sonunda 1ytl yi ayırdımmm

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
Originally posted by NeedLeFLuff+Nov 5 2005, 12:10 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(NeedLeFLuff &#064; Nov 5 2005, 12:10 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-ibonline@Nov 5 2005, 12:03 AM
ortası delik 1 ytl icin 10 ytlmi verdi
hangi akla hizmetki bu entersan
[post=203942]Quoted post[/post]​

işte naparsın bende acıdım çocuğa yazık almıyım parasını diye ama salaklar olmasa zekiler napacak :kop:
[post=203951]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

ayrıca 10 ytl veren arkadaşıda kutlarım hani :P

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by DeRMaNTeS+Nov 5 2005, 12:13 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(DeRMaNTeS &#064; Nov 5 2005, 12:13 AM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by NeedLeFLuff@Nov 5 2005, 12:10 AM
<!--QuoteBegin-ibonline
@Nov 5 2005, 12:03 AM

işte naparsın bende acıdım çocuğa yazık almıyım parasını diye ama salaklar olmasa zekiler napacak :kop:

[post=203954]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

oldu tebriklerini iletirim :ehe:

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
Originally posted by NeedLeFLuff+Nov 5 2005, 12:15 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(NeedLeFLuff &#064; Nov 5 2005, 12:15 AM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by DeRMaNTeS@Nov 5 2005, 12:13 AM
Originally posted by NeedLeFLuff@Nov 5 2005, 12:10 AM
<!--QuoteBegin-ibonline
@Nov 5 2005, 12:03 AM

[post=203954]Quoted post[/post]​

oldu tebriklerini iletirim :ehe:
[post=203958]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

bide ensesine şaplatırsan iyi olur walla, belki kendine gelir :lol2:

symbianboy

Üye
geçen elime 1 ytl geçti aynı plastik gibi ellediğim gibi ortası düştü sahteleride çok var 1 ytlnin

MagNum

MagNum

Üye
Bende bir aralar uğraşıyordum ama ilgilenmedim sonradan :D

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
    Konu Sahibi
ne günlerdi bea nerde matrak bişeben orda maxiye ilk girdiğim zamanlarda açmıştım bu topic i hortlatimde topic i nostalji olsun biras

crazy_amigo06

crazy_amigo06

Üye
helal olsun da turkiye hazinesine buyuk bi zarar

helal olsun da turkiye hazinesine buyuk bi zarar

darkred

darkred

Üye
valla çıkıyomu diye muallakta kalmıştım bende iyi yapmışsın merakıma mucip oldun bak şimdi

gok_han61

Üye
aslında euronun ortasını çıkarıcan Atatürkü Koycan Sonra Senin Arkadaş Ona 100 -200 Falan Verir Heralde

superfenerli

Üye
nie ayırdın olm bişiyler yerdin...ohhhhhhh :D:D

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(gok_han61 &#064; Feb 3 2006, 11&#58;58 PM) [post=270779]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
aslında euronun ortasını çıkarıcan Atatürkü Koycan Sonra Senin Arkadaş Ona 100 -200 Falan Verir Heralde
[/b][/quote]

zuhaha

D3N1Z

D3N1Z

Üye
<div class='quotetop'>(NeedLeFLuff &#064; Nov 2 2005, 09&#58;42 AM) [post=203411]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
haaa bu arada bu resmi bu yakınlarda siteye üye olan D3N1Z in yardımlarıyla çektik sonra topic i görüpte beni yazmamışın demesin
[/b][/quote]
işte o el benim elim çok güzel bir andı parayı çıkardı ve arkdşına sattı işte bu azim

seyfofen

seyfofen

Üye
sahtelerde oluyor galiba

ates

ates

Üye
afferin sanaaaaaaaa...bu arada resimden el falına baktımdaa........vaktini böyle boş şeylerle harcama bence.gez toz eylen

Exalans

Exalans

Üye
zor bişey değil ben daha önce bi çok kez yapmıştım ama senin çok hoşuna giymiş heralde

impavidus

impavidus

Üye
Bu 1 Ytller ilk çıktığında biz de arkadaşlarla okulda ayırmıştık ve çok mutlu olmuştuk kendimizi kahraman ilan etmiştik Halbuki çok da zor bir şey değilmiş ama ilk keşfedenlerden olduğumuzu düşünüyorum

levelman92

Üye
kaç kere denedim çıkartamadım yaa vurmadık duwar kalmadı

POWER

POWER

Üye
aferim bende 100 doları bardak devrilmeden(içi viski dolu) çekerim dedim.....sonu.....yorum yok

pskolojik maynağ

pskolojik maynağ

Üye
yok ben çıkaramadım olmuyor dahada çakıldı ya

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(pskolojik maynağ &#064; Mar 26 2006, 03&#58;45 AM) [post=304503]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
yok ben çıkaramadım olmuyor dahada çakıldı ya
[/b][/quote]

Sitemizin manyağı olarak sende çıkaramazsan nasıl edek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt