sony ericsson k790i kamera sorunu (lütfen yardım)..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
nec46

nec46

Üye
    Konu Sahibi
sony ericsson k790i kamera sorunu (lütfen yardım)..
arkadaşlar elimde sony ericsson k790i cep telefonu var. kamerayı açtıgımda 'kamera beklemede' diyor.. yazılımsal bi sorun oldugunu tahmin ediyorum.. ne yapabilirim tekrar çalışması için... yardımeden arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler...

capslocksmith

Üye
istersen yazılımı güncellemeyi dene...benimde k750i nin kamerası çalışmıyor, güncellemyi düşünüyorum...bakalım nolacak,belki düzelir

_play_06

_play_06

Üye
kardes bendede aynı sprun vardı update ettım sorun ortadan kalkıo googleye k 790i update yaz sıtesıne gır programı ındır sonra programı pc ye kur gerısını okuyarak halledersın .

dreamer_x_x

Üye
merhaba arkadaşlar öncelikle böyle bir forum açıp böyle hizmetler verip sorunlarımıza çözüm olduğunuz için teşekkürlerimi sunarım...

arkadaşlar k790i telefonum var fakat bluetooth da dosya göndermeye çalıştığımda veya başka bir telefondan dosya almaya çalıştığımda ne dosya göndermeye çalışan telefon beni buluyor nede dosya göndermeye çalıştığım telefonu ben bulabiliyorum.görünürlük açık.bluetooth ta açık.bazende ve bluetooth ile işlem yapmaya çalıştığımda telefonum sık sık kilitleniyor ve hiç bir şey yapmama izin vermiyor kapatma düğmeside işlevini yitiriyor mecbur bataryasını çıkartmak zorunda kalıyorum...ama bazende sorunsuz şekilde kullanıyorum.(genelde sorun yapıyor) .. bu sorun nedendir acaba...

ilginiz için şimdiden sonsuz teşekkürlerimi sunarım...

_play_06

_play_06

Üye
merhaba arkadaşlar öncelikle böyle bir forum açıp böyle hizmetler verip sorunlarımıza çözüm olduğunuz için teşekkürlerimi sunarım...

arkadaşlar k790i telefonum var fakat bluetooth da dosya göndermeye çalıştığımda veya başka bir telefondan dosya almaya çalıştığımda ne dosya göndermeye çalışan telefon beni buluyor nede dosya göndermeye çalıştığım telefonu ben bulabiliyorum.görünürlük açık.bluetooth ta açık.bazende ve bluetooth ile işlem yapmaya çalıştığımda telefonum sık sık kilitleniyor ve hiç bir şey yapmama izin vermiyor kapatma düğmeside işlevini yitiriyor mecbur bataryasını çıkartmak zorunda kalıyorum...ama bazende sorunsuz şekilde kullanıyorum.(genelde sorun yapıyor) .. bu sorun nedendir acaba...

ilginiz için şimdiden sonsuz teşekkürlerimi sunarım...

bence yazıLımını günceLLemeLisin sonrada bluetooth u herkeze görünür yapmaLısın diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt