Sony Experia U Çok Kasıyor 4.0.4

Sponsorlu Bağlantılar

savaronajointed

savaronajointed

Üye
    Konu Sahibi
Sony Experia U Çok Kasıyor 4.0.4
Telefon ilk başlarda güzeldi ama 4.0.4 'ten sonra kasmaya başladı hele son zamanlarda telefon çalıyor açamıyorum bile yani açıyorum 20 saniye sonra tepki veriyor ne yapabilirim. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler

Invoke

Invoke

Üye
1. Stock romu tekrar flashlayabilirsin.
2. Bootloader açıp custom rom flashlayabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: savaronajointed
savaronajointed

savaronajointed

Üye
    Konu Sahibi
Varmı önerebileceğiniz bir rom ram olayı iyi olan şarj benim için önemli değil

Narutodth

Narutodth

Üye
Cm kur rahat et :D

• Beğen
savaronajointed

savaronajointed

Üye
    Konu Sahibi
Clockworldmode demek istediniz herhalde onla swap alanı oluşturdum fakat pek tatmin etmedi

Invoke

Invoke

Üye
Clockworldmode demek istediniz herhalde onla swap alanı oluşturdum fakat pek tatmin etmedi

Cyanogenmod Romundan bahsediyor, cm iyidir, ben de cm tabanlı bir rom kullanıyorum. Swap için hafıza kartının classının da yüksek olması gerek, yoksa pek fayda etmez.

• Beğen
Tepkiler: savaronajointed ve Narutodth
Narutodth

Narutodth

Üye
Cyanogenmod

• Beğen
savaronajointed

savaronajointed

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah cm tabanlı jelybean rom varmı acaba Xperia u için varsa bir link paylaşabilirmisiniz

Invoke

Invoke

Üye
Eyvallah cm tabanlı jelybean rom varmı acaba Xperia u için varsa bir link paylaşabilirmisiniz

Tabiki var, xdaya bir bakıp araştırman gerek. :D Dene hacı bu linkten, 4.4 bile var, ben u kullanmadığımdan şu rom daha iyidir diyemiyorum denemeden. Deneye deneye bulacaksın ama cm tabanlı fazla cafcaflı olmayan bir şeyler bulabilirsin. Hızlı olur güzel olur. 4.4 kurma onda çok bug vardır, daha testtir zaten 4.1.2 4.2.2 vs kur. ics de kurma. Yorumlara bak, dene. =)

• Beğen
savaronajointed

savaronajointed

Üye
    Konu Sahibi
Tabiki var, xdaya bir bakıp araştırman gerek. Xperia U Android Development - xda-developersDene hacı bu linkten, 4.4 bile var, ben u kullanmadığımdan şu rom daha iyidir diyemiyorum denemeden. Deneye deneye bulacaksın ama cm tabanlı fazla cafcaflı olmayan bir şeyler bulabilirsin. Hızlı olur güzel olur. 4.4 kurma onda çok bug vardır, daha testtir zaten 4.1.2 4.2.2 vs kur. ics de kurma. Yorumlara bak, dene. =)

Teşekkür ederim bakıyorum

Narutodth

Narutodth

Üye
Cm kur farki gorceksin adamlar cok stabil rom yapiyolar :D

• Beğen
savaronajointed

savaronajointed

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah bakıyorum şimdi;-)

Invoke

Invoke

Üye
Dene bunu bir, kurulumu biliyorsun sanırım?

Üst Alt