sizce kvk ücretsiz yapar mı yoksa bi kullanıcı hatası vardır deyip ücret talep eder mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
omer.1310

omer.1310

Üye
    Konu Sahibi
sizce kvk ücretsiz yapar mı yoksa bi kullanıcı hatası vardır deyip ücret talep eder mi ?
c6-01 kullanıcısıyım gece telefonumun şarjı bitmek üzereydi bende güç tasarrufuna aldım telefonu ve öyle kalmış sabah kalktığımda telefon kapalıydı açmaya çalıştım ama sim şifresi girdikten sonra telefon kapanıyordu açılmadığı için dead phone flash atmaya çalıştım anlatılanları ne kadar doğru yaptısamda olmadı orjinal dosyaları indirip onları flashladım başarısız yazıyodu ama yazılım yükleniyodu fakat yine sim şifresinden sonra kapanıp reset atıyodu sonra tesadüfen sim kartı çıkartmak geldi aklıma ve sim kart olmadan sorunsuz bi şekilde açıldı başka sim kart denedim yine açılmadı ama sim kartsız açılıyodu bende kvk ya götürdüm bu arıza kullanıcı hatası denilecek bişey midir yoksa telefonu ücretsiz onarıp verirler mi bana...

tugrul_tastan

Üye
yazılım sıkıntısı olduğu için muhtemelen ücret talep etmezler ayrıca kvk da yıl sonuna kadar müşteri hatasıda olsa ücretsiz onarım yapıyorlar yani ekranınıda kırsan ücret talep etmiyolar :) içini ferah tut

BestHacker

BestHacker

Üye
yazılım sıkıntısı olduğu için muhtemelen ücret talep etmezler ayrıca kvk da yıl sonuna kadar müşteri hatasıda olsa ücretsiz onarım yapıyorlar yani ekranınıda kırsan ücret talep etmiyolar :) içini ferah tut

telefonumu kırasım geldi :)

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Ayenen ya geçen benim de başıma geldi 701 in sim kart girişinde kağır kaldı çıkarmaya çalışırken de dişler gitti... götürdüm kvk ya hiçbir ücret almadılar... :D

metinakrep

Üye
şu anda kvk da kampanya var kullanıcı hatası olan bütün kvk lı telefonları hiç bir ücret ödemeden tamir işlemini yapıyorlar 31" aralık tarihine kadar toplam 3 kez kullanıcı hatası olanlar garanti haricinde ücretsiz yapılıyor

nokia_belle

nokia_belle

Üye
Sim kartınız eski olabilir.

omer.1310

omer.1310

Üye
    Konu Sahibi
şu anda kvk da kampanya var kullanıcı hatası olan bütün kvk lı telefonları hiç bir ücret ödemeden tamir işlemini yapıyorlar 31" aralık tarihine kadar toplam 3 kez kullanıcı hatası olanlar garanti haricinde ücretsiz yapılıyor

ben bunu sordum görevli kişiye kampanya etiketliler ücretsiz tamir ediliyormuş inş yanlış anlamışımdır :)

- - - Eklendi - - -

Sim kartınız eski olabilir.
başka sim kart denedim sonuç gene aynıydı..

- - - Eklendi - - -

Ayenen ya geçen benim de başıma geldi 701 in sim kart girişinde kağır kaldı çıkarmaya çalışırken de dişler gitti... götürdüm kvk ya hiçbir ücret almadılar... :D
iyi o zaman ben telefonu aldığımdan beri hiç simkartı çıkarmadım benden kaynaklanan bişey değil yani inş benden de ücret talep etmezler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt