Şok! Münevver'i "6 kişi doğramış"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Şok! Münevver'i "6 kişi doğramış"
Münevver Karabulut'un öldürülmesi olayında Hayyam Garipoğlu ile Süreyya Karabulut arasında aracılık yaptığı iddialarıyla gündeme gelen Cemil Baran, Taksim Meydanı’nda yaptığı açıklamada, “Fail otoyol kenarında teslim edilerek, bazı kişi ve kurumlar kurtarılmak isteniyor” dedi.

Tanıştıktan sonra, kendisini Hayyam Garipoğlu’nun teşvik ettiğini söyleyen Cemil Baran, “Telefonlarını da bana Süreyya Karabulut verdi. Süreyya Karabulut, harfiyen şunları söyledi. 'Cem’in teslim edilmesi, Okul veya hastane yaptırması ve 3 milyon Euro'. Bunları Hayyam Garipoğlu’na söyledim. Para konusunda, o kadar parayı ödeyemeyeceğini söyledi” dedi.

CEM'İN YAKALANDIĞINI NOTERDEN BELGELEMEK İSTEDİM

Geçtiğimiz hafta Taksim’de iki notere gidip, Cem G.’nun yakalandığını resmi kayıt altına aldırmak istediğini söyleyen Cemil Baran, “Bana savcılığa gitmem gerektiğini söylediler. Basın açıklaması yaptığım gün, polis gözaltına aldı. Üzerimdeki gizli kamera ve telefonlarıma el koydu. Cinayet Masası’nda 48 saat psikolojik işkence gördüm. Bana çeşitli meblağlar teklif edilmesini kesinlikle kabul etmedim” dedi. Bugüne kadar yaptığı açıklamaların doğru çıktığını özellikle, Gaziantep’te bazı mağdur insanların umudu haline geldiğini söyleyen Cemil Baran, “Bir iki gün içinde aralarında Hayyam Garipoğlu ve Kasım Garipoğlu’nun da bulunduğu 20-25 kişi gözaltına alınacak. Diğerleri de Cem’in bütün sülalesi ve bazı şirket çalışanlarıdır. Münevver Cinayeti’nin faili otoyol kenarında yakalanıyorsa, bazı kişi ve kurumlar kurtarılmaya çalışılıyor” dedi.

Cem G.’nun başka kimlikle yurt dışına çıkıp, tekrar içeriye girdiğini söyleyen Cemil Baran, bir soru üzerine de Gülhane’de duvara asılan pankart olayının arkasında, Hayyam Garipoğlu’nun olduğunu sandığını söyledi.

100-200 KİŞİ İÇERİ GİRENE KADAR BURADAYIM

Bu cinayette 100-200 kişi içeri girene kadar İstanbul’da kalacağını belirten Baran, “Ahmet E. isimli şahıs, görevdeki rütbeli bir asker ve Garipoğlu ailesinin korumalığını yapıyor. Cem birkaç gün sonra 18 yaşına girecek. Maalesef Cem 6 yıl sonra serbest kalacak. Cem bu kızı keserken 6 kişiydi. Bu kız sana hiç mi müdahale etmedi? Bana emniyette 48 saat içinde yapılan psikolojik baskı, 10 dakika Hayyam Garipoğlu ve Kasım Garipoğlu’na yapılsın” diye konuştu.

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Yuhh :oha2::ohannes:

Pure Life

Pure Life

Üye
hakkaten oha ne istemişler kızcağızdan yaaa

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
yazıklar olsun , Allah Büyük hakettiği cezayı versin bunlara , hergün haberler vallahi içim parçalanıyor ,herkes hakettiği cezayı almalı!.. Burda 18yaşında genç bir kızın hayatı yok oldu yazık değil mi !.. Çok üzülüyorum ya çok =((

TUNİK

TUNİK

Üye
Allah öyle ölümlerden korusun bizleri..kimbilir nasıl yandı canı...:(:(:(

passiv€ aggressiv€

Üye
yazık ya hala haberlere falan çıkması bitsin kapansın bu konu ya ama harbi hak ettikleri cezaları alsın bu pislikler bi de bu kzn akrabalarını düşünüyorumda...:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...