Sonunda çıktı (NBA 2K13 v1.1.2 Offline+SD) Android 4.0 ve Üzeri

Sponsorlu Bağlantılar

nouma35

Üye
xperia u da sornsz calısıyr tesekkurler

RecepBerkA

RecepBerkA

Üye
:tşk:

Strange

Strange

Üye
indirip kurdum süper oyun ama hafif kasma var. birde bu mizhuwan yazısı saçma...

sek00

sek00

Üye
maalesef durdu diye bir yazı çıkıyor.

The East

The East

Üye
exper e7han da çalışır mı tablet , android: 4.0.4

Strange

Strange

Üye
Kesinlikle indirip oynayın dünden beri telefon elimden düşmedi harika....

alien97

alien97

Üye
:tşk:

samikayaa

samikayaa

Üye
xperia u devam :D cok fena bi oyunmus

cliolar

Üye
Boyutuna göre grafikler iyi sayılır aslında, mesela "Dwayne Wayde" birebir aynı... Seyirciler pc deki gibi karton seyirci yani berbat... Ama 2K oyun motorunu mobilde kullanmak güzel... PC'de zevkle oynadığım oyunlardan... S3'ün 4-çekirdeğine rağmen hafif kasmalar var...

kasma "0" ?

samba37

Üye
arkadas bende cynogen 9 var ics yani ama takımları seciom ama sonra kapanıyor neden acaba

airselo

Üye
note 2 var bende şimdi bu rootsuz olanı pcye indirip usble atıp telefona kuruyorum ve açıp download ediyorum bu kadar mıdır işlem ?

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
note 2 var bende şimdi bu rootsuz olanı pcye indirip usble atıp telefona kuruyorum ve açıp download ediyorum bu kadar mıdır işlem ?
evet fakat sd dosyasını buradan indirin,geliştirici şuan olarak sd dosyasını bloke etmiş yani telefonda sd dosyayı indiremezsin

mert-tyson

Üye
Eline saglık hocam valla en çok istediğim oyunlardan biriydi :)

airselo

Üye
şimdi note 2de ben direk telefon hafızasına kuruyorum ya apkyi atıp downloaddan cekmemmi gerek simdi islem olarak <? sd kart falan gerek yok o işlere

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
şimdi note 2de ben direk telefon hafızasına kuruyorum ya apkyi atıp downloaddan cekmemmi gerek simdi islem olarak <? sd kart falan gerek yok o işlere
ister telefondan dosyayı çek ister burdan sd dosyayı çek
tamam mı kardeş ? sorunun varsa söylede bizde çözelim

- - - Eklendi - - -

5 moderator bakmış hiçbiri de ne teşekkür etmiş nede bişey yazmış vaybe