Sitede cepten girerken gösterme sorunu!

Sponsorlu Bağlantılar

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
    Konu Sahibi
Sitede cepten girerken gösterme sorunu!
Arkadaşlar cepten girenler Spoiler yaptığımızda Spoiler göstermemektedir.Bendede aynı sorun var Ekranı yatay konuma getirince kutu şeklinde görünüyor.Site yöneticilerin bu sorunu biran önce çözmesi gerekir.

Buğra

Buğra

Admin
Bende öyle bir sorun yok ? Google Chrome ile telefondan sorunsuz kullanıyorum dediğiniz gibi bir sorun yaşamadım bugüne kadar.

@Ozan admin bir baksın yine de

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Opera tarayıcıda da böyle bir durum mevcut değil.
Sadece bir konuda karşılaşmıştım sanırım o konuda hizalama yapılıp orta alınmış ondan en sağda küçük şeklinde duruyordu ama gözüküyor yinede.

• Beğen
Ozan

Ozan

Admin
Mobilde kronik bir spoiler sorunumuz yok. Tarayıcı, bağlantı yada spoiler içeriği kaynaklı olabilir?

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Ozan, beyin de dediği gibi bende de bir sorun gözükmüyor.

Son düzenleme:
konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
    Konu Sahibi
Tamamen sürümlerle alâkalı bende çözemedim yatayda gösteriyor dikeyde göstermiyor ilginç

işte böyle
Yorumlarda aldım bence düzeltilmeli dikey sorunu
Yok diyenler varya işte resim
Adama diyom linkler orda link yokki diyor.Bende nasıl görmüyorsun diyorum adamlar hakli kadar kutu

Son düzenleme:
  • Beğen
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Tamamen sürümlerle alâkalı bende çözemedim yatayda gösteriyor dikeyde göstermiyor ilginç

işte böyle
Yorumlarda aldım bence düzeltilmeli dikey sorunu
Yok diyenler varya işte resim
Adama diyom linkler orda link yokki diyor.Bende nasıl görmüyorsun diyorum adamlar hakli g.. kadar kutu

Bende de bu şekilde gözükmekte. Konuyu düzenlemeniz gereklidir, biraz düzenleme yapmak istedim fakat linkler kaybolmakta bende de olmadığı için iptal ettim düzenlemeyi.

Ekli dosyalar

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
    Konu Sahibi
sola yasladım düzeldi...o kadar konu açtık hepsi ortada benim açtığım konular standarttır şimdi hepsini değişrmek zorunda kalacam :(((