Sizce Okulun Girişinde Son Ses Justin Bieber Dinlesem Ne Olur?

Sponsorlu Bağlantılar

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Sizce Okulun Girişinde Son Ses Justin Bieber Dinlesem Ne Olur?
sabah saat 8:30, okulun girişinde millet çantasıyla okula girerken tam girişin önünde son ses hoparlör ile justin bieber baby şarkısını açarsan ne yaparlar? :D bizim okulda ilk üç saniye sesin geldiği tarafa bakarlar yani bana, sonra bir saniyede bu gerçek mi diye düşünürler, sonrada 10 larca kişi karambole alırlar :D canlı çıkarsan şükret :ehe sizin okulda ne yaparlar :D

JosephLion

JosephLion

Üye
justin bigeber açarsam bizim okulda önce bıçaklar sonra 2 el ateş ederler bana

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
bizim okulun zili her çaldıgında justin bigeber dinliyok la

PriZm

PriZm

Üye
Katliam olur

• Beğen
Tepkiler: achambo
achambo

achambo

Üye
yapana dalarım

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Justin Bigeber'i seviyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz. Aşkım o benim yhaaaaaaaaaaaaaaa. Bigebeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğaaaaaar... (L)

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Justin Bigeber'i seviyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz. Aşkım o benim yhaaaaaaaaaaaaaaa. Bigebeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğaaaaaar... (L)
neyler öldürün!!!! YAŞANMAYIN BU ÜYEYİ!!!

HAFIZ 35

Üye
bizimki imamhatip :D
taşlarlar: d

achambo

achambo

Üye
çok malca duruyo:ehe

Son düzenleme:
BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
justin aşkım diyen biri zaten erkek olması lazım. Kız kıza olmaz ki çünkü :hmmm

MaxipmaN

Üye
ama jastin musluman .s.s

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
:kop2:

Üst Alt