sony ericsson satio

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
RoMaNTiK_ADo

RoMaNTiK_ADo

Üye
    Konu Sahibi
sony ericsson satio
gelcegin yarı pda yarı cep telfonu ekımde türkiye piyasasında olcak 12.1 megepiksellik kamerası dokunamtik ekranı tv izlme xeonon flaş ve aklınıza gelcek bir çok özellik alamnızı tavsiye ederim muhtemeln fiyatı 1500 ytl civarında olur:oke:

Marchegiani

Marchegiani

Üye
Sağol bakalım nasıl olacak.

Uruloki

Uruloki

Üye
bu telefonu sabırsızlıkla bekliyorum alıcam inş

helaneli

Üye
bn aldım kullanıyorum şimdi tek bi dez avantajı war o da telefonu cok kurcaladıgınız için sarjı cabuk bitiyor :)

AYNA

AYNA

Üye
telefon tek kelimeyle super sadece sarj cabuk bitiyo 2 gun. Yedek bataryaylada o sorunu çözdum ben :)

ouzqan

ouzqan

Üye
telefonunu güncelledinmi şarj sorunu çözülmüştür belki yada attığın uygulamalar şarj yiyordur.

yariş

yariş

Üye
banada alman yadan geldi ama bunu nasıl kayıt rttirebilirim yardımcı olursanız sevınırım pasaportsuz

msm54

Üye
arkadaşlar ben güncelleme yapamıyorum son sürüm yüklü diyor halbuki değil 2009 11.ay sürümü var hala ve son sürüm diyor ?

AYNA

AYNA

Üye
O gördüğün tarih son sürüm tarihi değil o son güncellediğin günün tarihidir.yani sende son sürüm yüklüdür öyle diyorsa merak etme..sony güncelleme sunmuyor zaten nadir..

murem

Üye
arfkadaslar ben almanyadan gelirken bir tane sony er.satio getirecem satiliktir 1400 liraya verecem isteyen olursa mailleinizi bekliyorum eylülün sonunda antalyadayim isteyenlerin dikkatine hacklidir 2 tane navigasyon programi vardir sycg ve ndrive
kayit isleminde de bi problem olmaz yilda bir kere pasaportlarimiza TELEFON ISLETIP yurtta burakabiliyoruz

[email protected]

Orochi

Orochi

Üye
çok pahalı bi miktar ama değer

AYNA

AYNA

Üye
Benim elimdede daha 3 aylık satio ve vivaz var.satio gri vivaz siyah almak isteyenlere duyurulur ikiside kayıtlıdır ve hiç bir sorunu yoktur..
[email protected]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt