Sony Xperia Z1 Format Atma Hard Reset Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

ramazan_g63

Üye
    Konu Sahibi
Sony Xperia Z1 Format Atma Hard Reset Yardım
Selam arkadaşlar benim 3 gündür tlfnumda bir sorun var, xperia z1. Tlfnumu acıyom 3-4 dk acık bir şekilde her hangi bir programı acıyom. Xxxx programı yanıt vermiyor diyor donuyor ekran siyah olup işlemcisi hattınden fazla ısınıyor, tlfn kapanıp tekrar acılıyor yine 3-4dk sonra yeniden donup kapanıp acılıyor, bunu sürekli yapıyor, sadece güvenli modda acılıyor,
Sist arayüzü yanıt vermiyor diyor, donuyor uygulamalardan tüm uygulamaların önbelleklerini temizledim, tlfnu fabrika ayarlarına getirdim olmadı, sim kartın yanında kırmızı kücük bir düğme var ona 10 sn bastım format atmak için atılmıyo, andriod çökmüş olabilirmi ne yapmam lazım, android sıfırlamak için hangi düşları kullanmam lazım hard format için, güç düğmesi ses aşağı ses yukarı duşlarını denedim olmuyor, samsung taki 3 tuşa basarak Recovery menusu geliyor ordan wipe data/factory reset secerek ardında reboot system now secerek androidi sıfırlıyorduk, işte sony xperia z1 de nasıl bu menuyu getirtebiliriz...

turkishield

turkishield

Üye
telefonu kapat >> açma tuşuna basıp telefonu aç >> açılırken telefonun LED ışığı( bildirim ışığı) yanmaya başlayınca aşağı ya da yukarı farketmez İKİ SES TUŞUNDAN SADECE BİRİNE recovery mode gelene kadar BASILI TUT.

ramazan_g63

Üye
    Konu Sahibi
telefonu kapat >> açma tuşuna basıp telefonu aç >> açılırken telefonun LED ışığı( bildirim ışığı) yanmaya başlayınca aşağı ya da yukarı farketmez İKİ SES TUŞUNDAN SADECE BİRİNE recovery mode gelene kadar BASILI TUT.
dediğizi yapıyorum güç tuşuna basıyom led işiği filan yanmıyor direk sony yazısı geliyo, ayrıca o tuşları çok denedim olmuyor sadece güvenli modda acmayı reset cekmeye yarıyor, hard format vs gibi işlemlerde işe yaramıyor, tuş kombinasyonu samsungta hard format atıyor, sony de hard format olmuyor duşlarla, güvenli modda tek donmuyor,

Son düzenleme:
tayren

tayren

Üye
Android sürüm ney flashtool ile stock rom yüklemeni tavsiye ederim ama yedeklerini al ben de z1 kullanıyorum hindistan romunu kurdum oldukça seri

Bülent872

Bülent872

Üye
Flashtool ile işini kolayca halledeceksin, sim kart yuvasındaki kırmızı noktaya iğne batır.

goldmobile

goldmobile

Üye
Ayarlardan format atmışsın zaten bide taşlarla niye uğraşıyorsun.
En iyisi telefonun romunu indir flashtool ile kur

• Beğen
Tepkiler: Bülent872

Misafir - 792962

hepniz saolun

Üst Alt