SMS City Türkçe | Ücretsiz SMS Gönderin | Bilgisayardan Telefona Ücretsiz ve Reklamsız SMS Gönder

Sponsorlu Bağlantılar

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
SMS City Türkçe | Ücretsiz SMS Gönderin | Bilgisayardan Telefona Ücretsiz ve Reklamsız SMS Gönder

SMS City Hakkında :

SMScity 2002’ de kurulmuştur, ve ozamandan beri ticari alanda en çok gösterilen ve tecrübeli partnerlerden biridir SMS piyasasında.

Hollanda halkı tarafından Aralık 2009’da SMScity Hollandanın en iyi ve en populer telefon website seçilmiştir.

SMScity 23 ülkede aktifdir ve 7 lisanda mevcüttür. Şirketin yükselmesinin ana temeli 24 tane profesyonel elemanlarla çalıştığındandır. Kalite ve servis en çok önem verdiğimiz alanlardır hizmetlerimizde.

SMScity dünya çapında en büyük telefon şebekeleri ile çalışıyor ve bu yüzden 190 ülkeden daha fazla ülkelere SMS mesajlarınızı gönderebiliyor. Bu büyük telefon şebekeleri ile iş birliğimiz sayesinde bütün SMS hizmetlerimizin kalitesi yüksektir.

SMScity dünya çapında ünlü büyük şirketler için ve tabiki daha küçük şirketler içinde SMS isteklerini hizmetleri ile karşılıyor. Bizim bakarak SMScity’den memnun kalan kullanıcılarımızın göstergesi vardır.

SMS City Kullanımı Hakkında :

SMScity' de hergün bilgisayarınız ile ücretsiz SMS ve çok hesaplı bir şekilde SMS atabilirsiniz.

Alt taki hizmetlerden yararlanmak için ücretsiz kayıt olun:

• Hergün ÜCRETSİZ SMS;
  • Hemen 20 kredi hediye;
  • Gönderen olarak kendi numaranız;
  • Reklamsız SMS' leşin;
  • Uluslararası hesaplı SMS' leşin;
  • İletişim raporu SMS ile;
  • Grup SMS & SMS planlayıcı;
  • SMS kontörü kazanın;
  • SMScity VOIP (aramak)
  • Ve daha fazlası...
SMS City bir reklam firması değildir. Gereksiz yere reklam mesajları atmaz. Hattınızdan kontör kesmez. Herzaman kazanan sizsiniz. Kesinlikle attığınız mesaj 1 dk içerisinde sahibine iletilir ve size iletilip iletilmediği hakkında bilgi verir.

Kişisel Link Hakkında :

-----
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ue-Gazi tarafından yakşalık 2 - 2,5 seneden beri kullanılmaktadır. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Vermiş olduğum ekran görüntüsüne dikkat ederseniz eğer kredilerim ve ücretsiz smslerimi görebilirsiniz. Telefonumda kontör kalmadığı zaman imdadıma SMS City yetişiyor. Bu zamana kadarda birkere şikayet etmedim.

Nasıl okadar kredi yaptın ? Üye oldum kredim bitti ama artık kredi gelmiyor gibisinden mesaj yazmayınız. Krediniz olmasa dahi ücretsiz günlük 1 SMS hakkınız var. Kredi kazanmak için ise. Zaman geçirdiğiniz sitelere, sosyal payşaım sitelerine, msn kişisel iletinize aklınıza gelecek bağlantı kurulabilecek heryere kendi kayıt linkinizi verirseniz ve sizin kayıt linkinizden üye olurlarsa eğer işte ozaman kasanız dolmaya başlıyor.
Zaten yukarıda kazandığım ücretsiz 7 sms' in ekran görüntüsünüde verdim.

• Beğen
Tepkiler: crazyferit, By Y@VUZ, kocabeller ve 3 diğerleri

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Pek inanmıyorum ama deneyecem.

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kardeşim Ben Test Ettim... :) Denemek İstersen Gönül Rahatlığı İle Deniyebilirsin... :) Hemde Anında Gönderiyor... Kendi Telefonumda Teste Tabi Tuttum... (:

bnnn

Üye
ya bu bizden kntr falan kesmez dimi?

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
Forum çok güvensiz gerçekten. Bu kadar tereddüte düşüren ney sizi anlayamadım.
Aynı hizmeti veren diğer sitelerden birisi de wadja.com

Exalans

Exalans

Üye
türkiyeden var yollayın bi 5 ytl çok ucuza yollayın

goldonfreeman

goldonfreeman

Üye
saol dostum calıso guzl paylasım kontur falan kesmez ıns

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ben Kullanıyorum Arkadaşım... Merak Etme Öyle Bir Olay Yok... ;) Gayet Güzel Çalışıyor...

whoimmortal

Üye
aynı şekilde ben de kullanıyorum bu hizmeti hiç de sorun vermedi. öyle kontur kesme olayları falan da yok. ayrıca verdiğim linkten daha kolay ve hızlı üye olunabilir. ayrıca hergün 18.00-19.00 arasında bir tane artı sms gönderme hakkınız da var.

kullanalım, kullandıralım...

ha unutmadan, kullanıcı kodu kısmı türkiye için geçerli değil. direk açılan sayfadan üye olup smsleşmeye başlayabilirsiniz...

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kullanalım... Kullandıralım... ;)

idolbreaker

Üye
evet bence de kullanalım kullandıralım. çok saol whoimmortal. devamını bekliyoruz. bizzat denenmiştir. kontur çalma falan yok.

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim... ;)

serkanım_

serkanım_

Üye
daha sonra ucrelendırmesınler

--------------- Ekleme ---------------

pek ınanmıyorum ama bende denıycem çunku hep sorun cıkıyo:off:

--------------- Ekleme ---------------