Sonic CD Nokia Kullanıcılarına Ücretsiz !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ardacumhur

ardacumhur

Üye
    Konu Sahibi
Sonic CD Nokia Kullanıcılarına Ücretsiz !
Sonic CD Windows Phone 8'de !

Görünüşe bakılırsa SEGA şirketi Nokia kullanıcılarına özel uygulamalar sunmayı moda haline getirdi.Bu oyun Nokia kolleksiyonlarında ikinci.Bildiğiniz gibi dün sizlere http://www.maxicep.com/windows-phon...-2-lumia-kullanicilarina-ucretsiz-755745.html haberini vermiştik.Bugün de yine Nokia kullanıcılarına özel olarak Sonic oyunu ücretsiz olarak sunuldu.Ancak Xbox live üzerindeki başarılar(achievements) bağlantısı olmadan.Oyun üzerinde kötü bir etkisi olan bu bağlantının kullanılamayışı bazıları tarafından bu oyunun hala eğlenceli olduğunu düşünüyor.

Geçmişten Bir Kare:

Sonic CD geçmişte kalan 16-bit'lik SEGA oyununun varisi.Oynanış olarak diğer SEGA oyunlarına benzese de çok daha fazla seviyesi ve başarılı oyun içi mekanikleriyle dikkatleri üzerine topluyor.

Sonic'in düşmanı Dr.Eggman Küçük Gezegen'in geleceğini değiştirmek ve daha fazla güç kazanmak için zamanda geriye yolculuk yapmıştır.Sonic'in 7 farklı bölgede dünü,bugünü ve yarını arasında dolaşarak Dr.Eggman'ın zaman makinasını ve sonunda kendisinin metal halini yok etmesi gerekmektedir.

Sonic'in Windows Phone sürümü olan Sonic CD geliştirilmiş özellikleri,geniş manzaraları,seçilebilir oyun müzikleri ve yardımcısı ile kalitesini arttırıyor.Bu söylediklerimizin hepsi 2012'nin en iyi oyununa ait!

İndirme Ekranı:

Xbox'un olmayan bu oyunu indirmek biraz zaman alabilir.İndirmelerde yaşanan zorluklar genel olarak Windows Phone Mağazasının hataları gibi duruyor.bir kaç güne düzeleceğini umuyoruz.

Telefonunuza yüklerken bazı bölgesel hatalar alabiliyorsunuz.Hücresel veri'yi açarak bu hatalardan kurtulabilirsiniz.İndirme işlemi başlasa da bu süreç içerisinde bir kaç kez hatalar alabilirsiniz ve indirmeniz yarıda kesilebilir.Yılmadan ısrarla indirmeye çalışın ve kazanmanın gücünü hissedin!

Nokia kullanıcıları oyuna ücretsiz olarak sahip olabilirler.

Anlamı ne?

Bildiğiniz gibi Nokia ve Electronic Arts stratejik ortaklar.Şimdiye kadar Lumia serisi için bir çok oyun hazırladılar.Bu ayrıcalıkların ilki Mirror's Edge oyunu ile başladı.

Sonic CD ve Super Monkey Ball 2 gibi Xbox olmayan oyunlar,Nokia ile SEGA arasında yeni bir anlaşmayı müjdeliyor gibi duruyor.
Araştırmaya ve sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

[video=youtube;W6udTby6sTw]https://www.youtube.com/watch?v=W6udTby6sTw&feature=player_detailpage[/video]

[video=youtube;TLWpHNLdZdQ]https://www.youtube.com/watch?v=TLWpHNLdZdQ&feature=player_detailpage[/video]

• Beğen
Tepkiler: Web Designer, musicianfaruk ve Sensation

musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
İndiriyorum şuan :oke:

İndirdim dediğiniz gibi indirme sorunuyla karşılaşmadım . Yaklaşık 3-4 dakika içinde indirdi oyunu wifi kanalıyla .

Oynadımda . Bildiğin atari oyunu çok eğlenceli :)

ardacumhur

ardacumhur

Üye
    Konu Sahibi
İndiriyorum şuan :oke:

İndirdim dediğiniz gibi indirme sorunuyla karşılaşmadım . Yaklaşık 3-4 dakika içinde indirdi oyunu wifi kanalıyla .

Oynadımda . Bildiğin atari oyunu çok eğlenceli :)

Demek ki sorunlar bahsedildiği gibi giderilmiş.İyi eğlenceler :)

n000k

n000k

Üye
Abi böyle güzel şeyleri yavaş yavaş verin.kalbim heyecandan patlayacak =D çok teşekkurler
<- Lumia 920 aşkım ->

ardacumhur

ardacumhur

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim daha bunlar başlangıç.Nokia ve Microsoft el birliğiyle kalplerimizi kuşatmaya geliyorlar :)

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
grafik kalitesi bence berbat..

musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
grafik kalitesi berbat değil dostum :) bu bi atari oyunu olduğu için eski atari oyunlarını birebir yapmış .

ardacumhur

ardacumhur

Üye
    Konu Sahibi
16-bit oyunu Windows Phone'a uyarlamışlar.Herhangi bir müdahale yapılmamış.Yapılsaymış tadı kaçardı zaten

nanotex

nanotex

Üye
Ama niye 250mb :D

pirenuri

pirenuri

Üye
oyun kalitesi çok düşük ama boyutu çok yüksek niye acaba :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt