Tavsiye Sizede Teleservice Sıfır Değiimden Gelen Telefon Bu Kutuda Ve Böyle Etiketle Mi Geldi?

Sponsorlu Bağlantılar

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
Sizede Teleservice Sıfır Değiimden Gelen Telefon Bu Kutuda Ve Böyle Etiketle Mi Geldi?
Sizede Teleservice Sıfır Değiimden Gelen Telefon Bu Kutuda Ve Böyle Etiketle Mi Geldi?

Yönetici tarafından düzenlendi:

flutewoddy

flutewoddy

Üye
benim sıfır değişim de değilde anakart değişiminden sonra böyle geldi bana

brk-rtrk

Üye
benden tavsiye imei no olan fotoyu kaldır

respection123

Üye
İmei Kaldır :)

saynesim

saynesim

Üye
O fotoğrafları kaldır imei görünmesin her şey olur

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Arkadaşımızın eklediği IMEI içeren fotoğraf editlenmiştir.
İyi forumlar.

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
evet aynı şekilde geldi. kvk da iken orjinal sıfır kutuyla gelmişti..

Tmobile

Tmobile

Üye
sıfır cihazmı veridler?

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
içinden çıkan cihazı inceleyiniz. Board değişikliği yapıp yeni cihaz diye kaptırmaya çalışırlar. Öyle ise tüketici hakları mahkemesine gidebilirsiniz.

osmanmert99

osmanmert99

Üye
içinden çıkan cihazı inceleyiniz. Board değişikliği yapıp yeni cihaz diye kaptırmaya çalışırlar. Öyle ise tüketici hakları mahkemesine gidebilirsiniz.
O kadarda onursuz insanlar değillerdir herhalde.

Tmobile

Tmobile

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
Sarangni

Sarangni

Üye
Bana hala ücret iadesi yapacaklar. Cihazın servise giriş Tarihi 02.11.2013, 10 gün sonra 3 ay olacak. Müthiş öz verili çalışan bir firma

Atrix, değişim çıkan bir arkadaşa onu yarısı donanıma sahip cihaz gönderip dalga geçen firma.

• Beğen
DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
evet sıfır cihaz gelmişti bana kasadaki hasarlarda yoktu onu kullanıyorum şuan. Komple herşey değişmişti yanı ama ben her yere mail atmıştım elopa kadar ona atınca ertesi gün dönüyorlar güzel oluyor

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
teleservice demeyin bana..kaşıntı basıyor..

• Beğen
Tepkiler: By_Casparov ve Aybin.Kilic
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
teleservice demeyin bana..kaşıntı basıyor..
:) Nedense aynı hisse ben de kapılıyorum. Olağanüstü bir (hatta çağın ötesinde) teknik servis. Çok ilgilenirler insanlar ile. (Maltepe servisine Lumia 620 mi gönderdim. Ses tuşları ile ilgili bir sıkıntı vardı aldığımdan beri. Ücretli tamire sokup haber bile zahmetine girmediler. Bir şekilde firmaya telefon ile ulaşıp sırada bekleyen 20. kişi olma onuruna nail oldum, inat ettim 20-30 dakika bekledim. Karşına çıkan o çok bilgili ulu kişilik müşteri hizmetleri temsilcisi bayanın sorduğum sorulara cevap veremediğini görünce baygınlık ve sinir krizine girme aşamasına gelmeden lanet okuyup merkezine doğru yol alıp o parayı yatırmam ile - Minibüs ile 45 dk sürüyor- telefonun aynı gün parça değişimi yapılıp kargoya verilmesi ve 1 hafta -7 gün- sonra telefonun elime geçmesini akla mantığa bilime mizaha sığdıramıyorum. Buradan Teleserviceye bir kez daha şükranlarımı sunuyorum!!!! )

• Beğen
Tepkiler: Dejavuex

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
o imei numarası iptal edilen eski imeidi imeşyi kapatmaya gerek yoktu yine de teşekkürler bide benim telefon herşeyi sıfırdı sıfır gelen telefonun imei numaralı yazan jelatine bide sarmıştılar size gelen bu kutuda 2013 trt bandrolü ve bu bilgiler var mıydı bide kutunun üzerinde made in china yazıyor ama telefonun sim kart tepsisini açtığımda orada made in finland yazıyor ve kutuda yazan product code ile telefonda yazan product code doğru değil.Sizce neden

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
o imei numarası iptal edilen eski imeidi imeşyi kapatmaya gerek yoktu yine de teşekkürler bide benim telefon herşeyi sıfırdı sıfır gelen telefonun imei numaralı yazan jelatine bide sarmıştılar size gelen bu kutuda 2013 trt bandrolü ve bu bilgiler var mıydı bide kutunun üzerinde made in china yazıyor ama telefonun sim kart tepsisini açtığımda orada made in finland yazıyor ve kutuda yazan product code ile telefonda yazan product code doğru değil.Sizce neden
Board değişimi yapılmıştır büyük ihtimalle.

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
:) Nedense aynı hisse ben de kapılıyorum. Olağanüstü bir (hatta çağın ötesinde) teknik servis. Çok ilgilenirler insanlar ile. (Maltepe servisine Lumia 620 mi gönderdim. Ses tuşları ile ilgili bir sıkıntı vardı aldığımdan beri. Ücretli tamire sokup haber bile zahmetine girmediler. Bir şekilde firmaya telefon ile ulaşıp sırada bekleyen 20. kişi olma onuruna nail oldum, inat ettim 20-30 dakika bekledim. Karşına çıkan o çok bilgili ulu kişilik müşteri hizmetleri temsilcisi bayanın sorduğum sorulara cevap veremediğini görünce baygınlık ve sinir krizine girme aşamasına gelmeden lanet okuyup merkezine doğru yol alıp o parayı yatırmam ile - Minibüs ile 45 dk sürüyor- telefonun aynı gün parça değişimi yapılıp kargoya verilmesi ve 1 hafta -7 gün- sonra telefonun elime geçmesini akla mantığa bilime mizaha sığdıramıyorum. Buradan Teleserviceye bir kez daha şükranlarımı sunuyorum!!!! )

maltepe şubesi özellikle bu konuda çok müşteri dostudur..kapıdan her çıkan bilhassa bankodakilere söver öyle gider..o kadar insancıllar yani..

ben nokia 701'imi (kendi isteğimle) ekran değişimi için bıraktım..cihazın garantisi de vardı..değişimden sonra cihazı garanti harici bıraktılar düşün artık..şimdi lumia 820 kullanıyorum ve nokia'nın (malesef) tek yetkili servisi teleservice..ancak telefona birşey olursa kesinlikle bırakmam teleservice'e..genpa'ya veririm ücretli onarım yaptırırım daha iyi..

• Beğen
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Allah bildiği gibi yapsın onları. Yöneticilerini ara sokakta bir yerde yakalasalar mağdurlar, herifleri odun manyağı ederler.

• Beğen

Üst Alt