Sömestra Özel Casper İndirimleri

Sponsorlu Bağlantılar

muratbahtiyar

muratbahtiyar

Üye
    Konu Sahibi
Sömestra Özel Casper İndirimleri
Casper Excalibur, Nirvana ve All In One ürünlerde %20'ye varan indirimler gerçekleştirmiş. Bu ekonomik darlıkta ciddi önemli oranlar. Şu ana kadar para biriktirmiş eksiği olanlar varsa tamamlama fırsatı olmuş. Ben bir Excalibur E600 kasa alacağım. İlgilenenler varsa linkini bırakıyorum

Yönetici tarafından düzenlendi:

Da®kness

Da®kness

Üye
Yılbaşından önce Casper tablet aldım. Via L30 modeli. Daha çok WiFi imkanı yokken sim kart ile internet kullanabilmek için aldım. IMEI kayıt dışı çıktı. Satıcıya söyledim kayıt için veya değişim için çözüme yanaşmadı. İadeyi de kabul etmedi. Tüketici hakem heyetine başvurdum. Tablet kutusunda bekliyor. Tavsiyem Casper marka tablet telefon gibi cihazları satın alırken kutuyu açmadan etikette bulunan imei bilgisini e devletin BTK sayfasından sorgulatın. Benzer şikayetler sikayetvar.com'da dolu. Artık kararı bekleyeceğiz.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448
saycansel

saycansel

Üye
Excalibur ürünlerinde %18'e varan indirimler var. Kesinlikle değerlendirmek gerekiyor. Özellikle şu konfigi:

maxiburaq

maxiburaq

Üye
Ben de Excalibur E600 almayı düşünüyorum %18 indirimde:

emin2le

emin2le

Üye
Gaming laptopa karşıyım bilgisayar dediğin kasa olur. E600'ün 2070'li versiyonunu alabilirim. Güzel indirim

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
İyi indirim yapmışlar aslında. Ama Acer taraftarıyım. Yaptıkları Nitro serisi aşırı hoş.

erkenbeliz

erkenbeliz

Üye
Güzel indirim valla G780 almayı düşünüyordum ben de. Ekran kartı ile fiyatı çok uygun olmuş. Caspera teşekkür etmek lazım

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Casper pişmanlıktır ordusu nerde niye el atmadilar buraya

Üst Alt