Yardım Sistem iyi ama en kötü oyunda bile kasıyor?

Sponsorlu Bağlantılar

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
Sistem iyi ama en kötü oyunda bile kasıyor?
Arkadaşlar sistemim bu
ama bunun yarısı kadar sistem gereksinimi olan oyunda bile kasıyo? Sorun nedir? Hangi şey düşük? Ve nasıl yükseltebilirim?

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Kardeşim ekran kartın İntel HD Graphics mi? Yalnız o ekran kartı ile bişey yapamazsın oldukça kötü bir ekran kartın var yoksa işlemci ve ram idare eder. Laptop modelin nedir acaba?

furkankaya559758

Üye
Resimi göremiyorum. Özelliklerini yazar mısın? Bilgisayarında virüs olabilir mi ve laptop mu kullanıyorsun?

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
aygıt yöneticisinden ekran kartını güncelle bendeki eski laptoba öle yapmıştım lolu 15 fps iken 30 fps oldu

MaxipmaN

Üye
ultrabook falan mı?Hd graphics hariç nvıdıa ati falan yok mu pcde?

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
ekran kartı alsam düzelir diyonuz yani? Bu arada kötü derken cod 4 orta grafikte, pes 14 düşük grafikte, crysis 1 yüksek grafikte, ets2 orta grafikte, prototype 2 orta ve düşük birleşimi grafikte kasmadan veya nadiren kasarak rahat oynuyo sade mesela bomba falan patlayınca kasıyo ama 2-3 saniyelik bişey oluyo sonra düzeliyo (bu arada ekran kartı alsam 4gb kaç tl tutar? Ve pc laptop lenovo, virüs yok yada var bilmiyom internet yok o yüzden eset programı çalışmıyo bi ara düzgün bişey lndircem.)
model= lenovo g580
aygıt yöneticisinden ekran kartını güncelle bendeki eski laptoba öle yapmıştım lolu 15 fps iken 30 fps oldu
laptop eski değil daha yeni win 8 falan vardı beğenmedim format attım, güncellemeyide yapamam internetim yok
ultrabook falan mı?Hd graphics hariç nvıdıa ati falan yok mu pcde?
onu satın mı alcaz pc ciden yoksa internetten indirilcek bi program falan mı?
bide 'ghz' yi nasıl yükseltebilirim? Çoğu oyunun gereksiniminde ghz ve hz düşük geliyo oynayamıyorum

sLeepLe

sLeepLe

Üye
bende de toshiba laptop var 2 gb ekran kartı 4 gb ram var win 7 64 bit yüklü fakat bende de gta 4 kasıyor dirt3 kasıyo NFS Rivals kasıyo gta 4 te kronik sorun varmış ama arkadaşım arada sırada hafif kasmayla oynuyo bende daha çok kasıyor. Amd vision işlemci var bende de ekran görüntüsü atacağım

sistemim de bu

MaxipmaN

Üye
ekran kartı alsam düzelir diyonuz yani? Bu arada kötü derken cod 4 orta grafikte, pes 14 düşük grafikte, crysis 1 yüksek grafikte, ets2 orta grafikte, prototype 2 orta ve düşük birleşimi grafikte kasmadan veya nadiren kasarak rahat oynuyo sade mesela bomba falan patlayınca kasıyo ama 2-3 saniyelik bişey oluyo sonra düzeliyo (bu arada ekran kartı alsam 4gb kaç tl tutar? Ve pc laptop lenovo, virüs yok yada var bilmiyom internet yok o yüzden eset programı çalışmıyo bi ara düzgün bişey lndircem.)
model= lenovo g580

laptop eski değil daha yeni win 8 falan vardı beğenmedim format attım, güncellemeyide yapamam internetim yok

onu satın mı alcaz pc ciden yoksa internetten indirilcek bi program falan mı?
bide 'ghz' yi nasıl yükseltebilirim? Çoğu oyunun gereksiniminde ghz ve hz düşük geliyo oynayamıyorum
yok kardeş laptopta takılı olmalı yüklencek birşey değil ram gibi bir parçadır ekran kartı sende bulunan hd graphics cs live for speed anca oynatır,laptop için hız aşırtma pek sağlıklı olmaz biraz daha idare et yei pc yolu gözüküyor sana oyunlar için
bende de toshiba laptop var 2 gb ekran kartı 4 gb ram var win 7 64 bit yüklü fakat bende de gta 4 kasıyor dirt3 kasıyo NFS Rivals kasıyo gta 4 te kronik sorun varmış ama arkadaşım arada sırada hafif kasmayla oynuyo bende daha çok kasıyor. Amd vision işlemci var bende de ekran görüntüsü atacağım

sistemim de bu
1.6ghz işlemci ile gta4 hayal 6300m serisi de çok düşük bir kart yani 6310 6350 6370 6320 bunlardan biri senin pcnde bulunmakta

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
o kadarda düşük değil yaw? Cod 4 falan oynuyo kasmadan ama bazı oyunlar 512 mb ram falan istiyo oyunu açıyom en düşükte ölümüne kasıyo o sorun oyundan mı kaynaklanıyodur?
ekran kartı alsam kaça patlar? 4gb lik nvidia

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Anakart malesef desteklemiyor kardeşim değişimi.

fnldstntn

Üye
İlk olarak laptopa ekran kartı değiştirmezsiniz.. PC de yanlış windows var 64bit kurmanız gerek..

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
tamam peki win 9 çıkmış buna yüklesem nasıl olur? Oyunlarda sorun falan çıkarır mı? Çıkarır derseniz win7 64 bit yüklicem

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
o kadarda düşük değil yaw? Cod 4 falan oynuyo kasmadan ama bazı oyunlar 512 mb ram falan istiyo oyunu açıyom en düşükte ölümüne kasıyo o sorun oyundan mı kaynaklanıyodur?
ekran kartı alsam kaça patlar? 4gb lik nvidia
Bilgisayarında teknik sorun var. Ben cod 4ü p4 işlemci 1 gb ram ve 256 mb fx5500 (agp) kart ile en düşük ayarda kasmadan oynuyordum :D

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Driver Filan Yüklümü? Grafik Kartı Boşta Olduğu İçin Öyle Görünüyor Nvidia Kart Olması Lazım Bunlarda Isınıyo Olmasın Makına?

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
Driver Filan Yüklümü? Grafik Kartı Boşta Olduğu İçin Öyle Görünüyor Nvidia Kart Olması Lazım Bunlarda Isınıyo Olmasın Makına?
ısınmıyo ki :D bi tek uzun süre pes14 oynayınca azıcık ısınıyo ama diğer oyunlarda buzdolabı gibi ısınma yok ama şarj cihazı 10 saniyede 60 derece falan oluyo soba gibi kışın güzel oluyo :D

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
ısınmıyo ki :D bi tek uzun süre pes14 oynayınca azıcık ısınıyo ama diğer oyunlarda buzdolabı gibi ısınma yok ama şarj cihazı 10 saniyede 60 derece falan oluyo soba gibi kışın güzel oluyo :D
Işınmıyorsa Kasmaması Lazım ÖYle Şeymi Olur Ekran Kartın Uyumsuz Desem Nadir Oyunlarda Başka Bir Sıkıntısı Var Gibi Acaba On Boarddanmi Açıyor OYunu Dahili GPUyami Geçmiyor