Smart Movie çalışırken Tel Restart Oluyor...


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mdc76

Üye
    Konu Sahibi
programı tele yüklüyorum ve epey film seyrettikten sonra program çalışırken tel restart yapıyor ve tekrar açıldığında programı çalıştırıyorum 3-5 saniye çalışıyor ve yeniden restart oluyor ve programı tekrar kaldırıp kuruyorum yine aynı ancak tele format atıp yeniden codec yüklediğimde düzeliyor fakat epey bir süre tekrar sorun başlıyor.yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler...
 
hidayet

hidayet

Üye
bende bir kez aynı sorunla karşılaşmıştım tele format çekince bir dahada olmadı
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt