Sony Vegas Pro

• 12 Ekim 2013
  • 372 Okunma
  • 13 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. < Resmi açmak için tıklayın >

Video Kaydederken fotodaki gibi 10 saate çıkıyor dahada uzuyor şuanda bir yandan hiç bir ilerleme yok maalesef. :alsana:

Yazan: Rookie66
  2. Proje ayarların nedir ?

3. mp4 360 widescreende kaydetmeye çalışıyorum olmuyor hangi ayarda yapsamda olmuyor uzun bir videoda hazırlamadım. 1.30-2 dklik

4. Bence temiz bir proje açıp içerik ve ayarları duplicate yaparmısın sanırım bir plugin aktif edip sonra sildiğinden Appdata'da kalıyor.Tavsiyem böyle projelerinizde Adobe premiere kullanın :oke:

5. Tamam yeniden yapıyım videoyu tekrardan yazacağım yardımınızı esirgemediğiniz için teşekkür ederim.

6. Rica ederim yıllarca uğraştım hala uğraştığım bir konu bir şey olursa yardımcı olmaya çalışırım :oke:

7. Maalesef yine aynı sorun :(

8. Track dosyalari tek tek çıkış almayi deneyebilirsin birde sonradan compile yaparsınız

9. Öylede denedim olmuyor :(

10. Proje içeriklerinden birinde sıkıntı olabilir.böyle bir kaç projem olmuştu export seçenekleride eğer kafi gelmezse hiç bir eklenti yapmadan saf halde çıkış almayı deneyebilirsiniz.

Son olarak buffer ram size dışına çıkarsa bu süreyide almanı doğal pc özellikleri kaldırmıyorda olabilir.

Rookie66 bunu beğendi.
  11. :tşk: yardımınız için başka buna benzer prog. varmı ? Bu programın :sahan:

12. Dedeigim gibi Adobe Premiere ile yapabilirsiniz

13. :tşk: konu :locked2: bilir

Nextman bunu beğendi.
  14. Rica ederim :) :locked2:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/09/2018 - 13:31