Son Kovboy - Çitin Ötesi / Donna Alward


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi


DONNA ALWARD - SON KOVBOY

Angela Beck, dernek toplantısına geç kalıp, kuruldaki herkesi çekici gülümsemesi ile etkilediği ilk andan itibaren Sam Diamond’ın, kendisi için sorun yaratacağını anlamıştı. Angela, Sam’in o güne kadar tanıştığı en prensipli kadındı. Onun sivri dilini, öpücüğüyle susturmak geliyordu içinden. Ancak ilk olarak o soğuk görünüşünün altındaki karmaşık kadını uyandırması gerekmekteydi. Hiç şüphesiz bu, sadece gerçek bir kovboyun yapabileceği bir şeydi.

DONNA ALWARD - ÇİTİN ÖTESİ

Küçük bir kasabada sırların gizlenmesi zordur. Buna rağmen Grace Lundquist, acısını saklamakta kararlıydı. O, kasabanın, çalışkan ve daima neşeli olan tatlı kızıydı. Herkes ona bayılırdı. Grace kasabanın erkeklerinden birinin buna aldanmadığını biliyordu. Genç kadın, Mike Gardner kendisine her baktığında, ruhunu okuduğundan emindi. Bu güçlü ve muhteşem kovboyu kendisinden ne kadar uzak tutmaya çalışırsa çalışsın, Grace aralarındaki kıvılcımı söndürmeyi başaramıyordu...


 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt