Sizce fiyat iyi mi ? Yardım edin

Q9550 işlemci 150Tl ye değer mi ? Alınabilir mi ?

• İşlemci güzel fakat fiyat fazla 150 tl altı olmalı

Kullanılan: 1 100.0%
  • Parasıda güzel işlemcide

Kullanılan: 0 0.0%
  • Başka bir lga775 işlemci bul

• Q9950

• X5460

• Kullanılan toplam oy
    1
  • Anket kapatılmış .
ByEmre221

ByEmre221

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bilgisayarım için lga775 soketli bir işlemci almaya karar verdim şimdi kullandığım işlemcim intel e2180 yeni alacağım işlemci ise intel Q9550 150TL ye buldum araştırdım iyi felan dediler sizce Q9550 nasıl bir işlemci alınabilir mi fiyat iyi mi ? Cevaplarınızı Bekliyorum. Ve arkadaşlar 150tl ye İntel Xeon x5460 buldum Q9950 mi x5460 mı ?

Son düzenleme:

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt