Sistemim GTA 5 kaldırırmı?

Sponsorlu Bağlantılar

Nozomyena

Üye
    Konu Sahibi
Sistemim GTA 5 kaldırırmı?
Sistemim şöyle;

Intel Core i7-2820QM CPU @ 2.30ghz (8cpus)
Win10pro 64 bit
AMD FirePro M5950
8gb ram
Directx 12

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Sistemim şöyle;

Intel Core i7-2820QM CPU @ 2.30ghz (8cpus)
Win10pro 64 bit
AMD FirePro M5950
8gb ram
Directx 12

Sana bir link vereceğim ve o site, sistemini analiz edip neyin yeterli, neyin yetersiz olduğunu sana söylüyor.
Orada Can You Run It yazıyor onu tıklayıp ufak bir eklenti sistemini analiz edecek ve sonrasında altta Minimum /Recommended (Minimum/Tavsiye edilen) kısmı göreceksin, orada Kırmızı olumsuz/yetersiz, Yeşil olumlu/yeterli demektir.

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
ekran kartınız normal bi ekran kartı değil, yani oyunlar için tasarlanmamış, workstation (iş istasyonu) bir kart. çalıştıramama ihtimali yüksek gibi.

Nozomyena

Üye
    Konu Sahibi
Oyunu aldım 2 gün sonra inmiş olcak ne yazık ki internet yavaş, arkadaşın dediği eklentiyi kurdum yeşil yandı bakalım kaldırır umarım.

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Oyunu aldım 2 gün sonra inmiş olcak ne yazık ki internet yavaş, arkadaşın dediği eklentiyi kurdum yeşil yandı bakalım kaldırır umarım.
- Ttnet sanırım internet, ayrıca nereden aldınız ve nereden indiriyorsunuz?
- Yeşil dediğin kısım Minimum mu yoksa Tavsiye edilen kısım mı?

En azından destekliyor olmasına sevindim :)

Nozomyena

Üye
    Konu Sahibi
- Ttnet sanırım internet, ayrıca nereden aldınız ve nereden indiriyorsunuz?
- Yeşil dediğin kısım Minimum mu yoksa Tavsiye edilen kısım mı?

En azından destekliyor olmasına sevindim :)

Yok internet Superonline kota dolmuş o yüzden 400 kB/s hızla indiriyor, oyunu g2a dan aldım. Eklenti yeşil yandı da tam anlamadım kurunca 3 tane tik çıkıyor ve "well done" yazıyo ve kendi kendini kapatıyor. Benim fikrimce minimum ayarda kaldırır neyse inince buraya tekrar yazarım.

Nozomyena

Üye
    Konu Sahibi
Oyunu 54 saatte indirdim gayet güzel oynanıyor ama video memory 1024 mb olarak görünüyor benim 4 gb ekran kartım var bunu nasıl arttırabilir bilen var mı?