Galaxy Grand SMG530FQ ROOT VE RECOVERY YUKLEME

Sponsorlu Bağlantılar

sekorito

sekorito

Üye
    Konu Sahibi
SMG530FQ ROOT VE RECOVERY YUKLEME
Merhaba arkadaşlar elimde Galaxy grand prime var sm530fq ben bu cihaz 5.0.2 yuklu Root atmak istiyorum fakat uygun recovery bulamiyorum . Bana yardimci olurmusunuz

sado_27

sado_27

Üye
Buyur
odin ile yükleme yapmadan önce orjinal recovery dosyasını yanında bulundur her ihtimale karşı

sekorito

sekorito

Üye
Merhaba ben bu cihaza zaten Cwm 3.1 yukledim odin ile fakat cihaz samsung yazisinda kaliyor acilmiyordu. Birde zipden cikan cwm tar dosyasini flashlayacagim demi sadece

Son düzenleme:
sado_27

sado_27

Üye
merhaba kardeşim şimdi öncelikle sen cihaza root atmak istedigini ve uygun cwm recovery buladıgını soylemişsin
ama sondakı mesajda cwm 3.1 yuklemıssın samsung yazısında kalıyor demıssın şimdi anlamadıgım sen rootmu atmak ıstıyorsun costum room mu veya telefonu kurtarmak mı ıstıyorsun
1 sen telefona costum room kurmak ıstıyorsan telefonuna uygun olan bır cwm rom bulacaksın demekkı öncekı attıgın telefona uyumlu degıl veya bır yerde hata yaptın
2 telefonu kurtarmak ıstıyorsan orjınal room dosyasını ındır tekrar odın ıle flash at
3 root atmak ıstıyorsan sana onerdıgım linkte zip ındır ıcınde gereklı olan odın ve md5 tar dosyası mevcut odın ıle md5 tar dosyasını flash la daha sonra super user zip dosyasını hafıza kartına at root edebılırsın

sekorito

sekorito

Üye
Evet daha onceki uyumsuz çıktı muhtemelen . Teşekkur ederim

sado_27

sado_27

Üye
umarım sorun çözülmüştür

sekorito

sekorito

Üye
merhaba benim elimdeki superuser dosyasida olmuyor sm 530 fq yani bu cihaz icin olani atabilirmisin sana zahmet

sado_27

sado_27

Üye
Buyur ama dikkat et denemeden gönderiyorum sana ben note 5 kullanıyorum deneme şansım yok kolay gelsin

sekorito

sekorito

Üye
Teşekkur ederim deneyim sonucu yazarım

sekorito

sekorito

Üye
Merhaba ben recovery dosyasini flashladim cihaz recovery moda gecmedi ustte ince yazi cikti . daha sonra cihazi normal acip tekrar odin ile cf autoroot dosyasini flashladim supersu falan gelmisti
fakat link2 sd kurup izin verdikden sonra cihaz yeniden basladi ve samsung yazisi geliyor ondan sonra acilmadan o sekilde kaliyor . sanirim root islemi oldu fakat recovery dosyasi uymadi yine buna orjinal recovery flashlasam olurmu simdi

sado_27

sado_27

Üye
sen sadece root ıstıyorsan olur ama cwm rom yuklerım dıyorsan uyumlu recovery bulman gerek sen orjınal recovery dosyanı odınle at sadece rootlu kullanabılırsın

sekorito

sekorito

Üye
Evet o sekilde yaptim oldu . Sagolasin hocam

Üst Alt