Skibbe'den futbolculara uyarı!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Skibbe'den futbolculara uyarı!
Galatasaray teknik direktörü Skibbe, Steaua Bükreş maçı öncesi futbolcularını toparladı ve şu uyarılarda bulundu.
Galatasaray teknik direktörü Skibbe, rakipleri Steaua Bükreş’in kazandığı maçı izledikten sonra futbolcuları topladı ve uyardı.

Lig TV’nin haberine göre Steaua’nın rakibini 2-0 yendiği maçı kasetten izleyen Alman teknik adam, “Rakibimiz kolay gol atıyor ancak kolay da gol yiyor. Savunma açısından sıkıntım yok. Ancak içerideki maçta mutlaka gol ya da goller atmalıyız. Bu en büyük sıkıntımız” dedi.

Skibbe’nin Lincoln ve Kewell’dan hazır olmalarını istediği ve bu iki oyuncunun önünde Nonda’yı tek başına forvette kullanacağı öğrenildi. Savunmada ise Meira’nın yanında Emre Aşık veya Servet oynayacak.

Sarı-kırmızılı ekipte transfer içinse Bükreş maçının sonucu bekleniyor. Yönetim, Şampiyonlar Ligi’ne kalınması halinde yabancı bir forvet transfer edecek.

qurbuz

qurbuz

Üye
yabancı bir forvet transfer edecek. işalah

hidayet

hidayet

Üye
iyi bir forvet şart bizim forvetlerde aslında iyi ama ne olduysa gol orucuna girdiler :box

kurt bey

kurt bey

Üye
Skibbeden yana hiç umudum yok benim. Sanki hocasız daha iyiydik. Lincoln ve linderoth gönderilsin. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt