Sonunda çıktı (NBA 2K13 v1.1.2 Offline+SD) Android 4.0 ve Üzeri

Sponsorlu Bağlantılar

sadikbircan

Üye
Arkadaşlar oyun tegra gpu için galaxy w, neo v, xperia play, xperia pro fln için denemeyin çok fazla kasıyor yani adreno 205 gpu bu oyuna yetmiyor ne yazıkki.

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar oyun tegra gpu için galaxy w, neo v, xperia play, xperia pro fln için denemeyin çok fazla kasıyor yani adreno 205 gpu bu oyuna yetmiyor ne yazıkki.
yanılıyorsun tegra için değil eğer tegra olsaydı markette "THD" şeklinde yazardı,evet bazı telefonlarda kasıyor özellikle adreno 205 çünkü gpusu yetmediği için,bir üst versiyon çıktığında performans iyileştirilmeleri olacağını eminim

airselo

Üye
Apkyi indiriyorum ama cekilmiyo kapali dedigin sey olsa gerek sd kartda yok note2 direk depo hafizasina yukledigimden neyapabilirim diger oyunlari hep apkden kurdum

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
Apkyi indiriyorum ama cekilmiyo kapali dedigin sey olsa gerek sd kartda yok note2 direk depo hafizasina yukledigimden neyapabilirim diger oyunlari hep apkden kurdum
mecbur burdan sd dosyayı indirmen lazım,indirdiğin sd dosyayı gereken dizine atman lazım
tek çözüm yolu bu !

airselo

Üye
Anlattkklarini bir turlu yapamiyorum rootsuz olan icinide ben yapmicam olmuyo ya baska apk aricam artik

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
Anlattkklarini bir turlu yapamiyorum rootsuz olan icinide ben yapmicam olmuyo ya baska apk aricam artik
kardeş herkes çalıştırdı. Oyunu sen nasıl çalıştıramıyorsun valla çok kolay ama sen yapamıyorsun

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Zippyshare linkleri hariç diğer apk linkleri gitmiş..
İlgilenirseniz sevinirim :oke:

feridunaksoy

Üye
rootsuz aletler için link gitmiş dostum. şimdiden teşekkür ettim kral oyun için:)

ofluorhann

Üye
Arkadaşlar google play den parayla alsak herhangi bir şey yapmamız gerekiyor mu?

ege009

ege009

Üye
Samsung Galaxy S3 te calismiyor sd dosyalarini indirmeme hatasi veriyor

feridunaksoy

Üye
rica ederim kardeş,
rootsuz apk linkleri güncellendi...
oyunu yükleüyorum ama açılırken download istiyor ve parasız aldığım için hata veriyor. yanlış dosyayı mı yüklüyorum yoksa eksik birşeymi var
edit: s3 kullanıyorum

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
oyunu yükleüyorum ama açılırken download istiyor ve parasız aldığım için hata veriyor. yanlış dosyayı mı yüklüyorum yoksa eksik birşeymi var
edit: s3 kullanıyorum
kardeş,senin telefonun rootlu mu?

feridunaksoy

Üye