smart movie codec istio yardım

Sponsorlu Bağlantılar

volkansenturk

Üye
    Konu Sahibi
smart movie codec istio yardım
önceden codec falan istemeden çeviren converter durup dururken codec istemeye başladı?? valla ben bişi anlamadım eyer anlıyan varsa please bi yardım :(

S1FR3K1R1C1

Üye
kardeşim codec telefonmu istiyor ? çeviri programımı eğer telefon codec istiyorsa smart movie'nin içinde codec die bi klasör war ordan telefona göndereceksin eğer çeviri programı codec key istiyorsa orda yazan şifreyi bize gönder yardımcı oluruz anladığım kadarıyla bunlardan ikisi herhalde ;;)

volkansenturk

Üye
    Konu Sahibi
converter cevirmiyo ya. programı kırdım ben kodu falan girip ama şöle dio bak yazıyım.ayrıca önceden converte edebildiğim dosyalarda da yapıo hıyar.neyse böle işte yardımcı olursanız sevinirim..

file open eror
please make sure following conditions are met
1)path to fileş and its file name contians only ASCII characters
2)you have ınstalled codecs needed to open this video format

ibonline

ibonline

Üye
tam olarak yazdıklarından bişey anlıyamadım site kuralları dahilinde daha edepli yazışmaya dikkat edelim :eksi:
codec zaten smartmovie paketi icersinde vardır.onuda tele kurucan.
galiba sendeki sorun karekter hatası dosyanın adında degişiklikler yap örnek ;_?)_?;(/ işretler varsa kaldır

opportunity

Üye
Originally posted by volkansenturk@Oct 15 2005, 08:13 AM
converter cevirmiyo ya. programı kırdım ben kodu falan girip ama şöle dio bak yazıyım.ayrıca önceden converte edebildiğim dosyalarda da yapıo hıyar.neyse böle işte yardımcı olursanız sevinirim..

file open eror
please make sure following conditions are met
1)path to fileş and its file name contians only ASCII characters
2)you have ınstalled codecs needed to open this video format
[post=191596]Quoted post[/post]​

arkadaşım sen farklı bir formatı çevirmeye çalışıyorsun ımtoo mpeg player da önce formatı mpeg1 yap sonra convert edebilirsin

volkansenturk

Üye
    Konu Sahibi
saolun arkadaşlar ben hallettim zaten.yinede cevaplarınız için teşekkürler.bu arada edepli konuşma konusunda kusura bakmayın farkında olmadan yazmışım.
:( :vur:

darkslayer

Üye
Aynı sorun bendede var, eskiden çevirebildiğim bir klibi şu an çeviremiyorum aynı hatayı veriyor PC. Bu arada tüm codecler yüklü bende...

Şimdiden teşekkür ederim.

maskot_sevi

Üye
volkan kardeş aynı sorun şimdi bende de var aynı sorunu veriyo converter yapmıyo pc deki proğram...Çözümü nasıl buldun lütfen yardımcı olurmusun+ codec leri nerden bulucam yardımcı olursanız sevinirim kafayı yicem

tguner

Üye
ya arkadaslar ben de ıstıyorum smart movıe yı yukledım ama mp4 lerı acmıyor dıyorkıvideo formatı ıcın codek yok ''avc1''
yazıo yardım edermısın

arap0216

Üye
ya arkadaslar ben de ıstıyorum smart movıe yı yukledım ama mp4 lerı acmıyor dıyorkıvideo formatı ıcın codek yok ''avc1''
yazıo yardım edermısın
Bendede aynısını diyor çözen varmı arkadaşlar.

muslumreis

muslumreis

Üye
arkadaşlar sorunu bu dosyayı indirip kurunca çözebilirsiniz. gerekli olan dosya ffdshow ben bu sürümü kurdum sorun kalktı(ffdshow_rev3301_20100303_clsid_icl10) sizde yararlanın istedim.

Fatih145361

Üye
Bendede aynı olur codec yok diyor mp4 açmıyor yardımcı olursanız çok sevinirim...

oguzhan mobile

oguzhan mobile

Üye
aynı sorun bendede var yok mu bilen

oguzhan mobile

oguzhan mobile

Üye
arkadaşım nasıl çözdün bir yazsan keşke

Üst Alt