Smart Movıe Regıster Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CrAzY_ErCaNN

Üye
    Konu Sahibi
Smart Movıe Regıster Sorunu
arkadaslar benım smart movıe regıster soruyo bılen varsa iiii olur fılm ızleyemnıom yaaaa lutfennnnnnn yardım lık veya kod yazın

sas

Üye
<div class='quotetop'>(CrAzY_ErCaNN &#064; Dec 17 2005, 12&#58;08 PM) [post=229498]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
arkadaslar benım smart movıe regıster soruyo bılen varsa iiii olur fılm ızleyemnıom yaaaa lutfennnnnnn yardım lık veya kod yazın
[/b][/quote]

indirdiğin zıp dosyasının içinde ****** olması lazım eğer yoksa tekrar doyalar bölümünden indir içinde vardır.

volkan_uA35

Üye
...arkadaşlar bilmiorum tam olarak bu konuyla mı alakalı ama bnm 3 günden beri divx programımda sorun war 6630 kullanıyorum şu anda ki sorunum divx başladıktan 5 10 saniye sora filan telefon kapanıp yeniden açılıyor sebebi nedir lütfen acil yardımcı olun................

xrz

Üye
<div class='quotetop'>(volkan_uA35 &#064; Dec 18 2005, 05&#58;26 PM) [post=230333]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
...arkadaşlar bilmiorum tam olarak bu konuyla mı alakalı ama bnm 3 günden beri divx programımda sorun war 6630 kullanıyorum şu anda ki sorunum divx başladıktan 5 10 saniye sora filan telefon kapanıp yeniden açılıyor sebebi nedir lütfen acil yardımcı olun................
[/b][/quote]
şöyle diyeyim eti camcoder 2 var mı telefonunda varsa bu olay doğal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt