ŞOK! ŞOK! ŞOK! S^3 fw 5800 ve 5530 da (menü benzetmesi)

Sponsorlu Bağlantılar

SilentOne

SilentOne

Üye
güxel çalışma

sahin177

Üye
Megalomaniax ın cfwsini kurmuştum ben 5530 a sonra silip orjinal haline döneyim dedim döndüm şimdi biri aradığında telefon çalmıyor ne olcak bilmiyorum bende :S

ozkan1979

ozkan1979

Üye
C6 firmware dayalı sürüm 5 bırakmadan ve 27000 siteleri üzerinden ulaştıktan sonra Selamlar, bir ay, biraz güncelleme zamanı ve sürüm 5.2 'dir. Burada yeni özellikler nelerdir yaptığımız tüm istek ve doğru küçük errors.So karşılamak için çalışacağız

Onarımları

Medya Bar% 100 fonksiyonel ve sonsuza kadar
Klasik Notlar eklendi
Eğer herhangi bir korku olmadan etkinleştirmek Etkileri artık, optimize
Ovi Suite 2 Sabit mobil tanıma.
Ev içinde yüzen parçacıklar kaldırıldı.
Çıkarken geri menüye oyuncu Sabit hata.
Telefonunuzda Kişilik reprogrammed çip, şimdi kendiliğinden farlar açma duygularını ifade kalmaz ruhu yoktur.
Batarya:
- 4 gün ve üzeri (Etkin) Hold
- Normal kullanım ile 3 gün (çağrı, kısa mesajlar, müzik, WiFi)
- Ağır, 1 gün (Çalma, Fotoğraf, Keşfet 3G, GPS)

Bu noktada açıklığa kavuşturulması şeyler var pil çok ama yeterli değil bütün gün bir veri paketi ile bağlı olmak iyi ki vardır, tüketen uygulamalar vardır yaklaşık 2W Ovi CONTACS, WhatsApp, Ovi Haritalar olduğu gibi akım, sabit Google Maps ve diğerleri. Bu tür uygulamaların kullanımı ile pil yüzden bu firmware suçu olmadığı net olarak, üreticinin özelliklerine bağlı olarak 5 saate kadar destekleme kapasitesine sahip olduğu anlamına gelir. Bekleme modunda firmware 0.1 W orijinal firmware ve biz yiyebilir en az, ve aynı tüketir (bloke) bunu 0.30 W sürekli getirerek tencere kadar orijinal firmware ile ne olsun daha fazla, yaklaşık 18 saat ulaşabilirsiniz tüketir kilidini açtığınızda Bu konuda 0.48 W. Öte yandan biz bu firmware sen ve masaüstünde widgets yere çoğunun Internet'e bağlı olduğunuzdan günde birkaç kez ve RAM ve işlemci kullanımı harcama, hava durum olarak izin veren açık olmalıdır tüketir widget, posta, oturaklı ve diğerleri, bu nedenle daha fazla pil sürecek sürece ev aletleri koymak. o serin Ayrıca uygulamaları için işlemci kullanımı biraz azalmıştır çok ve çok daha uzun pil ömrü sürer. Verdiğim son tavsiyem ekran çok daha parlıyor bu firmware yüklediğinizde, biz neden hiçbir fikri olmadığını, ancak bu kadar başka hiçbir şey neden Ayarlar'a gidin tavsiye% 50 parlaklık, set o parlayan kesindir - > Telefon -> Ekran -> sensörü ışık ve yer yarım önce bir seviyede,% 25 kemik, Bu 7 saat pil ömrü hakkında daha fazla ve fiyatının aynı parlaklık çevre jejejejeje tasarrufu sağlarken orijinal firmware ile uzanır.
Özellikleri

Aletler ile İnteraktif masaüstü
Diller: İngilizce ve RM-428 (Latince İspanyolca) RM-356 (İspanyolca İspanya) RM-504 (Latince İspanyolca)
Eğer imza uygulamalar olmadan istediğiniz şeyi yükleyebilirsiniz veya herhangi bir işlem gerçekleştirmek, artık süresi lisans!
tüm Hotmail, Gmail, Ovi, vb destekli tümleşik posta istemcisi
Kilidini açmak ve serbest yatay tokatlamak ekledi
Yeni yazı tipi çok daha modern ve yeni menü ile donatılmış, orijinal kaynak çok büyük !!!!!!!!
Yeni 4x4 ve ekran menüsü
Ovi entegre GPS, harita yükseltme ile v3.06. (5530 yılında mevcut değil)
Nokia N8 kamera Sesleri
Optimize rotasyon
Eğer ekran erişebilirsiniz kadar 3 yeni widget'lar kısayolları eklendi.
Şimdi çok daha rahat Güç düğmesi ile telefonunuzu yeniden başlatabilirsiniz.
Yeniden menüsü ve özel klasörler
79 MB dahili hafıza ve 59 MB boş RAM
Bunu kaldırmak böylece sahip bir Swipe Saat Widget şimdi çıkarılabilir
açılan menüleri üzerinde çalışan tüm uygulamaları göstermek için poster kaldırıldı
Java uygulamalarını getir tüm izinler çok gereksiz isteklerini önlemek için etkin
uygulamalar WRT için daha az talep
Bluetooth ile korunan herhangi bir dosya, artık kısıtlamalar gönderebilirsiniz
Arama süresi göster Etkin
Aktive otomatik döndürme başlatmak için
stereo ses için daha iyi eklendi yeni ses codec'leri
Ses çok orijinal firmware daha güçlü
QuickOffice, Adobe Reader ve Zip yemlik ve test sürümleri kaldırıldı
Mynokia kaldırılır ve Hoşgeldiniz
Öğesini SMS Oturumlar
Ovi mobil Bir Nokia N97 olarak tanımlanan çok daha fazla program uyumlu var
Eklenen öğelerin: Symbian ^ 3, Dark Symbian ve Şeffaf.
aletler ile Şeffaf tema şeffaf, çok cool!
Silinmiş dosyaları FOTA
Oto marker ve çağrılar için kapalı döndürmek
Gelişmiş efektleri ve gecikmeksizin
Facebook dokunsal ekipman tarayıcı yer imlerine eklendi
Galeri sistem klasörleri görüntüleri okumak değil, yeniden
Karanlık S60 başlangıç görüntü ve biraz rahatsız etmemek düşük ses
Çok daha akıcı arabirim
Kaldırılan bazı başlangıç uygulamaları daha fazla boş kaynak var.
Tarayıcı önbelleği büyüdü ve E taşındı

ORTAK SORULAR ÇÖZÜM İÇİN
Harici bellek flaş biçimlendirilmiş önce ve ben bir Hard reset (* # 7370 #) mobil, sorunların% 99 de çözülür yaptığı bir hata olduğunu yazmadan önce kontrol edin.

Ne firmware sürümü daha önce bu firmware yükleme var mı?
versiyon daha önce hiçbir şey yapmadan bu firmware atlayabilirsiniz olursa olsun, sadece cep için RM yüklemek için aklınızda bulundurun.

Ben geri eski orijinal versiyonu veya başka bir CFW gidebilirsiniz beğenmezseniz? Evet, her zaman 5800 için V51 ve 5530 için V31 dayanan başka bir CFW koyabilirsiniz. Aynı şekilde, aynı sürümlerinde orijinal sürüme dönebilirsiniz.

Ben yükseltmeden önce onları tutmak gibi ve geri ben, kişiler ile ilgili sorunlar var mı?
Eğer sorun yaşayabilirsiniz Ovi Suite ile bir yedekleme yaparsanız, bu nedenle sürecin tüm telefon numaralarını tutmak için takip etmektir:
Telefonunuzdan size tüm DIAL-> İşaretle vermek diyor adres defterinizi, Seçenek tuşuna basıp geçin. Sonra tekrar Seçenek tuşuna basın ve KARTVİZİT COPY vermek -> başka bir raporda, harici bellek ve hazır seçin.
diğer bellek> Açık ve harici bellek seçin - Siz bizim CFW ^ sadece yeniden adres defterinize Seçenek tuşuna basın, KARTVİZİT gitmek çok yüklü 3 Symbian v5.2 ile cep var. Bu yöntemi sadece çok daha kolay ve daha hızlı ama tüm resimleri ve iletişim kaydedilir çünkü her şey aynı telefondan yapılır aynı zamanda çok daha tamamlandı.
MediaBar Button benim için çalışmıyor mu? içme zaman bir şeytan çıkarma ol, gerçekten bir cadı dışarı tükürmek gerekir
sen, ben yeni bir telefon satın almak benim zil sesleri algılamak değil mi? Klasörü E harici bellek koymak damgalar: / / Dijital Sesler
"Uygulamaları hep bu yeni sistemle uyumlu değil mi?
Tabii ki, tüm uygulamalar ve temalar destekleniyorsa, ama biz bundan sonra N97 veya C6 uygulamaları aradığı ve bazı bazı bırakacak aşağı ekstralar da, masaüstünde bir widget koymak eklenti getirmek öneririz.

Eğer zaten yüklü, ancak ROMPTACHER bulamıyor mu?
ROMPatcher artık ne Sertifika hatasız istiyorum yükleyebilirsiniz gerekiyordu. Eğer ROMPatcher kullanmak istiyorsanız size bir yama yükleyebilirsiniz gibi, aşağıdaki bağlantıyı sağlar.
EXTRAS (indirmek için resmin üzerine tıklayın)

türkçeye çevirdim

'Maxi Genç

'Maxi Genç

Üye
bende sorun yok mesajlara giriyorum.menuyu de 4x3 yaptm guzel oldu

mkarakas058

mkarakas058

Üye
güzelde nasıl yaptın menüyü 4x3 üüü ???

'Maxi Genç

'Maxi Genç

Üye
fw gezgini ile font effect varsayilan tema bluetooth ismi filan

sibka01

Üye
ingilizcesini kurunca mesajlara giriyo ama tr editleyince mesajlarla ovimaps bozuluyor dil seçeneklerinden ingilizceyi seçince geri düzeliyor

SEKOLELE

ewt ya mesajlara girmiyo

--------------- Ekleme ---------------

ovi mapsi telefonundan güncelle geliyo kardeşim ok

CQNSTANT!NE

CQNSTANT!NE

Üye
Evet arkadaşlar bu cfw symbian 3 e en yakın cfw dir:D

linkinparkmm

linkinparkmm

Üye
    Konu Sahibi
beyler mesajlara girmediğini yeni fark ettim ben onun yerine youlu kullanıyorum normaldede youlu kullanıyorum hem rehber hem iphone tarzı msj laşma prgamı gene gene prgram açmaktansa tek programlar her şeyi yönetmeyi tercih ederim işte link
http://www.maxicep.com/symbian-v9-4-yazi-ekran-dil-araclari/youlu-v1-01-telefon-rehberi-413397.html

Megalomaniax ın cfwsini kurmuştum ben 5530 a sonra silip orjinal haline döneyim dedim döndüm şimdi biri aradığında telefon çalmıyor ne olcak bilmiyorum bende :S
aynısı bendede oldu c6 fw yi yükleyince düzeldi cfw den ojinele dönünce böyle oluyor galiba sana bu cfw yi yüklemeni öneririm

fatih982

fatih982

Üye
bu fw daha stabil hale getirile bilirse kullanışlı olacağını tahmin ediyorum burda iş hocalarımıza düşüyor

halojan54

Üye
bu fw daha stabil hale getirile bilirse kullanışlı olacağını tahmin ediyorum burda iş hocalarımıza düşüyor

evet çok kullanışlı bir fw'ye benziyor. ustaların elinden geçerse çok bomba bir fw olucaktır. umarım bi el atarlar bu fw ye.

fatih982

fatih982

Üye
türkçeleştirdim ve yüklemeye başladım bakalım tel açılacakmı

evet şuanda açılıyor bakalım nasıl oldu

mesajlara girmiyor ve ben teli ingilizce olarakta kullanmak istemiyorum telin dili türkçe iken mesajlara nasıl girebileceğimiz konusunda bir fikrin varmı konuyu paylaşan sayın arkadaşım

sorun düzeltilmeden bu fw kullanılmaz ben eski fw me geri dönüyorum

• Beğen
Tepkiler: aslanmusty

sahin177

Üye
Aynısı bendede oldu c6 fw yi yükleyince düzeldi cfw den ojinele dönünce böyle oluyor galiba sana bu cfw yi yüklemeni öneririm

Bu cfw yi kurdum düzeldi sorun şuan inglizce kullanıorum türkçe yapan arkadaşlar olmuş yalnız msjlara girememişler bunun çözümü olursa harika olur.

wjaga

Üye
evet mesajlara girmiyor... aslında güzel olmuş ama girmiyor mesajlara işte

Nasıl girmiyor ben nasıl giriyorum. Bende herhangi bir sorun yok özellikle batarya uzu süre gidiyor 3-4 gündür kullanıyorum ve çok memnunum.:oke:

mardok

mardok

Üye
arkadaşlar işi bilen birileri bi el atsında harika bi fw ortaya çıksın daha buglar var berabe halledin şu işi

emretwoolf

emretwoolf

Üye
C6 firmware dayalı sürüm 5 bırakmadan ve 27000 siteleri üzerinden ulaştıktan sonra Selamlar, bir ay, biraz güncelleme zamanı ve sürüm 5.2 'dir. Burada yeni özellikler nelerdir yaptığımız tüm istek ve doğru küçük errors.So karşılamak için çalışacağız

Onarımları

Medya Bar% 100 fonksiyonel ve sonsuza kadar
Klasik Notlar eklendi
Eğer herhangi bir korku olmadan etkinleştirmek Etkileri artık, optimize
Ovi Suite 2 Sabit mobil tanıma.
Ev içinde yüzen parçacıklar kaldırıldı.
Çıkarken geri menüye oyuncu Sabit hata.
Telefonunuzda Kişilik reprogrammed çip, şimdi kendiliğinden farlar açma duygularını ifade kalmaz ruhu yoktur.
Batarya:
- 4 gün ve üzeri (Etkin) Hold
- Normal kullanım ile 3 gün (çağrı, kısa mesajlar, müzik, WiFi)
- Ağır, 1 gün (Çalma, Fotoğraf, Keşfet 3G, GPS)

Bu noktada açıklığa kavuşturulması şeyler var pil çok ama yeterli değil bütün gün bir veri paketi ile bağlı olmak iyi ki vardır, tüketen uygulamalar vardır yaklaşık 2W Ovi CONTACS, WhatsApp, Ovi Haritalar olduğu gibi akım, sabit Google Maps ve diğerleri. Bu tür uygulamaların kullanımı ile pil yüzden bu firmware suçu olmadığı net olarak, üreticinin özelliklerine bağlı olarak 5 saate kadar destekleme kapasitesine sahip olduğu anlamına gelir. Bekleme modunda firmware 0.1 W orijinal firmware ve biz yiyebilir en az, ve aynı tüketir (bloke) bunu 0.30 W sürekli getirerek tencere kadar orijinal firmware ile ne olsun daha fazla, yaklaşık 18 saat ulaşabilirsiniz tüketir kilidini açtığınızda Bu konuda 0.48 W. Öte yandan biz bu firmware sen ve masaüstünde widgets yere çoğunun Internet'e bağlı olduğunuzdan günde birkaç kez ve RAM ve işlemci kullanımı harcama, hava durum olarak izin veren açık olmalıdır tüketir widget, posta, oturaklı ve diğerleri, bu nedenle daha fazla pil sürecek sürece ev aletleri koymak. o serin Ayrıca uygulamaları için işlemci kullanımı biraz azalmıştır çok ve çok daha uzun pil ömrü sürer. Verdiğim son tavsiyem ekran çok daha parlıyor bu firmware yüklediğinizde, biz neden hiçbir fikri olmadığını, ancak bu kadar başka hiçbir şey neden Ayarlar'a gidin tavsiye% 50 parlaklık, set o parlayan kesindir - > Telefon -> Ekran -> sensörü ışık ve yer yarım önce bir seviyede,% 25 kemik, Bu 7 saat pil ömrü hakkında daha fazla ve fiyatının aynı parlaklık çevre jejejejeje tasarrufu sağlarken orijinal firmware ile uzanır.
Özellikleri

Aletler ile İnteraktif masaüstü
Diller: İngilizce ve RM-428 (Latince İspanyolca) RM-356 (İspanyolca İspanya) RM-504 (Latince İspanyolca)
Eğer imza uygulamalar olmadan istediğiniz şeyi yükleyebilirsiniz veya herhangi bir işlem gerçekleştirmek, artık süresi lisans!
tüm Hotmail, Gmail, Ovi, vb destekli tümleşik posta istemcisi
Kilidini açmak ve serbest yatay tokatlamak ekledi
Yeni yazı tipi çok daha modern ve yeni menü ile donatılmış, orijinal kaynak çok büyük !!!!!!!!
Yeni 4x4 ve ekran menüsü
Ovi entegre GPS, harita yükseltme ile v3.06. (5530 yılında mevcut değil)
Nokia N8 kamera Sesleri
Optimize rotasyon
Eğer ekran erişebilirsiniz kadar 3 yeni widget'lar kısayolları eklendi.
Şimdi çok daha rahat Güç düğmesi ile telefonunuzu yeniden başlatabilirsiniz.
Yeniden menüsü ve özel klasörler
79 MB dahili hafıza ve 59 MB boş RAM
Bunu kaldırmak böylece sahip bir Swipe Saat Widget şimdi çıkarılabilir
açılan menüleri üzerinde çalışan tüm uygulamaları göstermek için poster kaldırıldı
Java uygulamalarını getir tüm izinler çok gereksiz isteklerini önlemek için etkin
uygulamalar WRT için daha az talep
Bluetooth ile korunan herhangi bir dosya, artık kısıtlamalar gönderebilirsiniz
Arama süresi göster Etkin
Aktive otomatik döndürme başlatmak için
stereo ses için daha iyi eklendi yeni ses codec'leri
Ses çok orijinal firmware daha güçlü
QuickOffice, Adobe Reader ve Zip yemlik ve test sürümleri kaldırıldı
Mynokia kaldırılır ve Hoşgeldiniz
Öğesini SMS Oturumlar
Ovi mobil Bir Nokia N97 olarak tanımlanan çok daha fazla program uyumlu var
Eklenen öğelerin: Symbian ^ 3, Dark Symbian ve Şeffaf.
aletler ile Şeffaf tema şeffaf, çok cool!
Silinmiş dosyaları FOTA
Oto marker ve çağrılar için kapalı döndürmek
Gelişmiş efektleri ve gecikmeksizin
Facebook dokunsal ekipman tarayıcı yer imlerine eklendi
Galeri sistem klasörleri görüntüleri okumak değil, yeniden
Karanlık S60 başlangıç görüntü ve biraz rahatsız etmemek düşük ses
Çok daha akıcı arabirim
Kaldırılan bazı başlangıç uygulamaları daha fazla boş kaynak var.
Tarayıcı önbelleği büyüdü ve E taşındı

ORTAK SORULAR ÇÖZÜM İÇİN
Harici bellek flaş biçimlendirilmiş önce ve ben bir Hard reset (* # 7370 #) mobil, sorunların% 99 de çözülür yaptığı bir hata olduğunu yazmadan önce kontrol edin.

Ne firmware sürümü daha önce bu firmware yükleme var mı?
versiyon daha önce hiçbir şey yapmadan bu firmware atlayabilirsiniz olursa olsun, sadece cep için RM yüklemek için aklınızda bulundurun.

Ben geri eski orijinal versiyonu veya başka bir CFW gidebilirsiniz beğenmezseniz? Evet, her zaman 5800 için V51 ve 5530 için V31 dayanan başka bir CFW koyabilirsiniz. Aynı şekilde, aynı sürümlerinde orijinal sürüme dönebilirsiniz.

Ben yükseltmeden önce onları tutmak gibi ve geri ben, kişiler ile ilgili sorunlar var mı?
Eğer sorun yaşayabilirsiniz Ovi Suite ile bir yedekleme yaparsanız, bu nedenle sürecin tüm telefon numaralarını tutmak için takip etmektir:
Telefonunuzdan size tüm DIAL-> İşaretle vermek diyor adres defterinizi, Seçenek tuşuna basıp geçin. Sonra tekrar Seçenek tuşuna basın ve KARTVİZİT COPY vermek -> başka bir raporda, harici bellek ve hazır seçin.
diğer bellek> Açık ve harici bellek seçin - Siz bizim CFW ^ sadece yeniden adres defterinize Seçenek tuşuna basın, KARTVİZİT gitmek çok yüklü 3 Symbian v5.2 ile cep var. Bu yöntemi sadece çok daha kolay ve daha hızlı ama tüm resimleri ve iletişim kaydedilir çünkü her şey aynı telefondan yapılır aynı zamanda çok daha tamamlandı.
MediaBar Button benim için çalışmıyor mu? içme zaman bir şeytan çıkarma ol, gerçekten bir cadı dışarı tükürmek gerekir
sen, ben yeni bir telefon satın almak benim zil sesleri algılamak değil mi? Klasörü E harici bellek koymak damgalar: / / Dijital Sesler
"Uygulamaları hep bu yeni sistemle uyumlu değil mi?
Tabii ki, tüm uygulamalar ve temalar destekleniyorsa, ama biz bundan sonra N97 veya C6 uygulamaları aradığı ve bazı bazı bırakacak aşağı ekstralar da, masaüstünde bir widget koymak eklenti getirmek öneririz.

Eğer zaten yüklü, ancak ROMPTACHER bulamıyor mu?
ROMPatcher artık ne Sertifika hatasız istiyorum yükleyebilirsiniz gerekiyordu. Eğer ROMPatcher kullanmak istiyorsanız size bir yama yükleyebilirsiniz gibi, aşağıdaki bağlantıyı sağlar.
EXTRAS (indirmek için resmin üzerine tıklayın)

türkçeye çevirdim

çok ciddiyim bu google çevirme neden bizim aklımıza gelmedi yaa:DDD

şakamısın?

wjaga

Üye
Konuyu sapıtmayalım :)

tugrul_27

tugrul_27

Üye
ben bu cfw yi kurmuştum bu konu açılmadan önce megolo kardeşimizle iletişime geçtim ona mesaj yoladım dedimki elimde symbian 3 ün 5800 için uyarlanmışı var mesajlara girmiyor ve t9 türkçe yazma dili eklenmesini istedim elimde t9 türkçe dil dosyası olsa bende yaparım az çok anlarım firmware düzenlemesinden ama yok eğer birinde varsa bana yollasın veya siteye upload etsin düzenleyim ama mesajlara birşey yapabileceğimi zannetmiyorum çünki hatayı neden veriyo dil zannedersem dil dosyası uyumlu değil zaten sadece ingilizce ve ispanyolca çıkarılmış belki multi language çıkaran biri olur ama genede zor iş şunu söyleyebiliirm c6 ve n97 fw sinden çok daha iyi bende yüklediğimde fark ettim gelişmeleri buaradan takip edeceğim bakalım düzenleyecek çıkacakmı

Üst Alt