SiteSubmitter(Siteniz arama motorlarında en önde olsun)


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

perfaction

Üye
    Konu Sahibi

SiteSubmitter, 17 arama motoruna web sitenizi kaydetmeye yarayan küçük boyutlu, kullanımı kolay ve ücretsiz bir yazılımdır

Program aşağıdaki arama motorlarına kayıt yapabilir :

# AltaVista,
# All the web,
# Direct Hit,
# Excite,
# Google,
# HotBot,
# Infoseek,
# Infospace,
# Lycos,
# Magellan,
# National Directory,
# Northern Light,
# Pointguide,
# ScrubTheWeb,
# WebCrawler,
# What-U-Seek

Programı çalıştırdığınızda karşınıza gelen ekranda bulunan alanları doldurup onay vermeniz yeterli olacaktır

Web site başlığı, web sitenizin adresi, adınız, e-posta adresiniz, sitenizi anlatan anahtar kelimeler, site açıklaması ve kategorileri yazıp doldurduktan sonra "Submit" (onay) butonuyla basmanız yeterli olacaktır


 
Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
Teşekkürler... İndirme adresi düzenlenmiştir...

Program paylaşımı yaparken programların kendi sitelerindeki indirme adreslerini veriniz.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt