Skype 7.26.0.101

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Skype, Windows ve Mac işletim sistemleri için yayınlanan ücretsiz video görüşme uygulamasıdır.Download: | 40.1 MB (Freeware)
Download: | 39.5 MB
Download: |
View: | (not yet available)
 

Benzer Konular

ANIL
Cevap
0
Görüntüleme
145
ANIL
ANIL
Cevap
5
Görüntüleme
507
ömer talat katı
ANIL
Cevap
3
Görüntüleme
507
ANIL
ANIL
Cevap
0
Görüntüleme
250
ANIL
ANIL
Cevap
4
Görüntüleme
285
PALA.
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt