SkyFire kesin ama kesin çözüm ;) ( SİGNED )

Sponsorlu Bağlantılar

tekil1ncisahis

tekil1ncisahis

Üye
Arkadaşlar bu uygulamayı wi-fi ile kullanabilmenin tek yolu telefonda proxy değiştirmek ve ABD kaynaklı proxy kullanmak
Uzman arkadaşlar Ne demek istediğimi anlamışlardır

yok hocam o da çare değil denedim olmuyo...

--------------- Ekleme ---------------

malesef...

rozalp

rozalp

Üye
arkadaşlar skyfire yi indirdim ama serfitikalandırmayı bilmiyorum yardım edecek varmı

amocan_35

amocan_35

Üye
Εthnic;2891678' Alıntı:
arkadslar eger konuya yazilmis tum mesajlari okuduysaniz daha once arkadasin yontemi ile programin acildigini fakat ertesi gun tekrar acilmadigini belirtmistim. yeni bir prefs dosyasi buldum ve ise yaradi.. suan programi tekrar acabiliyorum..
biliyorum bu tur yontemler daha oncede denendi ama bende calistigi icin belki sizdede calisir umuduyla veriyorum.. verdigim linkteki perfs dosyasini c/data/skyfire klasorune atin.. ustune yazilsinmi? evet diyin.. ve tekrar programi acmayi deneyin umarim ise yarar...
şu zıkkım olası skyfire bi bende çalışmadı ya :S

rozalp

rozalp

Üye
hani birde benim tel interneti hattan değil wifi bu sky fireye uyarmı

arkadaşlar bakın heppimiz bir olalım nokiadan 5800 için flash player istiyelim sorunu kökünden hal edelim

sitenin admini ile beraber bu konuya eyilelim

thegalatasaray

Üye
Arkadaşlar son verdiğiniz vjaga linkinden indirdim ama hala sertifika hatası veriyor. Acil cevap yazarsanız sevinirim

Ö_M_E_R

Ö_M_E_R

Üye
arkadaşlar uğraşmayın çalışmıyor skyfire yi unutun.....

rozalp

rozalp

Üye
sky firenin canı ceheneme adamlar koskoca bir telefon yapmış 100 kb lık bir flash player düşünmemişler

EsEsLi26es

EsEsLi26es

Üye
Teşekkür ederim bir tesbit de benden:

Telefonu kapatıp açınca prefs dosyasını tekrar silmek gerekiyor yoksa yine hata veriyor

Hat : vodafone erişim noktası: vodafone internet (herhangi ekstra bir ayar yok) Telefon: N80 ie sistem s60v3 fp1

receph

receph

Üye
arkada_lar bende skyfire 1 açmay1 ba_ard1m... Prefs dosyas1n1 silmek çare olmuyordu bendede... Telefona hard format att1ktan sonra vjaga(elleri dert görmesin) verdii linkten indirdii skyfire kurdum ve açt1m çal1_t1... Bi deneyin umar1m sizdede i_e yarar.

Ö_M_E_R

Ö_M_E_R

Üye
bende denedim çalıştı hatta facebook tan video bile seyettim ama aradan zaman geçtikten saonra çalışmamaya başladı yani yine hüsran olmuyor arkadaşlar uğraşmayın....

receph

receph

Üye
simdi maci izliyrum skyfireda atdhe.netten:)) cok akici ve net goruntu

-alikan-

-alikan-

Üye
Başlıkta signed denmiş ama bildigim kadarıyla program signed değil. Şu programı signed yapacak bir babayiğit yok mu..??

MUHAMMED

MUHAMMED

Üye
Merhaba arkadaşlar. İndirip sertifikalattım.

Telefonum C6-00
Operatör: Vodafone (Cepnet Paketi)

sonra yükledim.

Vodafone Internet ile denedim ve connecting yazısı var ama bi ilerleme yok! Bağlantı yöneticisinden baktığımda da hiç veri kullanamdığını gördüm. Sonra programı kapattım yeniden açtım. O zaman bağlandı ama aynen şu hatayı verdi;

Yani SONUÇ OLARAK OLUMSUZ!!!

Εthnic;2891678' Alıntı:
arkadslar eger konuya yazilmis tum mesajlari okuduysaniz daha once arkadasin yontemi ile programin acildigini fakat ertesi gun tekrar acilmadigini belirtmistim. yeni bir prefs dosyasi buldum ve ise yaradi.. suan programi tekrar acabiliyorum..
biliyorum bu tur yontemler daha oncede denendi ama bende calistigi icin belki sizdede calisir umuduyla veriyorum.. verdigim linkteki perfs dosyasini c/data/skyfire klasorune atin.. ustune yazilsinmi? evet diyin.. ve tekrar programi acmayi deneyin umarim ise yarar...
C6 da denedim işe yaramadı ne yazık ki :(

ironix

Üye
saçmalamayın setifika hatası veriyor
hattı olmayan bi şey çalışırmı
eğer engel varsa o engeli aşabilirsiniz

receph

receph

Üye
skyfire artık çalışmıyor arkadaşlar... geçmiş olsun :(

musti_55

Üye
olumsuz olmuyor server hatası verıyor

cevdet sunay

Üye
eyw. kardeş saolasın n95 kullanıyorum inş. olur

boydanger

Üye
Arkadaşım sen 5800 xm için adobe flash 10.1 in çıkacağına eminmisin nerden aldın bu bilgiyi

Saol ama Ben Wifi den kullanıyorum hemde yakında adobe flash 10,1 5800 için ayarlıcakmış...

Arkadaşım sen adobe flash 10.1 in 5800 xm için çıkacağına eminmisin nerden aldın bu bilgiyi??

Saol ama Ben Wifi den kullanıyorum hemde yakında adobe flash 10,1 5800 için ayarlıcakmış...

Arkadaşım sen eminmisin adobe flash 10.1 in 5800 xm için çıkacağına eminmisin nerden aldın bu bilgiyi ??

Üst Alt