Son söz Nihat'ın


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
JaNbErG

JaNbErG

Emekli Yönetici
Spor Toto Süper Lig'in 30. haftasında oynanan Konyaspor-Beşiktaş maçında Quaresma'yla, karşılaşmanın ardından da bir gazeteciyle tartışan Nihat Kahveci'nin takımda kalıp kalmayacağının geçtiğimiz hafta içinde yapılaması planlanan yönetim kurulu toplantısı ile belirlenmesi gündemdeydi. Ancak Başkan Yıldırım Demirören'in özel işleri sebebiyle toplantı gerçekleşmemişti. Bu konu ile ilgili kararın Galatasaray derbisinden sonra alınması beklenirken, Beşiktaş yönetiminin, Nihat Kahveci'nin geleceği ile ilgili karar vermesi ve kulübe bildirmesini beklediği öğrenildi.

Tecrübeli oyuncunun sözleşmesinin tek taraflı feshedilmesinin gündemde olmadığını ve Nihat'ın yeni sezonda kariyeri ile ilgili planlamasını Siyah Beyazlı kulübe bildirmesinin ardından yönetimin konu ile ilgili kararını vereceği öğrenildi. Nihat'ın Konyaspor maçından bugüne kadar Beşiktaş yönetimi ile net bir görüşme yapmadığı da kaydedilirken, Beşiktaş yönetiminin Nihat Kahveci konusu ile ilgili özel olarak toplanmayacağı, Nİhat'ın vereceği kararı değerlendirip açıklama yapacağı kaydedildi.

Öte yandan sağ alt baldırındaki ağrı sebebiyle geçtiğimiz hafta boyunca antrenmanlara çıkmayan Nihat Kahveci, Galatasaray derbisinde de forma giymemişti. Tecrübeli oyuncunun Beşiktaş'tan ayrılmak isteğinde olduğu bilinirken, Siyah Beyazlı takıma geldiği günden bu yana istenilen performansı sergileyemeyen Nihat'ın, Beşiktaş'tan ayrılarak Türkiye dışında bir takımda futbol hayatını sürdürmesi bekleniyor.Kaynak: Anadolu Ajansı
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt