Söylenti: Half-Life 3 Source Engine 2 İle Geliyor!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
India

India

Üye
    Konu Sahibi
Söylenti: Half-Life 3 Source Engine 2 İle Geliyor!

Yıllardır ses soluk çıkarmayan Half-Life 3'ün geliştirildiği söyleniyor fakat bu yönde elimizde net bir bilgi olmaması da oldukça üzücü. Bugün söylenti kategorisinde değerlendirebileceğimiz yeni bir raporda ise Half-Life 3'ün neden bu kadar geciktiğiyle ilgili bir bulgu verildi.

adlı bir sitede keşfedilen yeni rapora göre Valve'nin 'Filmmaker' programında bulunan bazı dosyalar stüdyonun yeni nesil bir oyun motoru üzerinde çalıştığını gösteriyor. Kod dizini arasında "yeni nesil 'Source'" sözlerinin bulunduğu belirtilirken otoriteler şimdi Valve'nin yeni nesil oyun motoruyla Half-Life 3'ü geliştirdiğini konuşmaya başladı.

Yoksa Valve devamlı güncellediği Source oyun motorunu bir kenara bırakıp yeni nesile Source Engine 2 ile yapılmış Half-Life 3 ile mi girecek?

Barış Grc

Barış Grc

Üye
Yıllardır beklenen bir oyun. Hikayesiyle herkesi büyüledi. Bir an önce çıksada boriaeles gemisinide görsek. :D

- - - Eklendi - - -

Yıllardır beklenen bir oyun. Hikayesiyle herkesi büyüledi. Bir an önce çıksada boriaeles gemisinide görsek. :D

India

India

Üye
    Konu Sahibi
ben hl3 ün çıkmasını istemiyorum çıkacaksa da şu oyunun mantığı değiştirmeli. sürekli tek başımızayız yanımızda yardımcı yok. her işe bizim freeman atlıyor. adamın tek kelime konuştuğunu görmedik daha. yaratıkları öldür öldür bitmiyor. g man diye bir manyak var ne olduğu belli değil çıkıp 2 kelime söylüyor birdaha göremiyorsun dost mu düşman mı insan mı bu şahıs ben hala anlamadım. en kötü grafiklerle bile çıksa da millet saldırır bu oyuna ama şu oyunun hikayesini-karakter vs. değişmezse 4-5 tane half life çıkarsalarda oynamam.

Barış Grc

Barış Grc

Üye
O konuda haklısın. Ama hikayesini oyuna yansıtmamasıda bir sorun. 5 yıl oldu, bu kadar zor olamaz bir oyunu çıkartmak. Portal 2 oyunuylada bağlantısı var.

- - - Eklendi - - -

O konuda haklısın. Ama hikayesini oyuna yansıtmamasıda bir sorun. 5 yıl oldu, bu kadar zor olamaz bir oyunu çıkartmak. Portal 2 oyunuylada bağlantısı var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...