Skyfire Beta 1.5 - S60v5 [ 5800 XM - N97 Mobile Web Browser ]

Sponsorlu Bağlantılar

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Ben bıktım artık bu skyfireden Allahtan iyi veya kötü bir bolt tarayıcı var da faceden video izliyoruz yoksa daha çok bekleriz biz adam gibi bir tarayıcı

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
Bu forum sadece Türkler tarafından mı kullanılıyor zannediyorsunuz? Bu program, içinde Türkiyenin de bulunduğu belli sayıda ülkede kullanılamıyor sadece. Onun dışındaki bir çok ülkede kullanılabiliyor. Örneğin ben şu an İngiltereden bu siteye girip bu uygulamayı buradan indirip kursaydım bende çalışacaktı ve teşekkürümü edecektim. Bunda garip bir şey yok. O yüzden, "vay efendim çalışmayan programı neden yayınladın" diye isyan etmeyin. Biraz geniş açılı düşünün.

• Beğen
Tepkiler: Runner626

CNR0185

Üye
Bu forum sadece Türkler tarafından mı kullanılıyor zannediyorsunuz? Bu program, içinde Türkiyenin de bulunduğu belli sayıda ülkede kullanılamıyor sadece. Onun dışındaki bir çok ülkede kullanılabiliyor. Örneğin ben şu an İngiltereden bu siteye girip bu uygulamayı buradan indirip kursaydım bende çalışacaktı ve teşekkürümü edecektim. Bunda garip bir şey yok. O yüzden, "vay efendim çalışmayan programı neden yayınladın" diye isyan etmeyin. Biraz geniş açılı düşünün.
çalışmıyo diyen 10 kişi çalşıyo diyen 1 kişi varsa eğer bi zahmet notunu eklesin o zaman yükleyen arkadaş 'TÜRKİYE DIŞI' diyeki biz de ümitlenmeyelim yada uğraşmayalım boşuna dakikalarca...

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
Bunun Türkiyede çalışmadığını neredeyse beşikteki bebe bile bilecek. Tekrar tekrar belirtilmeye ne gerek var?

emrelives

Üye
zamanında ne videolar izlemiştim :)..ah skyfire ah yaktın beni, ateşlere attın beni...

r@sim

r@sim

Üye
ya arkadaşım ne geniş açısından bahs ediyorsun madem o kadar takip ediyorsun bunun türkiyede çalışmadığınıda bilmen lazım asıl sorun şu bunun çalışmadığını bile bile neden paylaşıyorlar yani sadece yurt dışındakiler içinmi bari insan açıklar indirmeyin sadece yurt dışında çalışır ne insanları boşuna uğraştırıyorsunuz ve bu konuyu burda biz neden bitirmiyoruzki çalışmayan bir program için yapılan yorumlara bakın

vic353

vic353

Üye
amma problem yaptınız ya. adam wave kullanıyor(profilden baktım :D) symbian takip etmiyor olabilir. koymuştur son sürüm diye. hemen hakaret bu site bitmiştir e bağladınız. bravo! telefonunuz bu forum sayesinde adam oldu.

• Beğen
Tepkiler: akrep16
kokpit774

kokpit774

Üye
boş durmaktan canı sıkılmıştır koymuştur açıklama yok hiç bişe yok bari deki avrupadaki üyelerimiz için koyduk yada amerikadaki onlarda sıkıntı yok kanımca.

aryscat

aryscat

Üye

:ehe :ehe

MaxiXepq

MaxiXepq

Üye
teşekkrler .

KEL000

Üye
Güzel

goral

goral

Üye
arkadaşlar bu tür internet programları üzerinde uzun zamandır çalışıyorum ama sky fire denen nalet program sybmian kullanıcılılarina hizmet vermiyor türkiyede böyle bir faliyet söz konusu değil olduğu zaman ben forumda bunu size garantili ve açık bir biçimde açıklarim şimdilik uğraşmayın boşuna

tuncay89

Üye
slm arkadaslar hic urasmayin yeni nokia geliyor ve flash player var tum filmleri izleyebileceksiniz artik fum sitelerde filmleri yani 2012 az kaldi sabirr tesekurller

sulusokak

Üye
nasıl yanı

----------Eklendi @ 00:17:11 ---------- Yazıldı @ 00:11:02 ----------

ya arkadaslar bu x6 ben 800 mılyona aldım arkadas 400 mılyona vodafonun telefonunu almıs o facebooktan vıdeo izlıyo ben izlıyemiyorum nokia x6 için facebookta vıdeoları nasıl izlerım Allahını seven yardım etsın

umutsevdam

Üye
5800 da flash player ne zman gelcek .

alp_arslan_07

alp_arslan_07

Üye
ben yıllardır nokia kullanıyorum samsung sony ericson motorola htc apple gibi hiç bir ürünü kullanmadım yıllardırda aynı otoyu kullaniyorum vaz geçmedim fakat bir ürün nden bir sonraki üründen eksik üretilir nokia nden yıllardır bize kazık atıyor nden sürekli en son nokia gelişiyor anlamıyorum yazık koca nokia şirketine

mmfx

mmfx

Üye
arkadaşlar vodafone nin verdiği telefon androit kulanıyor androit işletim sistemi flash ı destekliyor bu nedenle vide izleyebiliyor

endermaske

Üye
skyfire 5800 calismaz.egolarini tatmin ettigi belli

tusubasa

Üye
yeni bi program çıkarsa sky fire de çalışır sky fire bunu bekliyo bi çıksa zaten ozaman da sky fire gerek kalmaz :)

----------Eklendi @ 12:11:04 ---------- Yazıldı @ 12:06:24 ----------

nokia çok uyanık elinde şuan jet hzyla çalışan işlemciler var ama o en düşük ten üretiyo 120 mg ram var 40 tı bize bırakmış 250 koyuyo 130 bırakıyo aradaki farka bak c5 te ram 40 boş c6 130 boş hangisini alırsınız