Sony vaıo vpcz11z9e/b laptop ürün incelemesi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

srcnmrv

Üye
    Konu Sahibi
Sony vaıo vpcz11z9e/b laptop ürün incelemesi

ŞLEMCİ: Intel Core i7-620M 2.66 GHz. (Turbo Boost Teknoloji 3.33 GHz.) 4 MB Cache Bellek İşlemci
RAM: 6 GB DDR3 1066 Mhz. (Max.8 GB) Ram
HDD: 256 GB SOLID STATE HDD
OPTİK SÜRÜCÜ: DVD-RW Double Layer
EKRAN KARTI: NVIDIA GeForce GT 330M Ekran Kartı ( 1 GB Paylaşımsız)

Geçen gün bir teknoloji mağzasında inceleme fırsatı bulduğum modelden bahsetmek istiyorum.VPCZ11Z9E/B :) Bilgisayarın en önemli özelliği yeni nesil i7 işlemcili olması.Zaten i7 den üst bir işlemci şu an biliyorsunuz ki yok.Bilgisayarın yavaş olmasından şikayet etmek bu bilgisayarla tarihe karışmaya başlayacak:D VPCZ11Z9E/B İşlemcinin yanında ram uyumu da şahane.VPCZ11Z9E/B nin üstteki özelliklerine baktıysanız ssd hardisk.bilmiyorum biliymsunuz ama ssd harddiskler normal harddisklere göre 5 kat daha performanslı.VPCZ11Z9E/B ye de bu yakışır.ekran çözünürlüğü 1920x1080 yani hd.VPCZ11Z9E/B nin ekranı led ayrıca.aydınlatması farklı ve gelişmiş yani.
VPCZ11Z9E/B ekran kartı her türlü oyun grafik çizimleri için tüm jenerasyonlara açık.VPCZ11Z9E/B i gördüğünüzde onun prestij modeli olduğunu göreceksiniz.ama verdiğiniz paranın karşılığını fazlasıyla alacağınıza emin olabilirsiniz.uygun fiyatlı olan yerler aşağıdaki linklerde belirttim.Beğenmeyen/beğenenlerin yorumlarına da açığım.Ama beğenileceğine eminim.VPCZ11Z9E/B kampanyalı ürünler arasında hala.ve en yeni modeller arasında.

http://www.akillifiyat.com/searchF/VPCZ11Z9E/B/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt