Smart IR Remote - AnyMote v2.0.3

• 22 Temmuz 2014
  • 3051 Okunma
  • 17 Cevap

1. Son düzenleme: 29 Temmuz 2014
  2. v2.0.3 eklendi.

3. Bunun icin kizilotesi mi olmasi gerekli

Nexus ile gönderdi
  4. Evet.

5. Bizim yerli markalarimiz icin destek var mi arcelik, vestel.. gibi

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. Belirli modeller olmak üzere destekliyor.

Samsung ile gönderdi
  7. Ya bu ararken kumanda çıkmasını nasıl kapatıyoruz ?

Samsung ile gönderdi
  8. Otomatik arama varmı acaba?

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. Reciever'ı ayarlayamadım ama şimdilik tv'ler ayarlı :) güzel program :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. Bu programlar iyi iyide arcelige tanitiyorsun. Tv yi acip kapatıyor ancak d smart yada dijiturk kullanildigi icin ona mudahale edilemiyor yada nen beceremiyorum

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. Evet reciever ayarlanmiyo. Ne uydu ne dsmart

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. D-smart ve Digitürk desteği var fakat her model ile uyumluluk göstermeyebilir.

13. Belkide bizim cihaz uymuordur. Benim aslinda istedigim pc deki skystar tv kartimin kumandasina uyaryalabilmek malsf kumandami kopegim yedi yataktan kalk uzan zor oluyor :-)

Mobil cihaz ile gönderdi
    ONe- bunu beğendi.
  14. Kullanan kişiler nasıl ayarladıklarını açıklarsalar bizde kurulumu yaparız. Mesela hangi ayar üzerinden, hangi modeller gibi.
    ---
    :kop:

Mobil cihaz ile gönderdi
    mertcan01 bunu beğendi.
  15. :kop:[/QUOTE]

Sadece o değil 5800 - 4 arcelik klima kumandasi 3 tv kumandasi. masa ve sandalye kenarlari terlikler vs vs bilumum sıkıntı aninda buldugu hersey. Evde tek birakirsan sonucuna katlanırsin :) neyseki buyudu de bitti o sorunlar

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. D-smart gibi cihazlar Set Top Box bölümünden seçiliyor. Cihazın model numarasını yazıp arattığınız zaman size varsa uyumlu kumandayı sunuyor zaten. %60 uyumlu yazıyor mesela.

17. Sadece o değil 5800 - 4 arcelik klima kumandasi 3 tv kumandasi. masa ve sandalye kenarlari terlikler vs vs bilumum sıkıntı aninda buldugu hersey. Evde tek birakirsan sonucuna katlanırsin :) neyseki buyudu de bitti o sorunlar[/QUOTE]

Hayvan sevgisi nedir iyi bilirim. Kaldı ki zarar insanlardan gelir. Bugüne kadar 4 yavru kedi alıp birkaç ay bakıp sonra da sokağa atmak yerine sahiplendirmişliğim var. Yavruyken sevimli oluyo veletler. Geçmiş olsun da kumanda, terlik, telefon yiyen köpek söylemini dahi ilk defa okuyorum. Ondan dolayı çok çok şaşırdım doğrusu :)
    ---
    Bende baktım da bulamamıştım. Anladığım kadarıyla model ile alakalı problem benimkisi.

Mobil cihaz ile gönderdi
  18. Hiç sonuç bulamadıysa maalesef yapacak bir şey yok. Google Play üzerinden iletirseniz ekleme şansları olabilir.

Yüklüyor...
20/10/2018 - 05:18