SkyFire kesin ama kesin çözüm ;) ( SİGNED )

Sponsorlu Bağlantılar

eerdogan85

eerdogan85

Üye
Aynen telefonum hack li olmasın rağmen sertifika tarafından kısıtlanıyor diyor.

tunalar

Üye
kardeş olmadı bee.sertifika engelledi.bunu nasıl sertifikalandıracagım.

--------------- Ekleme ---------------

telefonum 5800.yardım edecek olan varsa sevinirim

serkanakdogan

Üye
nokıa n 79 sertifika tarafından kısıtlanıyor diyor

maxirıdvan

Üye
Birisi sağlam bir link koyarsa çok işime yarar. İlk 2 tane koyulan linkler çalışmıyor yeni linkleri bekliyorum!

ookkaayy

ookkaayy

Üye
olmuyo kardeş ya il yaptıgımda bi girdi bidaha girmedi

olmuyo kardeş ya il yaptıgımda bi girdi bidaha girmedi

wjaga

Üye
    Konu Sahibi
Aynen telefonum hack li olmasın rağmen sertifika tarafından kısıtlanıyor diyor.

Link tekrar düzeltildi uyarılarınız için tekrar teşekkür ederim. Kurulum yapabilmek için sertifikalandırınız yada telefonu hackleyiniz.

Link :

'Maxi Genç

'Maxi Genç

Üye
arkadaslar baska bi siteye yukleyeblrmsnz ?

telden indiremiorum.hotfile yuklersenz hayr duami esirgemem

wjaga

Üye
    Konu Sahibi
Brain.

Brain.

Üye
n95 8gb ye kurdum youtube girdim sonra programdan ciktim dosya silmeden tekrar girdim calisti tesekkurler

KELGER

KELGER

Üye
kardeş ikincide çalışmıyor

Brain.

Brain.

Üye
cok sagolasin bari s60v3 olanlarda denesin biraz uyumsuz ama is goruyor. Bunada sukur

bayramq

bayramq

Üye
Kardes telefon 5800 v51 programı sertifikalandirdim kurdum telefona girdim hatayı verdi çıktım skyfire dosyasını sildim degiğın gibi yaptım tekrar girdim aynı hatayı tekrar verdi o dosya tekrar oluşuyor sildikten sonra ne yapmamız gerekiyor acil yardım lütfen

ssteel

ssteel

Üye
@wjaga kardeşim

sen bu tarayıcının nesiyle oynadın ve hangi bağlantı ile girmeyi başardın
operatör üzerinden zaten prefs ayarları ile bazı operatörlerde bağlanılabiliyordu

birde şu an senin verdiğin uygulama bende hafıza dolu uyarısı veriyor ama 21 mb boş ram im var
orjinal skyfire ile 18 mb boş ram ile bile girebiliyordum
merak ettim eğer modifikasyon falan yaptıysan uygulamanın nesiyle oynadın ?

tekil1ncisahis

tekil1ncisahis

Üye
hocam avea wap gprs ile ilk seferde bağlandım sorunsuz bağlandı ve çalıştı fakat kapatıp wifi ile bağlandım bu sefer country hatasını aldım. ve avea gprs den de bağlanmadı bir dahaaaaaa :(

wjaga

Üye
    Konu Sahibi
@wjaga kardeşim

sen bu tarayıcının nesiyle oynadın ve hangi bağlantı ile girmeyi başardın
operatör üzerinden zaten prefs ayarları ile bazı operatörlerde bağlanılabiliyordu

birde şu an senin verdiğin uygulama bende hafıza dolu uyarısı veriyor ama 21 mb boş ram im var
orjinal skyfire ile 18 mb boş ram ile bile girebiliyordum
merak ettim eğer modifikasyon falan yaptıysan uygulamanın nesiyle oynadın ?

Prefs ayarlarını tekrar düzenleyim uygulama ile birlestirdim daha sonra uygulamanın dosyaları ile uğrasırken c:skyfire dosyasını komple sildim istemeden oldu tabi daha sonra tarayıcıya girdim ve çalıştığnı gozlemledim emin olmak için çıkıp çıkıp girdim ve hiç bir sorun yok istediğim gibi kullanabiliyorum. :)

hocam avea wap gprs ile ilk seferde bağlandım sorunsuz bağlandı ve çalıştı fakat kapatıp wifi ile bağlandım bu sefer country hatasını aldım. ve avea gprs den de bağlanmadı bir dahaaaaaa :(

Uygulamayı komple telefondan kaldır ve dediklerimi yeniden uygula WiFi ile çalışmıyor zaten :oke:

ssteel

ssteel

Üye
Arkadaşlar bu uygulamayı wi-fi ile kullanabilmenin tek yolu telefonda proxy değiştirmek ve ABD kaynaklı proxy kullanmak
Uzman arkadaşlar Ne demek istediğimi anlamışlardır

bayramq

bayramq

Üye
Arkadaşlar ne yaparsan yapın olmuyor kardeşim maalesef fos çıktı buda

amocan_35

amocan_35

Üye
Arkadaşlar bu uygulamayı wi-fi ile kullanabilmenin tek yolu telefonda proxy değiştirmek ve ABD kaynaklı proxy kullanmak
Uzman arkadaşlar Ne demek istediğimi anlamışlardır
proxy deiştirince de olmuyor denedim. proxy bölümüne port bölümüne 3128 yazın yine olmuyor...

Εthnic

Εthnic

Üye
arkadslar eger konuya yazilmis tum mesajlari okuduysaniz daha once arkadasin yontemi ile programin acildigini fakat ertesi gun tekrar acilmadigini belirtmistim. yeni bir prefs dosyasi buldum ve ise yaradi.. suan programi tekrar acabiliyorum..
biliyorum bu tur yontemler daha oncede denendi ama bende calistigi icin belki sizdede calisir umuduyla veriyorum.. verdigim linkteki perfs dosyasini c/data/skyfire klasorune atin.. ustune yazilsinmi? evet diyin.. ve tekrar programi acmayi deneyin umarim ise yarar...

Üst Alt