Site Açılmıyor Neden

Sponsorlu Bağlantılar

BOSCH

BOSCH

Üye
    Konu Sahibi
Site Açılmıyor Neden
Sayfaları açarken bazen resimdeki gibi uyarı alıyorum, bende mi bir sorun var anlayamadım. Neden böyle bir uyarı aldığımı bilen var mı ?

jöly

Üye
aynı şey bende de oluyor çok sinir bozucu

kikaksk

kikaksk

Üye
evet aynı konuyu bende acıcaktım neden böle bişi yapıyo sinir oluyorum konunun uzmanı arkadaşlar acıklama verirlerse güsel olacak...

Ozan

Ozan

Admin
Site belli zamanlarda ağırlaşıyor ve geçici ram belleği doluyor kısa bir süre içersinde de otomatik sistem tekrar belleği düzenleyip hizmete açıyor bu sorun 5 dk süreyi geçmez . Genelde 1 dk sürer. Yapılacak birkaç önlem var işin garanti kısmı yine maddi

BOSCH

BOSCH

Üye
    Konu Sahibi
Tamam

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
bazen bendede çıkıyor ama düzeliyor sonra

slayer

Üye
halinize dua edin... Yaz tatilini hatırlıyorumda...

FrontmaN

FrontmaN

Üye
<div class='quotetop'>(slayer &#064; Feb 12 2006, 11&#58;22 PM) [post=277888]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>

[/b][/quote]

+1

Ozan

Ozan

Admin
<div class='quotetop'>(slayer &#064; Feb 12 2006, 11&#58;22 PM) [post=277888]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>

[/b][/quote]
Yazın olandan çok daha fazla yük olmasına ragmen şu an sadece bu hatamız bulunmakta

Salihyet

Salihyet

Üye
bu konuları konuşmuştuk demi

RockFord Fosgate

Üye
ewet hemde cook&#39;&#39;&#39;

seyfofen

seyfofen

Üye
açıklaman için sağol....

crazy_amigo06

crazy_amigo06

Üye
ara sıra bendede oluyor ama sadece maxicepte sanırım yogunluktan dolayı

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
ben giremedim 3 saattir çok yavaş açılıp sonra sunucu yok falan yazıyordu

BOSCH

BOSCH

Üye
    Konu Sahibi
Bugün nerdeyse hiç açılmayacak zannettim site hiç açılmadı sizde nasıldı

HuMuRGaN

HuMuRGaN

Üye
<div class='quotetop'>(Red Kit &#064; Feb 19 2006, 11&#58;57 PM) [post=282149]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Bugün nerdeyse hiç açılmayacak zannettim site hiç açılmadı sizde nasıldı
[/b][/quote]

dün bende hiç açılmadı saat akşam 12 00 den sonra olması lazım ve sabah da açılmamıştı

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
bazen acılmıo hakkaten hata werio ama senin bilgisayarınla bi alakası yok serverle ilgili bi problem zamanında cok berbatti loto oynar gibi site acıoduk tutarsa girioduk su hali arada yapıo ama ee o kadar kusur kadı kızındada olur

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Bende de oluyor, arada olsun o kadar ... nazar boncuğu

Ozan

Ozan

Admin
Ayın 19 unda bir dns değişikliği yaptık o yüzden bir süre erişilmiyordu o düzeldi onun dışında uzun süre süren bir hata yada ulaşılamama dizisi yok şu anda çok şükür.

hidayet

hidayet

Üye
bilgi için teşekkürler

Üst Alt