Püf Noktası Sony Xperia Z1 toplu mesaj gönderme

Sponsorlu Bağlantılar

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
Sony Xperia Z1 toplu mesaj gönderme
Sony Xperia Z1 toplu mesaj gönderme

Slm değerli Maxicep ailesi geçen gün Sony Xperia Z1 marka bi telefon aldım renk beyaz android 5.1.1 yüklü lakin geçen cuma toplu mesaj gönderecektim ama bi baktım mms olarak göndermiş haliyle faturam baya kabarık oldu bu sounun bi çözümü varmı arkadaşlar toplu mesaj gönderme ayarlarını bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Toplu Özel SMS ile artık toplu atacağınız SMS'leri kişiye özel olarak gönderebilirsiniz. Kendi belirlediğiniz taslak bir mesajda ismin nereye gelmesi gerektiğini siz belirliyorsunuz. Daha sonra mesajın gönderilmesini istediğiniz kişiyi seçtiğinizde hangi isminin çıkmasına karar veriyorsunuz. Eğer farklı bir şekilde kaydetmişseniz, siz istediğiniz ismi yazabiliyorsunuz. Gönder butonuna basmanız ile birlikte seçmiş olduğunuz bütün numaralara mesajları isimleri eklenerek gönderiliyor, siz de mutlu oluyorsunuz onlar da :) Uygulamada isterseniz önceden isimlerini belirlediğiniz kayıtlardan oluşan kişi gruplarına, grup olarak otomatik mesaj da gönderebiliyorsunuz. Ek olarak binlerce hazır SMS'ten de ilham almanız mümkün.

Uygulama üzerinden bugüne kadar yaklaşık olarak 5 MİLYAR SMS gönderilmiştir!!!

Kandil, bayram, yılbaşı, cuma vb. gibi günlerde tebrik etmeniz gereken ve sevdiğiniz yüzlerce insan olabiliyor bazen. İsme hitap etmeyen mesajlar artık kıymet görmüyor. Bu yüzden siz de isimlerini yazarak göndermek istiyorsunuz ama yüzlerce kişi için bu mümkün olmuyor.

✓ÇOK ÖNEMLİ: Kullanıcılarımızdan bazılarından gönderilmeme gibi problemler olduğu mesajları aldık. Bu durum telefonunuzun işletim sisteminden kaynaklı bir limitleme problemidir. Android işletim sistemi saatte ortalama olarak 75 SMS'e izin vermektedir. Gerekli optimizasyon v1.7.0 güncellemesi ile yapılmıştır.

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
✓ İnternet zorunluluğu yok. Uygulama mesajları normal yöntemle, yani SIM kart üzerinden göndermektedir. Bu yüzden hattınızda kontörünüz olması gerekmektedir.
✓ Kişileri düzenlenmiş isimleri ile birlikte grup olarak kaydedebilme/düzenleyebilme
✓ Kaydedilmiş grupları kullanarak gruptakilere otomatik gönderme
✓ Her gönderime ait, uygulamaya özel iletim raporu - İletim raporlarını görebilmek için telefonunuzun mesaj ayarlarında iletim raporları ayarlarınızı açmanız gerekmektedir.
✓ 1500'e yakın hazır SMS'ten faydalanabilme
✓ İsimli ya da isimsiz olarak mesaj gönderebilme
✓ Oluşturulan taslakları kaydedebilme
✓ Rehberden farklı bir isimle gönderebilme
✓ Kullanıcı dostu arayüzü tasarımı
✓ Beğenilen hazır mesajları kaydedebilme
✓ Hazır mesajlar kullanmak yerine sıfırdan taslak oluşturabilme

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim ama ben kendi orjinal sms uygulamasıyla nasıl gönderebilirim onu öğrenmek istiyorum

mives

mives

Üye
Teşekkür ederim ama ben kendi orjinal sms uygulamasıyla nasıl gönderebilirim onu öğrenmek istiyorum
Maalesef bahsettiğin sms gönderme işini ben sadece discovery de gördüm arkadaşım 200 kişiye sms gönderiyordu.
Sony de böyle bişi sadece android 4.0.4 sürümünde vardı. 4.1.2 android sürümün de dahil sonraki sürümlerde kaldırdılar. O da zaten üçüncü parti uygulamaları ile gönderme yapıyordu. Kendi mesajlaşma uygulaması hiçbir zaman 50 kişiden fazla kişiye göndermez.
Ayrıca ben şuan Xperia Z2 ile şu şekilde 350 kişiye sms gönderiyorum.
Root+ sms limit kaldırma uygulaması (5.0.2 için unlock sms limit) + Handcent Sms
Başka şekilde olmuyor.
Android 6 bekliyorum belki bi şey yaparlar çünkü email attım bu konuda Sony e.

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
Çok sağol kardeş teşekkür ederim