Telefon Tavsiyesi Sony XA1 Ultra Mı Yoksa LG G6 Mı Almalıyım ?

Sponsorlu Bağlantılar

Quad Digital Arts

Üye
    Konu Sahibi
Sony XA1 Ultra Mı Yoksa LG G6 Mı Almalıyım ?
Merhabalar, 4 sene HTC 816 kullandım fakat ne yazık ki dün telefonum kırıldı. Başlıkta belirttiğim marka ve modeller HTC kalitesini bana aratır mı diye çok merak ediyorum. Eminim ki bu modellerden çok daha mantıklı seçenekler mevcuttur. Fakat satın alma şeklim Evkur sözleşmeli olacak ( HTC 816 da Evkurdan ). Okul daha yeni bitti ( yani öğrenciyim ). Telefonu bozulana kadar kullanacağımı da belirteyim. Satın aldığım eşyalarım ihtiyacımı karşılıyorsa yenilemeyi tercih emiyorum.

Bu açıklamayı yaptıktan sonra beklentilerimi ve kullanım amaçlarımı belirteyim sizlere:

- Telefonda pil ömrü, parmak izi ve çeşitli üst model özellikleri pek işime yaramıyor ( olmayan özelliklerin bana bir eksisi olmuyor ). Hızlı fakat çok da yoğun olmayan bir kullanım şeklim var.

- Meslek gereği olarak da foto çekme gibi özellikleri kullanacağım. Ekran kalitesi benim için aşırı olmasa da önemli.

-Kasa kalitesi vs. önemli değil, zaten ben o telefonu alır almaz zırh takarım hemen. Oyun konusunda hiç sorun değil, telefonda oyun oynamaktan pek zevk almam. Belki yalnızca PSP emulatörü kurarım.

Benim dikkatimi çeken 2 telefon modeli bunlar. Eğer sizin başka bir model tavsiyeniz olursa ( Evkur'dan ) seve seve değerlendiririm.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Bildiğim kadarı ile LG G6 şu anda Evkur'da 2000 lira. Bence G6 tercih etmelisiniz. Sonuçta Snapdragon 821 de olsa amiral gemisi.

• Beğen
Tepkiler: Quad Digital Arts

Quad Digital Arts

Üye
    Konu Sahibi
Bildiğim kadarı ile LG G6 şu anda Evkur'da 2000 lira. Bence G6 tercih etmelisiniz. Sonuçta Snapdragon 821 de olsa amiral gemisi.
Tamamdır üstadım tavsiyen üzerine G6 tercih edeceğim. Cevabın için teşekkürler :)
Tamamdır üstadım tavsiyen üzerine G6 tercih edeceğim. Cevabın için teşekkürler :)
Eğer ki başka model tavsiyen olursa lütfen söyle. Ben s60v2 den beridir telefonlardan pek anlamıyorum. İşlemci olayı oyunlar için ise hiç problem değil. Ama saçma sapan donma yapıyorsa hiç tercih etmeyeyim. Sonuçta bozulana kadar kullanacağım ( tamir edilemeyecek hale gelene kadar ).

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Yaklaşık 3 yıldır J7 2015 kullanıyorum Samsung'un ve şu anda bataryası dayanmıyor, bende yeni telefon alacağım önümüzdeki haftalarda ve Çinli telefon üreticisinin telefonları bana çok güzel geldi. Xaomi idi sanırım markası. 2000 lira LG G6'ya vereceğine bence Xaomi'nin de telefonlarına bakmanı tavsiye ederim. Üst seviye donanımı çok makul fiyatla satıyorlar ve bende büyük bir ihtimalle Xaomi alacağım. Yine tercih senindir. Ben acele etmeden bir de bu telefonlara bakmanı tavsiye ederim.

Quad Digital Arts

Üye
    Konu Sahibi
Yaklaşık 3 yıldır J7 2015 kullanıyorum Samsung'un ve şu anda bataryası dayanmıyor, bende yeni telefon alacağım önümüzdeki haftalarda ve Çinli telefon üreticisinin telefonları bana çok güzel geldi. Xaomi idi sanırım markası. 2000 lira LG G6'ya vereceğine bence Xaomi'nin de telefonlarına bakmanı tavsiye ederim. Üst seviye donanımı çok makul fiyatla satıyorlar ve bende büyük bir ihtimalle Xaomi alacağım. Yine tercih senindir. Ben acele etmeden bir de bu telefonlara bakmanı tavsiye ederim.

Telefon alışverişini mevcut durumdan dolayı Evkur'dan yapacağım. Acele etmek zorunda kalmasam keşke ama iş dolayısı ile acil bir model seçmem gerekiyordu :). Durum müsait olsa HTC 10 pro modelini almak isterdim. Xaomi mi6 evkur da olsaydı onu alabilirdim ama 5 modeli var orada.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Telefon alışverişini mevcut durumdan dolayı Evkur'dan yapacağım. Acele etmek zorunda kalmasam keşke ama iş dolayısı ile acil bir model seçmem gerekiyordu :). Durum müsait olsa HTC 10 pro modelini almak isterdim. Xaomi mi6 evkur da olsaydı onu alabilirdim ama 5 modeli var orada.
Şimdiden sana hayırlı olsun o zaman. Bende bir aksilik olmazsa alacağım yeni bir telefon.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Xiaomi

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Bir aksilik olmazsa redmi 5 plus alacagim. Fiyatı ve özellikleri ile çok iyi bir telefon.

• Beğen
Tepkiler: Quad Digital Arts

Quad Digital Arts

Üye
    Konu Sahibi
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Rica ederim ne demek.

Üst Alt