Smart Movie Için Mjpeg Codec Arıyorum?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

red_apple

Üye
    Konu Sahibi
smart movie 2.76 da *.avi dosyasını (dijital fotograf makinasında çekilmiş avi dosyası) çalıştırabilmem için mjpeg codec istiyor.acaba bu codec'i nerde bulabilirim.aradım bulamadım.

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
yaw arkadsım sen o programı nasıl kullaıyon bi bi sey anlamadım o programdan biraz anşatsana..sana zahmet

msw

msw

Üye
<div class='quotetop'>(dimitradon &#064; Nov 27 2005, 09&#58;32 PM) [post=216085]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
yaw arkadsım sen o programı nasıl kullaıyon bi bi sey anlamadım o programdan biraz anşatsana..sana zahmet
[/b][/quote]
avi formatında full ekran film izlememizi sağlıyor...ve gerçekten başarılı bir uygulama...şiddetle tavsiye ederim....Aşağı yukarı hergün film indirip izliyorum..
mpeg kodeği yok biliyorum...

corolla-wrc

Üye
Bendede aynı sorun war arkadaşlar&#33;&#33;mjpg codec ğini istiyor. sitresinden indirebilirin dio ama orda bilgisayar için war sanırım&#33;&#33;&#33;Bilen warmı???

EMRAH1987

Üye
gir

akrepkral

akrepkral

Üye
arkadaşım ben digital foto makinasında çekince o hatayı veriyor sen bir kameradan falan çekiyorsan onu convert etmen gerekli........

noktasalih

Üye
Ace Kodek Yada Klm Kodek Googleda Arat Mutlaka Vardir İÇİnde Bu İkİ Paketten Bİrİnde

dj_umut

dj_umut

Üye
Mp3 player falan mı kurdunuz. Codec başka türlü devre dışı kalmaz. Benim bildiğim bir adres yok. Lakin codec in kurulumunu kaybetmeyin. Yeni program yüklediğinizde tekrar lazım olabilir..

dj_umut

dj_umut

Üye
hmm..
Adresi İşinizi görür. Bütün codecler var. Ok. Hadi bakalım kolay gelsin..:yuru

Saygılar,
Zemheri

rk65

Üye
jtqtj.g

ogulcanist

Üye
teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt