Smart Movie Için Mjpeg Codec Arıyorum?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

red_apple

Üye
    Konu Sahibi
Smart Movie Için Mjpeg Codec Arıyorum?
smart movie 2.76 da *.avi dosyasını (dijital fotograf makinasında çekilmiş avi dosyası) çalıştırabilmem için mjpeg codec istiyor.acaba bu codec'i nerde bulabilirim.aradım bulamadım.

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
yaw arkadsım sen o programı nasıl kullaıyon bi bi sey anlamadım o programdan biraz anşatsana..sana zahmet

msw

msw

Üye
<div class='quotetop'>(dimitradon &#064; Nov 27 2005, 09&#58;32 PM) [post=216085]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
yaw arkadsım sen o programı nasıl kullaıyon bi bi sey anlamadım o programdan biraz anşatsana..sana zahmet
[/b][/quote]
avi formatında full ekran film izlememizi sağlıyor...ve gerçekten başarılı bir uygulama...şiddetle tavsiye ederim....Aşağı yukarı hergün film indirip izliyorum..
mpeg kodeği yok biliyorum...

corolla-wrc

Üye
Bendede aynı sorun war arkadaşlar&#33;&#33;mjpg codec ğini istiyor. sitresinden indirebilirin dio ama orda bilgisayar için war sanırım&#33;&#33;&#33;Bilen warmı???

EMRAH1987

Üye
gir

akrepkral

akrepkral

Üye
arkadaşım ben digital foto makinasında çekince o hatayı veriyor sen bir kameradan falan çekiyorsan onu convert etmen gerekli........

noktasalih

Üye
Ace Kodek Yada Klm Kodek Googleda Arat Mutlaka Vardir İÇİnde Bu İkİ Paketten Bİrİnde

dj_umut

dj_umut

Üye
Mp3 player falan mı kurdunuz. Codec başka türlü devre dışı kalmaz. Benim bildiğim bir adres yok. Lakin codec in kurulumunu kaybetmeyin. Yeni program yüklediğinizde tekrar lazım olabilir..

dj_umut

dj_umut

Üye
hmm..
Adresi İşinizi görür. Bütün codecler var. Ok. Hadi bakalım kolay gelsin..:yuru

Saygılar,
Zemheri

rk65

Üye
jtqtj.g

ogulcanist

Üye
teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt