Uygulama Sololearn:Learn to code free uygulamasını türkçeye nasıl çevirebilirim

Sponsorlu Bağlantılar

XXXturi01

XXXturi01

Üye
yok o değil bundan daha öncelerde rahat 10 aydan fazla belkide. silinen üye bilmem kaç yazıyor ismindede şimdi zor bulurum onu.

ortama ayak uydurduktan sonra sorun yoh. bizde her yol var yani.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

yok zaten öyle hemen olmaz ilk eleme sonra mulakat falan kolay değil. @gonyalı bilir geçen bir tane eleman şalça oldu bana arkadaş düşmek bilmedi yakamdan. çocuk habire yok işte googleden espirilere bakıyorsun ediyorsun öyle yazıyorsun falan ama ciddi ciddi sıkıntılıydı eleman. sonrasında kafayı taktım tabi kolay mı.sonra hakaret filan ettide ben yermiyim bunları. onun dengine inmedim şikayet etti beni bir kaç yorumum silindi.iyice dellendim tabi o ara. sonra bende şikayet ettim yorumlarını silindi filan bi anormal yani.ha şimdi diyeceksin ki niye okudum bu kadar şaçmalığı.haklısın ama gonyalı da o elemanlar ile kanki olmaya yakındı aralarını ben bozdum. elinden tutanla gidiyor. mazallah bir gün çekerler tenhaya kafasını cama şıkıştırıp yani gerisini anlatamam forumun kuralları el vermez. o yüzden öyle yani havalar sıcak oturuğum yerde terler oldum. çok terleyince masaüstünün egzoz fanını söktüm onu masaya koydum onunla serinliyorum. olaylar bundan ibaret. ne demişler her gördüğün ak sakallıyı uyar.şaça ve sakala düşen beyazlar ölümün habercisidir. Hz Ömerdi sanırım ölümü her gün bu şekilde hatırlıyordu. aman uzun hikaye şimdi hepsini yazsam sıkar bu sıcakta. o yüzden gonyalı sıksın biz dinleyelim onun yalanları daha iyi gidiyor. ha aslında yağmurlu bir hava olsa oh uzat ayakları dinle sürekli zaman daha iyi geçer.
Mesaj birleştirildi:

ha şu bana şalça olan elemanın akibetini anlatmadım tabi. merak edersiniz. sonrasında biraz taktım buna seviyeli çattım ettim.en sonunda froumu bırakacağim falan yazmaya başladı isyanlara triplere girdi. tripkolik görse sanatçılık hayatını bitirirdi yani o derece.sonra baktım geri gelmiş konu açmış falan en sonunda iyice taktımya buna bütün yazdığı herşeye beğenme tuşuna basarak beğeni skorunu - lere indirdim. en sonlarda daha ne yazıyordu nede konu açıyordu.sonrasında ne oldu bilmiyorum dahada görmedim elemanı. işte o sıralarda gonyalı onunla bir tanede yaveri vardı ama o çok takılmıyordu forumda.onlarla takılıyordu.bak yapma etme dedim ama abi sözü dinlemiyor gonyalı. en sonunda tam zopalayacaktım kı :bottom::bottom: diğer ergenusları def edince gerek kalmadı yani.karadenizli olunca biraz inat var haliyle. ama ben anlayışluı sakın birisiyim elemanciddi manada yorumlar attı bana.başkası olsa sülalesinde dünyaya ayak basanı bırak nefes alan temas ettiği tüm canlı varlıklarına kadar nokta nokta virgül yapardı yanı. o yüzden bende damarına damarına bastım sonuç rahatım.hesabını bulursam atarım.forumda beğeni skoru yerde olan tek eleman odur :kop::kop::kop:
Destan yazmışsın okuyamadım.

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
gonyalı da o elemanlar ile kanki olmaya yakındı aralarını ben bozdum. elinden tutanla gidiyor. mazallah bir gün çekerler tenhaya kafasını cama şıkıştırıp yani gerisini anlatamam forumun kuralları el vermez.
yoo hiçte diğil
atıp tutmuşsun yine
keriz değiliz bizde de bi yaşanmışlık tecrübe var
sadece oyun paylaşımlarını beğeniyordum
ama sen sadece seni like le me mi istiyodun
beni kıskandın
seni terkediceğmi düşünüp korktun
farketmiştim ama yazmamıştım
kendini herkese açık ele verdin
ben de seni zımbalarım işte böyle :)
Mesaj birleştirildi:

Destan yazmışsın okuyamadım.
@DarkredBlue61
2. seviye delidir yazmıştım ya 3. seviye ye geçmiş
benimle aynı kategori de artık
ve halinden de memnun

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
XXXturi01

XXXturi01

Üye
yoo hiçte diğil
atıp tutmuşsun yine
keriz değiliz bizde de bi yaşanmışlık tecrübe var
sadece oyun paylaşımlarını beğeniyordum
ama sen sadece seni like le me mi istiyodun
beni kıskandın
seni terkediceğmi düşünüp korktun
farketmiştim ama yazmamıştım
kendini herkese açık ele verdin
ben de seni zımbalarım işte böyle :)
Mesaj birleştirildi:

@DarkredBlue61
2. seviye delidir yazmıştım ya 3. seviye ye geçmiş
benimle aynı kategori de artık
ve halinden de memnun
Ulan eskiden minik kavgalar ederdiniz şimdi maganda çatışması gibi İSYSGDYDG

• Kahkaha
Tepkiler: gonyalı
gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Ulan eskiden minik kavgalar ederdiniz şimdi maganda çatışması gibi İSYSGDYDG
o şahıs az kalsın beni banlatıyordu
uyarılmıştım gerçi o da uyarılmıştı bi ara
onun yüzünden ikimiz de aynı anda banlancaktık
şimdi yine iyi sadece atışıyoz

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
XXXturi01

XXXturi01

Üye
o şahıs az kalsın beni banlatıyordu
uyarılmıştım gerçi o da uyarılmıştı bi ara
onun yüzünden ikimiz de aynı anda banlancaktık
şimdi yine iyi sadece atışıyoz
O şahıs kim?

XXXturi01

XXXturi01

Üye
yok o değil bundan daha öncelerde rahat 10 aydan fazla belkide. silinen üye bilmem kaç yazıyor ismindede şimdi zor bulurum onu.

ortama ayak uydurduktan sonra sorun yoh. bizde her yol var yani.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

yok zaten öyle hemen olmaz ilk eleme sonra mulakat falan kolay değil. @gonyalı bilir geçen bir tane eleman şalça oldu bana arkadaş düşmek bilmedi yakamdan. çocuk habire yok işte googleden espirilere bakıyorsun ediyorsun öyle yazıyorsun falan ama ciddi ciddi sıkıntılıydı eleman. sonrasında kafayı taktım tabi kolay mı.sonra hakaret filan ettide ben yermiyim bunları. onun dengine inmedim şikayet etti beni bir kaç yorumum silindi.iyice dellendim tabi o ara. sonra bende şikayet ettim yorumlarını silindi filan bi anormal yani.ha şimdi diyeceksin ki niye okudum bu kadar şaçmalığı.haklısın ama gonyalı da o elemanlar ile kanki olmaya yakındı aralarını ben bozdum. elinden tutanla gidiyor. mazallah bir gün çekerler tenhaya kafasını cama şıkıştırıp yani gerisini anlatamam forumun kuralları el vermez. o yüzden öyle yani havalar sıcak oturuğum yerde terler oldum. çok terleyince masaüstünün egzoz fanını söktüm onu masaya koydum onunla serinliyorum. olaylar bundan ibaret. ne demişler her gördüğün ak sakallıyı uyar.şaça ve sakala düşen beyazlar ölümün habercisidir. Hz Ömerdi sanırım ölümü her gün bu şekilde hatırlıyordu. aman uzun hikaye şimdi hepsini yazsam sıkar bu sıcakta. o yüzden gonyalı sıksın biz dinleyelim onun yalanları daha iyi gidiyor. ha aslında yağmurlu bir hava olsa oh uzat ayakları dinle sürekli zaman daha iyi geçer.
Mesaj birleştirildi:

ha şu bana şalça olan elemanın akibetini anlatmadım tabi. merak edersiniz. sonrasında biraz taktım buna seviyeli çattım ettim.en sonunda froumu bırakacağim falan yazmaya başladı isyanlara triplere girdi. tripkolik görse sanatçılık hayatını bitirirdi yani o derece.sonra baktım geri gelmiş konu açmış falan en sonunda iyice taktımya buna bütün yazdığı herşeye beğenme tuşuna basarak beğeni skorunu - lere indirdim. en sonlarda daha ne yazıyordu nede konu açıyordu.sonrasında ne oldu bilmiyorum dahada görmedim elemanı. işte o sıralarda gonyalı onunla bir tanede yaveri vardı ama o çok takılmıyordu forumda.onlarla takılıyordu.bak yapma etme dedim ama abi sözü dinlemiyor gonyalı. en sonunda tam zopalayacaktım kı :bottom::bottom: diğer ergenusları def edince gerek kalmadı yani.karadenizli olunca biraz inat var haliyle. ama ben anlayışluı sakın birisiyim elemanciddi manada yorumlar attı bana.başkası olsa sülalesinde dünyaya ayak basanı bırak nefes alan temas ettiği tüm canlı varlıklarına kadar nokta nokta virgül yapardı yanı. o yüzden bende damarına damarına bastım sonuç rahatım.hesabını bulursam atarım.forumda beğeni skoru yerde olan tek eleman odur :kop::kop::kop:
Bak şimdi şu kafasını cama sıkıştırma diyince gene şu lanet cringe sosyal medya akımı aklıma geldi çamaşır makinesine sıkışıyordu diğeri daliyordu😆
Ya bak deli olcam su akim yuzunden çok cringe.

Yönetici tarafından düzenlendi:
gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
.forumda beğeni skoru yerde olan tek eleman odur
3- 4 kişi vardı

hatırlıyormusun bi ara dislike atıyorduk belirlediğimiz kişilere sonra emmim (moderatör) kızmıştı
Mesaj birleştirildi:

kafasını cama sıkıştırma diyince gene şu lanet cringe sosyal medya akımı aklıma geldi
sosyal medyadan uzak olduğum için böyle şeylerden haberim olmuyor
abuk subuk şeyler

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
3- 4 kişi vardı

hatırlıyormusun bi ara dislike atıyorduk belirlediğimiz kişilere sonra emmim (moderatör) kızmıştı
Mesaj birleştirildi:

abuk subuk şeyler
Yoo O Yüzden Kızmamışlardı kı Yine Şu Senin Kankanın Halt Yemesiydi. İşine Gelmeyen Yorumu Şikayet Etti Onlarda kaldırdı Bilmem Ne Falan Yoksa Dislike ile Alakalı Bişiy Yoktu
Mesaj birleştirildi:

3- 4 kişi vardı

Mesaj birleştirildi:

abuk subuk şeyler
Sahi O Elemanın Profilini Bulsana :D Bakalım Başka Yazdımı Onlarada Yapıştıralım

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Yoo O Yüzden Kızmamışlardı kı
Emin misin
Hadi kanıtla da görek
Mesaj birleştirildi:

Yoo O Yüzden Kızmamışlardı kı Yine Şu Senin Kankanın Halt Yemesiydi. İşine Gelmeyen Yorumu Şikayet Etti Onlarda kaldırdı Bilmem Ne Falan Yoksa Dislike ile Alakalı Bişiy Yoktu
Mesaj birleştirildi:

Sahi O Elemanın Profilini Bulsana :D Bakalım Başka Yazdımı Onlarada Yapıştıralım
Hiç uğraşamam
O kadar da boş biri değilim