Sizi Trabzonda ve sahada 10 kişiyle yenmedik mi?.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sizi Trabzon'da ve sahada 10 kişiyle yenmedik mi?..

Taraftarlar, "Fenerbahçe masabaşı oyunlarıyla şampiyon oluyor" diyen Aktuğ'a tepki gösterdi.


Trabzonspor Kulübü Başkanı Atay Aktuğ'un "Şampiyonluğa ulaşmanın iki yolu vardır. Birincisi iyi bir takıma sahipsinizdir, şampiyonluğa ulaşırsınız. İkincisi takım iyi olmaz, F.Bahçe gibi, ancak bir takım masabaşı oyunlarıyla şampiyon olursunuz." sözleri F.Bahçelileri ayağa kaldırdı.

Antu.com'da şu açıklama yapıldı: "Henüz birkaç ay önce sizinle sahanızda oynadığımız maçta 10 kişi oynamamıza rağmen sizi eze eze yenmedik mi? Şunu biliniz ki, 1996'yı unutmadan, başarı kazanamayacaksınız." F.Bahçe Kulübü de resmi sitesinde Aktuğ'u kınayan bir mesaj yayınladı.
 
Gokhan43

Gokhan43

Üye
Yerden göğe kadar haklıyız bu konuda....
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt