyanın kapılarını aralar sonra ise artık tamamen arayış ve kaçınılmaz olarak geliştirme bölümüne geçiş yaparsın bunu eleştirmek için söylüyorum ama 2.safha çok daha harika bence telefon üzerinde yapılabilen şeyler harika cidden ben çok memnunum yeni halinden qtweak harika bir şey :D ıphone da olduğu gibi şarj yüzdesi ekleme üst bara yeni özellikler kazandırma vs... herşey harika android oyunlarda artık kolayca kuruluyor meegonun özüne friut ninja hd grafik ile çok güzel oynanıyor seviyorum oyunu :D nitroid kurmadım kurmak da zaten cesaret ve artık nasıl diyim farklı bir karar yani belki 1 seneye kalmaz bende geçerim belli olmaz :D yani kısacası android ve ios kadar zengin bir dünyası yok kabul hani mağazaya girince aaa bu çıkmış diyemezsin ama geliştirici kısmı işin piyasada rakipsiz yapıyor meegoyu ayrıca whatsapp yüzde yüz bedava bunu da söyleyeyim sorunsuz yaklaşık 2 aydır tele kontör yüklemiyorum whatsapp yüzünden :D gerek kalmıyor kontöre :D

Twitter iyiyse YouTube sorun çıkarmıyosa sorun yok :D

codblackops2

codblackops2

Üye
furkan n9 sana gitmez bence :hmmm

pRime.

pRime.

Üye

Beyaz mı :hmmm
Bu çok güzel :D mynokiablog.com/wp-content/uploads/2011/12/white-unicorn.jpg

Ama bi siyah değil :(

- - - Eklendi - - -

Twitter iyiyse YouTube sorun çıkarmıyosa sorun yok :D

evet o resimdeki. Yazdığım yazıyı okumadın mı?

- - - Eklendi - - -

n9 sana gitmez diyenler telefon hakkında hiçbir şey bilmiyor.

• Beğen
[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
  • Beğen
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
evet o resimdeki. Yazdığım yazıyı okumadın mı?

- - - Eklendi - - -

n9 sana gitmez diyenler telefon hakkında hiçbir şey bilmiyor.

Evet okudum. Verdiğim fotoğraftaki beyaz da çok güzel. Elime alıp bakmam lazım :)

[ENGİN];5881626' Alıntı:

Sen bakma söylentilere az çok MeeGo'yu biliyorsun :)Sana gitmezse kime gider acep bilmek gerek :bilmm

Bence N9 bana çok iyi gidecek :)

pRime.

pRime.

Üye
çabuk çizilmez. çizilen tek bir kısım var o da kamerayı çevreleyen krom plaka. o da çok göze batmıyor ama. bir de kasayı çizsen bile n9'un boyası kaplama olmadığı için çizildiği belli olmaz.

• Beğen
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
çabuk çizilmez. çizilen tek bir kısım var o da kamerayı çevreleyen krom plaka. o da çok göze batmıyor ama. bir de kasayı çizsen bile n9'un boyası kaplama olmadığı için çizildiği belli olmaz.

Ekranı dayanıklı mı peki?
Kılıf filan kullanmayı sevmiyorum gerek olur mu?

pRime.

pRime.

Üye

Ekranı dayanıklı mı peki?
Kılıf filan kullanmayı sevmiyorum gerek olur mu?

ben yaklaşık 6 aydır kılıfsız kullanıyorum ve şaşırtıcı şekilde ekran hala çiziksiz. bir ara heves edip kap almıştım arkaya takılan onları arada bir kullanıyorum.

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt