Sony e. telefon alacağım yardım

• 18 Nisan 2011
  • 1053 Okunma
  • 19 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. bi sorum olacak nokia mı samsungmu s.e mi ? pek bi bilgim yok

kısacası ben uygulama,internet,biraz müzik birazda foto telefonu arıyorum

wifi olacak hızlı
    sarj süresi uzun
    oyun uygulama kolay yüklencek.
    harita lazım :S
    vs. vs.

ne önerirsiniz fazla pahalı olmasına gerk yok :D aklınızdakileri yazın

----------Eklendi @ 02:59:01 ---------- Yazıldı @ 02:54:48 ----------

ayrıca telefonda oyun oynerken kasmaması lazım. tema uygulamalar eğlenceli olması lazım temaları bol olması lazım hareketli temaları desteklesin

Yazan: Siyah.
  2. kardeş müzik foto falan demişsin w995 al geç derim ben :D dokunmatik istersen xperia serisinden alabilirsin xperia play süper mesela ama fiyatını bilemem

3. kardeş bi yazmadığın düşünce okuyan özellik :ehe herşeyi istiyorsun e kalite de istiyorsun ama fazla pahalı olmasın diyorsun ?:allalla: biraz paraya kıyman lazım maalesef..xperia öneririm sana fakat şarj olayı az gidiyor çok sık kullansan elinden düşmese telelfon 1 gün gider..ki o özellikte telefonların hiçbirisinin şarjı 4-5 gün gitmez..hiç kullanmassan bile 3 gün anca

not:nokia ya hiç bulaşma bence :kotu:

4. ya ben internette çok dolaşan biriyim müzik felan benim için önemli değil internek performansı önemli o telefon w995 için sayfa geçişleri kasıyormuş

5. dedigim gibi dokunmatik olmayan bir ekranda internete girmek işkence gibidir , ama illa tuşlu istiyorsan , w995 ,w715, j102 modellerine bak

6. neden ki :(
    ozaman w995 modeli ile galaxy ace karşılaşırsa hangisi iyi gelir

7. Tabikide W995 al. Cihazda yok yok. 8.1 mp kamera. Zaten sesine diyeceğim yok. Pil ömrü de gayet iyi. Saydığın özelliklerin fazlasını da bulacaksın.

8. helphelp

9. bak dostum , kamerada müzikte w995 daha iyidir:oke: , ancak internet ve oyun program destegi konusunda galaxy ace cok daha iyidir , biri multimedya telefonu (w995) diğeri pda (ace) yani aynı kulvarların telefonları değiller

10. bende fotoğraf ve muzik çalar var s.e
    ozaman galaxy ace :)

11. bence dokunmatıik telefonların kötü yanlarıda war mesela adam gibi oyun oynayamazsın w995 al geç derim ben ama yoq sade ben internete girerim diyosan dokunmaatik bi tel. alabilirsin xperia serisine bak derim :D

12. sensorlu oyunlar var :D

13. xperia x10 al derim dostum cok memnun kalacaksın hem oyun yönünden hemde internet yönünden:oke::oke::oke::oke:

14. şekli hoşuma gitmedi

15. karar senin :cigara:

16. bide çok pahalı onu alcağıma biraz daha ekler samsung s 2 alrm

17. kaç paran war ?

18. Elm al , media markt ve saturn satıyor 379 lira

19. sony e. bence telefon ve teknık destek konusunda çok zayıf..telefon arıyorsan bu marka haricinde ki herşeyı onerırım sana. bır kac sene once sony e. k750i telefon aldım...eve gelıp tlf çalıştırdığımda sürekli donan bır ekranla karsılastım hemen aldıgım yere gerı goturdum. bana sıstem yuklenmesı gerek tarzında bır cvp verdıler ama 1 hafta sonra tekrar gelmemı arızanın teknık degıl sadece yazılımdan kaynaklandıgını yanı cıhazda aslında bır sorun olmadıgını soyledıler. 1 hafta sonra teknık servıse gıttım tlf arızalı nıe hemen gerı gotrmedınız dedıler bende durumu anlattım sızı kandırmıslar dedıler aynı gun gotursem ıade alabılırmısım ama adamların işine gelmemıs. daha sonra o telefon 7 defa servıse gıttı 2 defa yenısıyle degıstrıldı. hıc kullanamadım bende gıdıp sattım hemen... bır daha telefonda asla sony e. tercıh etmem :) ee sana tavsıye edebileceğim wi-fi ve şarj konusunda ıyı bır telefon lg t310i olabilir mesela...

20. arkadaş banlı boşuna yazmayın bence

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/11/2018 - 17:06