sitede kurallara yenilik getirilmeli

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
sitede kurallara yenilik getirilmeli
sitedeki kurallar yenilenmeli gözden geçirilmeli
benden bi örnek forumda tesekkur edilmesi yasak olsun adam bi tesekkur için cevap yazıo onun altındakide +1 yazıo ne bu ya olmuyo tesekkurler pm yoluyla olsun

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
İsteğiniz yönetim gündemine taşınmıştır....

iceboy

iceboy

Üye
Bunu bende yazmistim senin oteki topigine. Tesekkur etmek de sorun yok (emege karsi tesekkur etmek lazim) ama su +1'ler son gunlerde moda oldu zaten :eksi:
Soyleyecek birseyin varsa eklersin dimi ya?

+1 :vur:

midnight

midnight

Üye
-Emeğe karşı teşekkür olması şart..arkadaşlarımıza bir teşekkürü çok görmeyelim
-+1 olayına gelince,arkadaşlar katıldıkları fikre +1 yazıyorlar,halbuki bunun yerine fikirlerine niçin katıldığını gösteren yorum yazılsa daha iyi..

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
emeğe karsı tesekkuru baska hale getiren arkadaslar var dostum sen biraz arastır

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Mesela 1-2 örnek?

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
yapma van örnek verirsek kıyamet kopar

aTTra

Üye
Originally posted by delimakina35@Sep 9 2005, 11:52 PM
benden bi örnek forumda tesekkur edilmesi yasak olsun adam bi tesekkur için cevap yazıo onun altındakide +1 yazıo ne bu ya olmuyo tesekkurler pm yoluyla olsun
[post=161109]Quoted post[/post]​

Saçma! Teşekkürün kaldırılması/yasaklanması tam anlamıyla saçmalık. Ama +1 vs. kelimeler yasaklanabilir.

Çalışmalar devam ediyor.. ;)

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
yaw bencede teşekkeur kaldırılmamalı insan bi iş yapıp karşılığında teşekkür alına mutlu oluyo

+1 olayına gelince onu bende kullanıyom ama niyetim post yapmak değil yani yapanlar ver o yuzden söylüyorum bundan sonra tum mesajları uzun değerlendirerek yazacam şimdiye kadar yazdıklarım içinde özür dilerim saygılarrr......

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Düşünsenize birisi teşşekkür etmiş ona uyarı veriyoruz adam 3-4 kez daha yapıyor ve kurallara uymadığı için 2 gün ban sebep teşekkür ettiii. :ehe:

İmkansız...

.ıl[ uluc ]lı.

Üye
Bence +1 serbest olsun sebebi belirtmek sartiyla

ORNEK:

+1 benim de basima gelmisti ama kactim...

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
Originally posted by aTTra+Sep 10 2005, 03:04 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(aTTra &#064; Sep 10 2005, 03:04 PM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by delimakina35@Sep 9 2005, 11:52 PM
[post=161109]Quoted post[/post]​

Saçma&#33; Teşekkürün kaldırılması/yasaklanması tam anlamıyla saçmalık. Ama +1 vs. kelimeler yasaklanabilir.

Çalışmalar devam ediyor.. ;)
[post=161646]Quoted post[/post]​
[/b]

%100 Haklısın, Teşekkür emeğe gösterilen saygıdır

<!--QuoteBegin-van_hoijdonk
@Sep 10 2005, 03:50 PM
Düşünsenize birisi teşşekkür etmiş ona uyarı veriyoruz adam 3-4 kez daha yapıyor ve kurallara uymadığı için 2 gün ban sebep teşekkür ettiii. :ehe:

İmkansız...
[post=161675]Quoted post[/post]​
[/quote]
Bencede imkansız. Teşekkürden banlanan bir üyenin emeğine ve siteye kattığı emeklere saygısızlık olacaktır.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Önerilerinizi bekliyoruz.. ;)

CooL'n'Quiet

Üye
örneğin ben burdaya yararlı bi bilgi yazsam ve buna kimse teşekkür etmezse acıkcası üzülürüm.Sonucta bi emek vermişim işine yarayan arkadaslar teşekkür etsinki iyi bi iş yaptığımı anliym

+1 layına gelince kesinlikle YASAKLANMALI&#33;&#33;&#33;&#33; birisi bişey söylüye altında on tane +1 gereksiz kalabalık...

ahmet halıcı

Üye
bence
+1 kaldırılmasın ama yazanın mesaj sayısı artmasın

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Böyle bir kısıtlama olamaz ki...

+1 yazınca mesaj sayınısının artmaması veya +2 yazınca artması gibi.. Bunu engelleyemeyiz sistem olarak.. ;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Sistem olarak engellemek söz konusu değil.

Sadece isteiğimiz , +1&#39;i abartmadan kullanmak. ;)

tofy

Üye
nasıl yani ben soru sorduğumda cevaplayan insanlara yardımcı olan insanlara teşekkür etmeden duramam. bu nezakettir zaten. neden geçenlerdede böyle bir konun vardı neden insanların cevap yazmasını istemiyorsun anlayamıyorum herkes kurallar dahilinde istediğini yapmakta özgürdür bence.neden msj yazan insanlara sitem ediyorsun sürekli herkes fikrini belirtiyor bence. benim bilmediğim birşey mi var ben yeniyim çünkü

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Teşekkür Etmenin yasaklanması vs. düşünülmemektedir. ;)

Haberci

Haberci

Üye
Arkadaşlar Benim fikrim şöyle,herşey herkezin gözü önünde oluyor.Yani +1 diyen arkadaşım sözü uzatmadan eline sağlık diyor.Diğer arkadaşım da bir cümle yazıyor teşekkür ediyor.Burada teşekkür farklı dillerle anlatılıyor.Tabii bu arada o +1 diyen arkadaşın geçmişi de bilindiğinden (attığı mesajlar takip edildiğinden) niyetinin teşekkür etmek mi yoksa post arttırmak mı olduğu anlaşılıyor ve bazen çok sırıtıyor.O kimseler kendilerini zaten biliyorlar ve herkez bi şeyler paylaşırken veya teşekkür ederken o kişinin post arttırmak için +1 demesi içine siniyorsa devam etsin.Zaten forumumuzda mesele post arttırmak değil ki.Buradaki amaç hepimizin de bildiği gibi bildiklerimizi arkadaşlarımıza paylaşmak,bilmediklerimizi öğrendiğimizde ise emeği geçen arkadaşa teşekkür edip onları teşvik etmek.Onun dışında falanca şu rütbeye gelmiş filancanın bugünkü postu şuymuş bunların konuşulması bile bence çok saçma.Herkez yaptığıyla anılır.Hiçbir şey yapamıyorsan en azından bi teşekkür et ama öyle ama böyle fakat içten gelsin halisane olsun.Saygılar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...